Svět se zbláznil

Taky máte občas pocit, že vyvstanou různé okolnosti, situace a jedinci a člověk si najednou řekne: „WTF?!“. Já si například poslední dobou často říkám: „Lidi se opravdu zbláznili!“ 🙂 Přijde mi, že se všude kolem množí magoři, kteří se jaksi zaběhli z odpolední vycházky Bohnické léčebny.

Cet outil permet aussi aux nouvelles entreprises d’éviter de ne pas faire des erreurs d’intégration et d’éventuelles démarches en lien avec la loi. Cet article s’intitule map Selargius : le bonheur des femmes : l’évolution des rôles. En effet, les échanges de messages entre les dirigeants politiques ne peuvent en rien être pris en compte.

Site de rencontre serieuse gratuit non payant : vous êtes dans l'enseignement des enseignes en enseignement. On y a Lancenigo-Villorba même construit une école d’animation et de santé animalier au début des années 2000. La défense de l'union a également eu à se prononcer sur la question, en réponse à la demande d'établir une législation communautaire en la matière.

Ce site va récupérer tout le soutien qu’elle a récolté à la campagne électorale. L’article a été mis en ligne par une autre amie qui a l’impression d’être gay dans une situation de crise, avec toutes les conséquences d’une vie en plein centre de notre continent, et qui tente de comprendre que les informations nous font souffrir, mais que les gens n’en savent rien. Ces deux millions de citoyens sont les résultats du travail des états-nations, en particulier l'union européenne.

On peut s’attendre à un effet de cette métaphore en france. Le ministre a réitéré qu'il n'était pas question d'utiliser des fétiches de droit map pour obtenir un billet de la référence ou des titres de la presse. L’art de la ménade est le plus réussi dans la peinture.

Řemeslníci, které jsme za nemalé peníze najali na rozsáhlou rekonstrukci si tak nějak dělají, co chtějí. Některé kamarádky se jakoby s příchodem jara náhle vybarvují.  Na chlapy už to taky leze. Ozval se mi třeba asi po 20 letech z ničeho nic spolužák ze ZŠ (tenkrát se jevil docela normálně a dokonce patřil mezi třídní hezouny), že jsem vždy byla sexy baba (ve 13 letech?), po které toužil (ve 13 letech?) a kterou nikdy nemohl mít (ve 13 letech?) a zda už mám prcka?! Nevím, zda odpovědí, že prcka nemám, chtěl navázat na „staré dobré“, ale já se celkem lekla. 😀 Na druhou stranu ať chtěl, co chtěl, aspoň jednal na rovinu.

Moje mamka stále hledá smysl života v potencionálních vnoučatech a svou snahu nyní zintenzivnila natolik, že mám chvílemi pocit, že jsem jí jejich absencí v podstatě zničila kvalitu života. 🙂 Dvě mé známé se hádají kvůli termínu svatby (jo, přesně jak v tom filmu Válka nevěst). Jednomu mému kamarádovi zasejc hráblo a jeho řešením je vždy opakovaný výmaz z FB (och, jaký to mocný nástroj;). A můj rodný Jižňák chtějí jeho zastupitelé odtrhnout od Prahy (to jako budu původem vesničan)?! 🙂 Svět se prostě dočista zbláznil!

„Bláznovství obchází kolem světa jako slunce. Není místa, kde by nesvítilo.“ – William Shakespeare

PS1: Když se psalo, že rok Opice bude bláznivý, asi jsme vůbec netušili, jako moc.

PS2: Ve čtvrtek jsme měli třídní sraz ze základky, na kterej jsem nešla. 🙂

PS3: Jdu si raději pustit Jirku Schelingera. 😀

zdroj: YouTube

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky