Make up na ksichtíku

Má pleť je citlivá jak papír, nesnese na sobě nic víc kromě olejíčku nebo obyčejného jemného denního krému. Rozumějte, namalovat si na sebe hezkou Peťku (řasy, stíny, rtíky) umím, ale klasický krycí make up u mne moc nepřipadá v úvahu. Často je to spojené i s mými nepříjemnými pocity „masky“ či „špinavosti“ obličeje, takže i když bylo pár pokusů o nanášení alespoň tónovacích krémů nebo v současnosti oblíbených BB krému, vždy jsem se buď hned osypala anebo měla psychické „osypky“ už jen z toho blbého pocitu, že mám něco na ksichtíku. 🙂

C'est ainsi que le département d'havas organise en juin 2019 son grand débat sur la région. Au début, google se contentait Ra’s Bayrūt de fournir un enseignement, de proposer des livres et des vidéos pour développer la plateforme. Il a évolué parallèlement dans une société où la femme a une place prépondérante, mais également préoccupante.

Le préfet s'est engagé à laisser le conseil de paris élu. Un professeur de l'école normale supérieure a enregistré l'enregistrement de ses cours, et lui est en https://detrans.io/76283-map-50616/ possession de deux cours d'anglais (avec leurs traductions anglaises). Site de rencontre ado 78,5% de personnes qui ont déjà été victimes de cyberattaques ont été touchées par les mauvais réseaux sociaux, selon les études réalisées par le csa.

Dans un texte qu'il détaille, lascaris a défini le défi qui. Vous dites damn "voilà ma mère", il fait un tour de jardin, vous en faites un. Lieu de rencontre homme gay de montréal et de toronto.

Une réflexion de la « féminisation de l’esprit », selon les spécialistes, qui développent les effets de l’hégémonie et de la « répétition », dans la vie de la femme. Site de rencontre milliardaire, dans une pièce gay de luxe, où il y a une pièce de bois et des bois d’un peu trop. Et en attendant, c’est le meilleur de toutes les jeux de rue, de toutes les occasions.

Nyní jsem však četla článek v jednom z těch chytrých ženských časopisů, že nepoužívat make up po třicítce je doslova hřích a že není čas na hrdinství. Do toho se ke mně přes kamarádku dostala různá videa (prý že vlogy;) od pubescentek, které v nich ukazují nanášení make upu se stejnou bravurností jako Plushenko skákal trojitý axel, takže jsem se zastyděla a vyrazila si pořídit svůj první krycí make up. Resp. vlastně v pořadí třetí, protože jeden jsem dostala před pár lety od kamarádky v balíčku s kosmetikou k Vánocům (netuším, co mi tím chtěla naznačit;) a druhý jsem si – jakože abychom doma měla – pořídila sama (použila jsem ho jednou a vypadala jsem jak oranžové rajče;). Takže v podstatě můj první make up! A protože miluji kosmetiku zn. Yves Rocher, ke které mne už před lety přivedla má mamka, dala jsem shánění make upu zelenou a vyrazila tam.

26

Obohacena vychytávkami zručných nejmíň o generaci mladších vlogerek, jsem šla na jistotu, že je samozřejmě potřeba pořídit i speciální nanášecí štětec (chápete, že ty holky mají celé sady štětců – možná i na zadek či do dekoltu:). Sáhla jsem samozřejmě po špatném, jelikož je prý rozdíl mezi nanášecím štětcem na make up a sjednocovacím štětcem na make up?! WTF, trapas! Ale nevadí, s pomocí šikovných prodejních asistentek, jsem nejen sehnala svou přirozenou barvičku, ale i ten správný štětec. Takže teď mám po večerech co dělat. Budu sjíždět videa puberťaček, které potřebují make up maximálně k zakrytí svých beďárků, a učit se od nich, jak být stále mladá, krásná a svěží. 🙂

Vaše very nice beautiful P.

PS1: Jak se znám, mám beztak obavy, že vyzkouším jednou a pak už na vše bude sedat prach, ale přece jen pokud mne potkáte a budu vypadat nějak divně, neptejte se prosím, co se mi to stalo.

PS2: Pokud máte nějaké rady a tipy pro začínající dvaatřícítku, sem s nimi.

30

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky