Valentýnské dárečky

Blíží se Valentýn a ač se budeme všichni hlasitě dušovat, že je to jen přejatý americký svátek, na který my přece vůbec nereflektujeme (však máme svůj nekomerční První Máj, žejo;), a já též nejsem zastáncem opičení a přebírání móresů jiných, musím na druhou stranu nepokrytecky konstatovat, že důvodů na oslavu není nikdy dost, navíc když jde o lásku! Takže chtě nechtě, Valentýn neValentýn, na tu večeři si vždy 14.2. s drahým zajdeme a i nějakou tou pozorností se obdarováváme. Minulý rok jsme Valentýna strávili s přáteli na romantické plavbě po Vltavě a i když mne na žádnou velkou romantiku neužije, bylo to skvělé a stálo to za to. Pokud chcete své drahé polovičce udělat také radost, jukněte na pár tipů na valentýnské dárečky, které jsem pro vás připravila (a nebojte se, pánové, šrajtofle vám to nevyždímá;).

Romantická plavba po Vltavě

Jak jsem již zmínila, valentýnská plavba po Vltavě s romantickou večeří či živou hudbou je rozhodně to pravé ořechové. Na Valentýna vyplouvá řada lodí a téměř všechny lodní společnosti nabízejí různé „romantické balíčky“, které jsou odstupňovány cenou a úrovní služeb. Podívejte se například na nabídku Parníky Praha (FB akce zde).

zdroj: YouTube

Romantická masáž pro dva

Společná masáž je vždy příjemnou uvolňovací záležitostí. Dle libosti si můžete vybrat různé druhy od olejových, čokoládových až třeba po intimní tantrické. Pokud dáváte přednost spíše thajským, podívejte se na nabídku salónu Thai Fit a jejich různé varianty. Pokud se vám nechce za masáž utrácet, můžete svou polovičku překvapit romantickou masáží přímo ve vaší ložnici. Stačí dětský olejíček, chutné víno, pevné ruce a je to! 🙂

20

Spodní prádlo

Pěkné spodní prádlo je velice romantickým dárkem, ale ruku na srdce, dámy, naši muži se občas seknou a čapnou po prádle, které by možná slušelo paní prodavačce, ale našim křivkám by rozhodně neprospělo. Tady teda velmi opatrně (my s těmi trenýrky máme přece jen lepší pořízení), přesto se spodní prádlo nemusí pojmout zas tolik „vážně“ a můžeme si udělat radost balíčkem prádla pro oba. Styx nabízí trenýrky jak pro pány tak dámy a ještě na ně vyfasujete originální plechovky. Stačí si jen vybrat.

20

 

zdroj: Styx

Sladké mlsání

Čokoládou rozhodně potěšíte každého (tedy pokud nejde o cukrovkáře nebo věčné a nudné dietáře). Vybírat můžete z různých typů bonboniér, ale pokud chcete své milované polovičce zároveň darovat i Modré z nebe, rozhodně sáhněte po té od Orionu.

20

 

zdroj: Orion čokoláda

Květiny

Květina udělá radost každé ženě a je úplně jedno, zda to bude 30 růží v rudé barvě nebo luční kvítí. Mně sice ty okázalé pugéty občas přijdou jako předvádění a vyhazování peněz, ale zas nejsem taková barbarka, aby mi to neudělalo radost a nedostávala bych je snad ráda. Zvlášť když mi je třeba předminulý Valentýn drahý poslal kurýrem přímo do práce. Nechte si kytici uvázat například v květinovém ateliéru HRUŠKADESIGN.

20

Hrátky pro dva

Kdo si hraje nezlobí a když jste na to dva, je o zábavu postaráno. Pokud si chcete zpestřit dlouhé zimní večery, můžete sáhnout po různých erotických hrách. Zkuste třeba Nevinné hrátky od Albi a třeba si tím do vztahu přinesete něco nového a vzrušující (minimálně se dobře pobavíte;). Kdo je kreativní, nemusí zprvu kupovat žádné hry pro dvojice, a vystačí si třeba jen s šátkem přes oči a svou fantazií. Nebojte se hrát.

20

zdroj: Albi

Praktické doplňky

Kdo dává přednost praktickým dárkům, bude určitě potěšen třeba dárkovou poukázkou. Voucher můžete koupit na cokoliv, co si váš partner/ka přeje. Určitě nešlápnete vedle dárkovou kartou do Ikey, kde si pak společně vyberete to, co chcete a potřebujete. Od drobných doplňků jako jsou svíčky až po kusy nábytku nebo nové povlečení do vaší lože.

20

 

zdroj: Ikea

Kulturní zážitek

To nejlepší na konec. Co bych to byla za kulturní referentku, kdybych neuvedla tak důležitou kulturu. Lístky do divadla, na koncert, muzikál nebo výstavu rozhodně potěší všechny, které kulturní dění zajímá. Pokud jste spíše na sport, můžete si dopřát lístky na hokej, vstup do posilovny nebo na lezeckou stěnu. Ze současného divadelního repertoáru určitě doporučuji hru Africká královna v divadle Palace s Lindou Rybovu a Hynkem Čermákem v hlavních rolích. A že to se to bude líbit oběma zaručuji. Na tuto hru mne totiž pozval můj drahý, takže ji i sám vybíral a rozhodně se trefil do ženského i mužského vkusu.

20

zdroj: Divadlo Palace

Radost druhému ale určitě uděláte i kvalitním vínem, sklenkou šampaňského, dobře zvoleným parfémem či šperkem, kosmetikou nebo elektronikou, chutnou večeří, výletem nebo pobytem na chatě. Nikdy však nezapomínejte, že láska není o darech ale o činech. Takže, milí pánové, někdy nás potěšíte třeba jen uklizeným obydlím a masáží nožek a my, milé dámy, své muže třeba vychlazeným pivem v ledničce a přenecháním dálkového TV ovladače alespoň na hodinu. Jak málo někdy stačí ke štěstí. 🙂

Milujte se a množte se, Vaše stále in love P.

20

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky