Pochodující fag hag

Také patříte do té menšinové skupiny žen, dívek, slečen, které tráví nejvíce času s gayi (v mém případě i lesbičkami;), jsou vašimi nejbližšími přáteli a nedáte na ně v žádném případě dopustit?! Pokud je vaše odpověď kladná, vítejte mezi tzv. fag hags.

Ale kdy vlastně, milé dámy, zjistíme, že jsme se fenoménem zvaným fag hag staly? Když přestaneme rozumět hospodským vtipům našich hetero mužů (zda-li jsme jim vůbec někdy rozuměly), když první, koho žádáme o radu, co si vzít na sebe na večírek rozhodně není žádná z našich kamarádek nebo když zpětně prohlížíme fotky z té vydařené party a vidíme na snímcích sebe samu jako jedinou osobu (v ojedinělých případech jednu z mála osob;) něžného pohlaví mezi samými urostlými a dobře vypadajícími GAYS.

1

Termín fag hag popisuje i samotná wikipedie, ale raději se ptám svého blízkého přítele – ehm, gaye – co vlastně na těch fag hags mají? „To je jednoduché, vypadají jako Britney Spears, tančí jako Kylie Minogue a je s nimi sranda jako s Rachel z Přátel.“ Jsem jednou z nich tak ani nevím, zda mě má tato odpověď plně uspokojit a ptám se proto i svého nejlepšího heterosexuálního kamaráda, který dodává: „Holky se rády obklopují pěknými věcmi a funguje to i opačně, gayové vás zato rozmazlují jako princezny.“ Jo, s touto odpovědí už se již dokážu poprat a smířit. 🙂

Jednoduše se jedná o dokonalý výměnný obchod, barterujeme navzájem pozornost, náklonnost, radost ze života a estetické cítění. Zřejmě vše, co nám klasický prototyp hetero muže dnešní doby jen tak zbůhdarma prostě nedá. Stejnému nedostatku se tak zřejmě dostává i našim gay chlapcům, a proto si tak výtečně rozumíme a vrníme si ve své přítomnosti jako koťata. Ale jaképak šance u nás mají naši občas citově vyprahlí partneři?

Kdybych byla zdatnou kuchařkou namíchala bych lektvar z obou břehů, který by povinně musel zkonzumovat každý potencionální partner před samotným srdcovým připuštěním. Ale buďme upřímné, nebyla by to trochu nuda?! Jsou přece jen věci, které nám ani sebevíc zábavný a upřímný směnný pakt přátelství s gayi, našeho muže – samce se schopností v mžiku rozpálit krb či otevřít láhev vína bez otvíráku, prostě nevynahradí. Zavolám teda asi Petrovi, protože s kým jiným tuto svou „hlubokou“ filozofickou myšlenku probrat, než-li z jedním z mých gayů anebo si jen pustím Britney a budu třeba i tančit… 🙂

37

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky