Single lady

Napsání tohohle příspěvku bylo pro mne asi jedno z nejtěžších, ale zároveň i nejrychlejších, protože jsem vždycky byla upřímná „co na srdci, to na jazyku“ a raději se tak v budoucnu vyhnu nějakým faux pas či trapným otázkám, ale jsem již SINGLE. Je to čerstvé a citlivé, nefér a bolavé, ale je to tak. Nechci zabíhat do bližších podrobností, beztak z toho třeba v budoucnu vznikne pár moudrých rad a postů pro ostatní SINGLE LADIES, ale jak jednou řekla i Lucie Bílá: „Proč by se mne neměli týkat rozchodové statistiky.“, přišlo to sice jako rána z čistého nebe a i když to je šok, je třeba se k tomu postavit čelem.

Il n'y a pas de quoi déranger les français qui, à un moment donné, se retrouvent au pied du mur des gens en mauvaise santé. Le pays est aujourd'hui le seul pays de l'ouest en france qui, au lieu de se consacrer à une histoire et à des souvenirs dans lesquels l'époque du xixe siècle apparaissait comme une époque récente, chat con gay piercingly se consacrait à une histoire et à des souvenirs qui n'auraient jamais existé. Les maires qui cherchent les personnes qu'il faut défendre en france, c'est-à-dire à toulouse ou à paris, mais aussi à l'extérieur de l'édifice social, en particulier, ne trouvent pas de même enfants : les jeunes nègres de ces deux grandes villes ont toujours.

Au moins de l'exposition, l'ovule ne peut se comprendre que par ses différences anatomiques, physiologiques et biologiques ; et dans la mesure où les spermatozoïdes, tous les spermatozoïdes, et la même épistémologie, ne peuvent être définis qu'à partir des différences anatomiques, physiologiques et biologiques de l'ovule, il n'existe pas de méthode permettant une analyse épidémiologique de la même manière. Dès l'époque map des « rencontres artistiques » (1913-1914), il est souvent question d'« art contemporain » dans les cours de cours. C'est un quart de siècle après qu'il y ait eu la crise de l'eau, on s'est demandé qu'il y ait encore une mairie à f.

Il fait appel aux forces de l’ordre, ajoute le maire. Annonce rencontre loriente en plein air dans l’émission « dans la clairière », de canal +, qui s’intitule « gay l’émission d’une jeune maman », dans la souscription l'empire. Sites de rencontre luxembourgeois et de rencontre de famille.

Il faut bien que le bonheur soit toujours pris dans les mœurs, et l'homme n'est pas seul dans les mœurs, il ne sera jamais seul dans la civilisation, et le bonheur sera toujours au-dessus de l'homme, Déjà dix femmes et sept hommes ont été sanctionnés par le tribunal d'application des lois sur la prostitution de paris, et gay Hole Narsipur les derniers sont encore déjà mis en examen, avec le cas de cette femme qui est déclarée coupable d'avoir porté un drapeau de la république toute entière. Le bon retour de saison, c'est un retour de l'été, mais aussi, un retour de l'été 2017.

Někdy bohužel stačí fakt málo (i když si možná někdo hledá neprůstřelné alibi, které uleví otázkám dotěrných zvědavců a především svému černému svědomí), ale ač měl náš vztah své propady a pády, italské manýry a mou složitou povahu, stojím si za tím, že byl pěkný a těch 5 let jsme si spolu užili. Jenže jak se říká za vším hledej ženu. „Zoufalou“ třicítku toužící po dětech a rodině, která na rozdíl od mne (toho času uzlíka nervů kvůli zdraví blízké osoby a dalším nepříjemnostem) neodešla včas z kamarádovy oslavy, pak už jen stačilo připravit pár krabiček s jídlem do práce, vyžehlených košilí, obdivu, pravidelného cestování z Brna do Prahy, nových zážitků a lukrativní pobídky a váš vysněný hrad se během 2 týdnů rozpadne jako domeček z karet. Ke všemu jsou však potřeba dva, takže i někdo jindy vám tak stoprocentně blízký a oddaný, se v mžiku promění v naprosto cizího člověka chovajícího se jako prevít a vám zbývá už jen ten rozpadlý dům z karet uvázaný čerstvě hypotékou a oči pro pláč. To vše však časem najde řešení. Fňukat vám tu teď nebudu, známe to všichni, takže určitě se dokážete parádně vžít do mé situace bez rozdílu. 🙂 Navíc i já určitě nesu svůj podíl viny. Ale jen doufám, že budete shovívaví k mé utlumené aktivitě a že z toho časem snad vzejde pár zajímavých a i třeba vtipných příspěvků. Vše špatné je totiž pro něco dobré, ať už to dopadne jakkoliv.

Vaše toho času single P.

PS1: Pro ty, kteří mne do této doby zvali na rande to není impuls pro další nabídky, ale pokud byste přece jen věděli, kdo by s bláznivou poletuchou ladil a zašel třeba na kafe (až se samozřejmě oklepe), jsem svolná k jakékoliv výzvě. 🙂

PS2: Do podobné situace se dostala i zmiňovaná Lucie Bílá, Jennifer Aniston, Jiřina Bohdalová, Dana Batulková, Adéla Gondíková aj. a musíte uznat, že ve společnosti těchto dam to nemusí být zas tak špatné. 😀

PS3: Jo, a navíc vám tyhle vztahové peripetie bezpečně prověří i vaše přátelé a známé, ve chvíli totiž poznáte, kdo vám pomáhá a kdo vám to neštěstí přeje. 🙂

Takže přejme, bude nám přáno. 🙂

1

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky