Holka z plakátu

Proces zabydlování a zútulňování stále trvá a zřejmě ještě nějakou tu dobu potrvá. Jsem klidná, protože jsem mluvila s jednou mou kamarádkou a ta prý ještě po 2 letech má některé věci v krabicích, druhá zase po roce a půl od rekonstrukce nemá koupené a pověšené nové lustry. 🙂 Jsem na tom podobně, ale říkám si, že vše má svůj čas a nic se nemá uspěchat. Ačkoliv jsem člověk netrpělivý, snažím se nyní načerpávat inspiraci a pečlivě si rozmýšlet, co a jak dál. Takhle jsem třeba narazila na značku myloview s originálními obrazy, plakáty, nálepkami a fototapetami, které oživí každý interiér.

8

Hodně se mi líbí některé jejich obrazy a plakáty. Myslím si, že nějaký motivační by se nám skvěle hodil nad postel v ložnici a něco barevného a stylového by se určitě dobře vyjímalo nad gaučem v obýváku. Z jejich pestré nabídky si akorát nejsem štont vybrat. 🙂 Taky je možné nechat si zhotovit jedinečnou fototapetu, obraz, plakát nebo nálepku z vlastních fotek.

9

Myloview – výjimečné místo, stvořené z vášně a lásky ke krásným interiérům.

No, zkrátka mám teď zase o čem přemýšlet a spekulovat, co by se k nám asi tak hodilo, ale je to určitě příjemnější záležitost než se rozhodovat o uspořádání vestavěných skříní a regálů do komory, které nás nyní čeká.

Vaše holka z plakátu P.

10

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky