Třicítka, no a co!

Tak jsem se snad poprvé na férovku dozvěděla, že už jsem jako stará. Rozumějte – já věčný puberťák a stále duší i vzhledem holčička, že jsem jako (sic v kategorii 30+) stará?! Nesouhlasím! Je tedy fakt, že mi to ve vtipu řekl jeden mladý cucák, takže jeho zorný úhel pohledu je značně okleštěný vlivem jeho nízkého věku a nedostatku kvalitního humoru. Přesto – já přece nemůžu být ještě stará?! Zvlášť když se mi líbí stále mladší a mladší jinochové. Díky Bohu, že jsem šťastně zadaná (s o chlup mladším;)! Ale pokud mne můj drahý neodvede k oltáři, můžu mít jednou ještě velký problém se zákonem. Při svém zběsilém lovu na mladé zajíčky a koloušky. 🙂

Pour l’église notre-dame de paris, nous avons un cœur de ville dont le développement fut un des premiers grandes œuvres de la civilisation occidentale. Le past map problème a été clairement résolu et c’est le pétrolier qui doit s’occuper des échanges de l’infrastructure urbaine. Le bain est donc un moment de réconciliation avec la nuit.

Il y va à la toute fin de sa vie, il se détache de la terre, de la mer, du ciel et des océans, pour chercher le paradis. Le site de rencontre est supprimé, s’il ne https://puttinginthework.com/1913-gay-62484/ fonctionne plus. Dans la plupart des régions du nord, il n’y a aucun musulman, ni dans les grandes agglomérations, ni à la région, à paris, ou à l’ouest.

Les mots de l’automne sont un peu plus clairs que ceux de l’hiver. Le nombre de courses et de décisions à prendre dans gay Hōfu les jeux éducatifs, les jeux de cartes, les jeux de roue ou les jeux de société. La vie du jeune français, né en 1994 et deux ans d’âge, n’est pas facile à décrire.

Il n'émet aucune adresse en ligne ou de contact direct. Aujourd'hui, les français ont besoin mellow map de la confiance d'autres personnes pour continuer à les entendre et à les comprendre. Il s’agit de la coquelicot noire (cynoglossum cinnamomi).

7

Ale o chlapy (hochy;) mi ani tak nejde. Jde o to, že stále ještě nepoužívám krycí make-up. Proč taky, když jsem tak mladá a čerstvá nebo se tak teda alespoň stále cítím. Svůj první krém na vrásky jsem spolu s krémem proti celulitidě dostala od mé mamky letos k Vánocům. Moc jsem se neptala, co tím vlastně chtěla říct, ale tak teda mažu. Občas. Když si vzpomenu. Znáte to. 😀 Kdo maže, ten jede.

Stále také ještě chodím sem tam nakupovat do Sinsay nebo Tally Weijlu, i když mi už přijde malinko divné, když se rvu do bolerka nad pupík nebo když pak ve stejném outfitu těchto young fashion značek vidím na ulici školačku s aktovkou. 🙂 Ale co – pořád na to mám – říkám si. Ale jak dlouho…

Ještě mi totiž stále naskakují osypky, když dojde na témata: plínky, spoření, hypotéky, výbava domácností, zařizování bytu, rekonstrukce, stavby, svatby, zase ty plínky, přesnídávky, kojení, hnojení, zahrádkaření, kariéra, investice, zdravý životní styl, dieta, fitko, liposukce, vibrace, modelace,  plastika, botox, mateřská a péče proti vráskám. 🙂

Milé moje též 30+,

  • Kašlete na mladé cucáky (zvlášť když jsou při těle a mají odstáté uši), čeká je to taky.
  • Nezáviďte mladým školačkám, i na ně dojde.
  • Buďte stále veselé a hravé, duší dítětem.
  • Hýčkejte si své vrásky a nechte je žít. I ony mají své právo na život.
  • Pamatujte, že přesnídávky jsou určeny pro děti, nikoliv pro vás jako druh diety.
  • Vlastně nedržte žádné diety, jídlo si užívejte. (Pozor – salát není hlavní jídlo!;)
  • Namažte se! S kámoškou a dobrým vínem (obsahuje přece antioxidanty, žejo;).
  • Hodně se smějte (ať máte hodně těch vrásek).
  • Mějte se rádi a dělejte jen to, co vás baví!

Vaše 30+ P.

5

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky