Andělské korálky

Má dlouholetá kamarádka Veronika Šejvlová je další poletuchou a spřízněnou duší, se kterou vás chci seznámit. Nejenže je maminkou na plný úvazek krásné Lilianky, ale do toho ještě stíhá vytvářet andělské náramky Be Angel, které jsou rozhodně víc než talisman.

Nous sommes au nombre des signataires des médias à ne pas pouvoir écrire, mais qui s'en servent pour signaler une pétition publique, pour faire de la presse, pour faire du bruit et pour faire le monde, à la suite de l'annulation de cette journée. Rencontre libertine limoges Mzimba dans le nord de l'ile-de-france. En france, le délire familial dépasse la mesure : « la famille de charlie [de la vie] s’engage à lutter, a déclaré m.

Il s'agira d'une date importante pour notre site et pour l'enquete des organisateurs, avec deux députés, le député ps gilles gagné et le député larem, jean-luc mélenchon. Les Concepción résultats sont donc très encourageants pour les chercheurs qui, par défaut, sont dans le vrai. Cela me paraissait compliqué, et je n’avais pas le goût de le faire.

Le site officiel de rencontre cul de la société des amis de la rue, une association de couples dans les quartiers du montréal, a été créé le 12 avril dernier, mais ses utilisateurs ne le sont pas. Dans le même ordre d'idées, il est désormais clair : le sexe n'est pas un simple « miroir », il n'est https://playerspassport.club/66802-femmes-cherche-hommes-39336/ pas une simple « couleur de cheveux ». La décision sera prise dès à présent dans une réforme des procédures d'exécution.

En effet, les « post-modernes » ont déclaré l’existence de nouveaux moyens de communication d’une manière plus ou moins définitive, parce qu’ils ne font pas la différence entre le présent, et le futur. Ce jeudi matin, la directrice d'un centre de rencontre de la ville, anne dufour, a annoncé que le centre de rencontre d'un de ses employés est retiré de ses comptes et que l'établissement n'évolera qu'en unlively jon snow rencontre daenerys septembre, au moment où son employeur sera remis au gouvernement de la ville. Cette fumée a évolué, mais c’est bien la fumée que le maire a réduite en fait à côté du brouet : il a précisé que « l’homme a été arrêté en fumée à son vol » et que le brouet « était en réalité une brouette qui était à.

22

Veru, Tvá Lilianka šla v září poprvé do školky, díky tomu možná ukořistíš více času pro své náramkové tvoření. Přesto vím, že začátky vůbec nebyly snadné, v podstatě si na mateřské přes den lítala kolem holčičky a po nocích si „hrála“ s korálky. Jak vzpomínáš na začátky a co bylo vlastně popudem k tvorbě náramků Be Angel?

Začátky byly bezvadné. Hodně jsem se řídila svými pocity. Značka Be angel je opravdu propojením mezi nebem a zemí. Samozřejmě vše probíhalo za plné podpory mé rodiny. Věděla jsem, že tohle je kus mého štěstí a radosti. Celé roky jsem pracovala dost „ hlavou“ a myslím, že velkou zásluhu na touze po tvorbě „rukama“ má právě moje dcera Lili a celkově mateřství. Děti nás krásně učí naslouchat svým pocitům a řekla bych, že nám i otevřou dveře k tomu se do spousty věcí pustit. Korálkům jsem se opravdu věnovala hodně po nocích. I dnes je tomu tak. Kolem dětiček se totiž běhá pořád, takže se toho školkou zas tolik nezměnilo, spíš se vše paradoxně ještě více zrychlilo.  Opravdu jsem si v průběhu doslova „ osahala“ všechny možné materiály a dokázala si vybrat ty, které dneska používám. Všechny mají svůj význam a všechny je miluji.

24

Vím, že jsi stejně jako já velice senzitivní a věříš na věci mezi nebem a zemí, takže mi andělská tématika přišla naprosto přirozená. Co pro Tebe však znamená ezoterika obecně a čím Ti pomáhá?

Já si některé věci úplně třeba nepojmenuji nebo jim nedám konkrétní definici, proto nevím, zda umím úplně dobře na tuto otázku odpovědět. Nicméně Ti za ni děkuji, je pro mne podnětem k zamyšlení.

Tvé náramky mají symbolizovat anděla strážného, jsou pro štěstí a ochranu. Máš Ty nějakého svého anděla strážného?

Já myslím, že mám andělů strážných hned několik a troufám si říct, že i já jsem sama sobě andělem strážným.

23

Vím, že náramky tvoříš s láskou a nápadem. Postupně jsi začala vytvářet svatební sety, kids kolekce, používat různé materiály, barvy, přívěsky. Kde bereš inspiraci?

Inspirací jsou pro mě určitě lidé okolo mě, příroda a hudba… Pracuji individuálně s každým člověkem. Tvořím podle toho, jak vnímám a cítím jeho energii. Podpořím, co je třeba. Rozhoduji se prakticky z minuty na minutu. Když přijde nápad, zakomponuji ho, zhmotním. Pracuji také s barvami, které mimochodem krásně léčí. Především se snažím hodně naslouchat sobě, dávat do šperků lásku a radost, se kterou tvořím. Myslím, že každý, kdo je nosí, ví.

21

Rok 2015 pomalu končí. Podle čínského horoskopu byl rok Kozy složitější, plný změn ale i úspěchů. Jaký byl ale rok 2015 pro Tebe a jaké máš další plány na rok příští? Děkuji Ti za rozhovor a držím Ti moc palce!

Souhlasím, že tento rok byl velmi zajímavý, velmi poučný. Mně se i přesto moc líbil. Poznala jsem krásné, pracovité a šikovné lidi a dostala možnost dělat to, co mě opravdu moc baví. Žiju si svůj sen s Be angel. I když člověk projde něčím, co ho třeba vyčerpá, úžasně nás to posouvá dál. Nejsou ty zkušenosti skvělé?! Já moc neplánuji, spíš se těším, co mi následující rok přinese. Děkuju Ti za milý rozhovor a Tobě – milá Poletucho – přeji spoustu čtenářů a spřízněných duší. Čtenářům pak přeji radost z Tvých článků a příspěvků. A nám všem samé šťastné dny plné lásky a harmonie.

22

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky