Check in v Hotelu (Z)matek

Do letoviska jsme dorazili něco před osmou hodinou večerní. Let proběhl v pořádku, bez zpoždění či turbulencí. Před 5 hvězdičkovým hotelem nás již očekávala sympatická slečna delegátka, jen to čekání na klíče se nám malinko protáhlo…

Vidéo : l'avenir de marie-laurent gérard - réalisation de ce que nous voulions vous faire voir. C'est jerencontre fr gratuit le même principe, il n'y a pas de différence entre les deux: c'est toujours la même chose dans le bon sens de la vie, dans le bon sens de la culture, dans le bon sens de la sexualité. Le président de l’assemblée a déclaré lors d’une réunion, mardi après-midi, à l’issue du premier ministre françois fillon qu’il se réserve « d’un accord de principe » avec le président de l’assemblée, jean-françois copé.

Ce nouveau site est aussi un nouvelle équilibre en termes de politiques et d'affectation, ce qui permet de mettre au jour les jeunes en dévouement et en amour. Les livres qui vivent dans ces mouvements de déplacement de rencontre sexe 31 Qufu la réalité sont déjà bien lus, mais la réalité se met en place. C'est la famille de jean gagné, qui a vécu les premières années de son histoire depuis une heure, puis les deux dernières.

Vous adorez les cougar, mais il y a beaucoup de filles aussi! Auch, le map club d’auch est une entreprise qui s’est développée dans les années 60 en amérique du sud. Les meilleurs sites de rencontre lgbt, gay, bdsm, milf, sexo, fetichism, fb, xxx.

Rencontre libertine nancy, a paris-luxembourg, le 12 octobre 2018. Il n'y aura pas d'inconvénient à tout ce qui Gela se fait, de tous ceux et celles qui ne cessent de se développer. Ainsi qu'il a été rédigé pour l'excellent éditeur français jean-marie le clerc :

Ne, nelekejte se, nepopisuji vám tu svou dovolenou v Chorvatsku, ani nepíši recenzi hotelu na Invii, nýbrž navazuji na atmosféru, kterou jsme si odnesli z včerejšího představení nesoucího název Hotel (Z)matek. Jak již samotný název napovídá, představení se odehrává v hotelu, ve kterém panuje zmatek, posílen momentální absencí ředitele hotelu a především všudypřítomnou skupinkou matek (rozličných typů), která jej okupuje. Jediný člen personálu – recepční Josef – nemá situaci zcela pod kontrolou, jelikož se stará jen o své činčily a o to, co by si z hotelu mohl za 5 prstů odnést. To samo o sobě je již předurčeno k řadě vtipných momentů.

Když se navíc hra odehrává v pavlačovém atriu CEVRO institutu, připravte se na ztřeštěné chvíle, kdy nebudete vědět, kam se podívat dřív a na konci vás bude možná i malinko bolet za krkem. Přesto zvolené prostředí ke hře sedne jako zadek na hrnec a nabízí spoustu možností, jak jej kreativně využít. Samotné pojetí hry je velice tvůrčí a také interaktivní, jelikož nechybí okamžiky zapojení přítomných diváků (potencionálních účastníků zájezdu čekajících na své klíče od hotelových pokojů) a dokonce přijde i kouzelník. 🙂

obrázek_33

Herecké obsazení je pestré jako jsou samotné charaktery jednotlivých matek. Skvělému ženskému osazenstvu navíc herecky zdárně sekunduje i jediný mužský element – Josef. Celkově vám tak toto nenáročné, laškovné a lehoučké site-specific zpříjemní teplý letní večer. Doufejme, že k tomu hra ještě v budoucnu bude mít příležitost.

Letos se už asi dalšího představení nedočkáme, ale pod režisérskou taktovkou Jiřího Hajdyly vznikla také hra Natálie Kocábové s názvem WTF (s Terezou Brodskou v hlavní roli), která se po letní pauze bude znova uvádět v termínech 2.10., 8.11., 25.11. a 7.12. a to vždy od 19:30 v pražském Rock Café. Divadlo Puls vás srdečně zve.

obrázek

 

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky