About

DSC_5876_ss
 

Jsem kulturní a společenská poletucha a ráda referuji o tom, co se kde šustne. Neseďte doma a hybaj někam poletovat! Nemáte tucha? Budu inspirovat!

Blondýna nikoliv z Londýna, ale inženýrka jedna tříbarevná z Prahy jménem Petra s příjmením Šafinová a přezdívkou Poletucha – toť jsem já! Mám ráda společnost, milé lidi, přiměřeně nepřiměřenou zábavu a vůbec mne baví svět. Věřím v osud a sílu myšlenek a stejně tak v to, že co se má stát, se prostě stane. Tak jsem taky tady! 😉

Jako správná kulturní referentka sdílím s ostatními tipy z oblasti zábavy, kulturních a společenských událostí, cestování, gastronomie, módy, životního stylu a všeho dalšího, co nás – věčně poletující mládež baví a je naše hobby! Zároveň miluji Prahu a zajímám se o vše, co se děje v ní ale i mimo. Věřím na věci mezi nebem a zemí, vždy však pevně nohama na zemi ač s hlavou v oblacích. Většina z vás již zná mou poletuší stránku na facebooku, někteří mají co do činění s mou aurou i osobně, ostatní si mohou udělat obrázek z rozhovoru se mnou pro stránku Pinkstar.cz.

Nelítejte nízko a bavte se. Vše, co máte na srdci (nebo chcete-li navázat spolupráci) pište na

poletuchapetra@gmail.com

nebo

petra.safinova@gmail.com

 

Děkuji za přízeň každého z vás! Vaše Poletucha P.

DSC_5912


Nejvíce zobrazované příspěvky