Trendy jaro 2018

Jaro už pomalu ťuká na dveře a ačkoliv nás příští týden mají ještě obšťastnit svou návštěvou mrazíky, vystrkuje už období alergií a rozpuku své růžky. Slunce na nás zase pomalu začíná rozpínat své paprsky a my jsme plni pozitivní energie, odhlodláni začít tak nějak ponovu a zgruntu. Odhazujeme svršky a měníme zimní šatník za ten jarní, svěžejší a lehčí. Letošní jarní trendy budou barevné, veselé a plné života.

  • Květiny

Květinové vzory patří k jaru asi jako k včelám med. Pokud vám navíc rozkvetou na širokých maxi šatech či delším saku, kaftanu či kimonu, rozhodně tím trefíte dvě mouchy jednou ranou.

ŠatyMango 2 499,- Kč / KaftanMango 1 699,- Kč

  • Denim

Džínovina je zkrátka nesmrtelná, takže ani letos tenhle nadčasový materiál nesmí chybět. Dokonce se nemusíme ani bát kombinovat různé denimové kousky, různých odstínů a zpracování. A nebojte se ani potisků či zdobných prvků jako jsou perličky a výšivky.

DžínyStradivarius 799,- Kč / Džínová bunda s umělou kožešinouZara 1 999,- Kč

  • Pruhy a proužky

Pruhy také nikdy nevyjdou z módy, takže nás neminou ani letos. Navíc nezapomínejme, že svislé užší proužky zeštíhlují a zvýražnují siluetu. Hitem této sezóny jsou dlouhé košile a košilové šaty, kterým pruhy náramně svědčí.

Dlouhá košileStradivarius 349,- Kč / Košilové šatyLindex 450,- Kč

  • Transparentnost

Průhledné materiály letos frčí a to použité nejen na oblečení ale také na různých doplňcích. Jedním z nejvíce trendy průhledných materiálů bude letos obyčejný plast, který sehrál velkou úlohu například v jarní kolekci Chanel.

BatohZootMi-Pac 424,- Kč / Mini kabelkaZara 899,- Kč

  • Zmrzlina a pastelky

Pastelové barvy v široké paletě přes pistáciovou, vanilkovou či jahodovou budou letos hrát prim. Zmrzlinový trend nerozbíjejte jinou barvou a kombinujte pěkně tón v tónu.

Sako + KalhotyBershka 899,- Kč + 599,- Kč / Hedvábná halenkaH&M 999,- Kč

 

 

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky