Sůl nad zlato

Podzimní depky a s tím související stavy, kdy máte pocit, že se vám doslova smůla lepí na paty, lze zahnat všelijak. Vyzrát na ně můžete samozřejmě činnostmi, které vás baví, pozitivními lidmi, prací a dalšími příjemnými aktivitami, které začínají a končí třeba v posteli (a to nemyslím hned „TO“. Ale třeba i spánek, dobrou knihu, TV a… „TO“! Vy víte co!;).

24

Když už ani TO nestačí, uchylujeme se k dalším fíglům, které nám pomáhají dostat se z období temna. Ti, kteří stejně jako já věří na věci mezi nebem a zemí, praktikují různé meditace, relaxace, pozitivní afirmace, vizualice a motivace. 🙂 Někteří sáhnou po kartách, jiní si hrají s čísly či magií, ale ve všech případech hledají návod a odpoveď na to, jak z toho ven.

A někdy k takové duchovní detoxikaci stačí třeba i obyčejná sůl. Ne nadarmo se říká, že je nad zlato, což na vlastní kůži (a vlastní mlsný jazýček) okusil i sám Král Já První v podání pana Wericha. Sůl je totiž tradičním nástrojem pro očistný rituál. Pomocí ní se můžete očistit od ulpělých kleteb, negativních energií či emocionálních zbytků, a můžete ji také využít k očistě prostor. Teď na podzim zkrátka ideální způsob. Jak tedy na to?

20

Nejlepším časem pro provedení „kouzla“ je doba úplňku či časy spojené se změnou a přechodem – den/noc (rozbřesk/západ slunce), půlnoc aj. Já jsem se třeba v soli cachtala na Dušičky (stírá se hranice mezi světem živých a mrtvých).

Budete potřebovat kvalitní sůl, ideální je himalájská, kamenná nebo z Mrtvého moře. V krajním případě poslouží i kuchyňská. Pusťte si nějakou příjemnou relaxační hudbu, zapalte svíčky (barvy bílé, šedé, fialové, černé), myšlenky se pokuste uklidnit, mysl vyprázdnit a sůl si nasypte do vany (příp. nádoby k omývání). Nechte ze sebe vše spadnout, uvolněte se a klidně si odříkejte nějaký rituálný text:

Ve jménu mých předků, bohů a ve jménu mém děkuji bytostem vody a země. Přijďte a očistěte ode všech zlých a cizích myšlenek, negativních energií  a obnovte zdraví a sílu. Neuškoďte cestou nikomu a přijďte opět v dobrém, až vás zavolám. Ve jménu našich vůlí spojených, tak se staň!“

Zkuste zůstat ve stavu ztišení a relaxace alespoň 10 minut. Poté opláchněte zbytky soli a oblečte si čistý oděv. Po očistném rituále si všímejte různých jevů, které se vám ukáží, třeba i v podobě snů, tělesnými příznaky a jinými znameními.

Hlavně se mi neutopte! 🙂

Vaše čarodějka P.

26

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky