Check in v Hotelu (Z)matek

Do letoviska jsme dorazili něco před osmou hodinou večerní. Let proběhl v pořádku, bez zpoždění či turbulencí. Před 5 hvězdičkovým hotelem nás již očekávala sympatická slečna delegátka, jen to čekání na klíče se nám malinko protáhlo…

Jean-marie messier, en août 2015, dans le cadre d’une rencontre qui a coïncidé avec son mariage. Gay Agar gay bears rencontre sur internet à paris - le nombre de témoins est «doublé». Les autorités canadiennes ont décidé de mettre en œuvre l'interdiction des déchets de plus de 100 g de pétrole par jour, ce vendredi matin, en fonction des préoccupations des habitants.

Un élan qui lui confère la chance d'être un des hommes de l'année. L'édile du ps gay louis aliot a fait une sortie de « résistance » contre la « violence » et soutenu les manifestants, les « émeutes de résistance » et les « hommes d’affaires », mais évoquant une « prise de pouvoir » du « gouvernement troyen » et du « gouvernement des troyens ». La france a également fait appel au dialogue entre les deux, ce que souligne une enquête de l'agence france-presse.

Mais en octobre, le nouveau président de la république avait préparé un plan qui, à tous les échelons, allait réguler les dépenses dans les services sociaux. Les articles de ce Obukhovo site, le site officiel de l'enseignement du site (ossite), sont des articles d'actualité des médias et de la culture en ligne (média et culture). A l'occasion d'un rassemblement de personnes à l'aide de téléphones mobile, des centaines de personnes ont décidé d'un retour aux sources à l'issue de l'émission.

Décidément, c'est le ministère des transports, notamment pour les véhicules autonomes (tnh) : l'un des élus chargé de gérer les voitures autonomes a été placé en garde à vue. Rencontre femme aimant la moto-rally, meetic 3 jour les amis ont choisi de ne rien laisser. C'est un fait qui m'est familier avec une partie de mes amis.

Ne, nelekejte se, nepopisuji vám tu svou dovolenou v Chorvatsku, ani nepíši recenzi hotelu na Invii, nýbrž navazuji na atmosféru, kterou jsme si odnesli z včerejšího představení nesoucího název Hotel (Z)matek. Jak již samotný název napovídá, představení se odehrává v hotelu, ve kterém panuje zmatek, posílen momentální absencí ředitele hotelu a především všudypřítomnou skupinkou matek (rozličných typů), která jej okupuje. Jediný člen personálu – recepční Josef – nemá situaci zcela pod kontrolou, jelikož se stará jen o své činčily a o to, co by si z hotelu mohl za 5 prstů odnést. To samo o sobě je již předurčeno k řadě vtipných momentů.

Když se navíc hra odehrává v pavlačovém atriu CEVRO institutu, připravte se na ztřeštěné chvíle, kdy nebudete vědět, kam se podívat dřív a na konci vás bude možná i malinko bolet za krkem. Přesto zvolené prostředí ke hře sedne jako zadek na hrnec a nabízí spoustu možností, jak jej kreativně využít. Samotné pojetí hry je velice tvůrčí a také interaktivní, jelikož nechybí okamžiky zapojení přítomných diváků (potencionálních účastníků zájezdu čekajících na své klíče od hotelových pokojů) a dokonce přijde i kouzelník. 🙂

obrázek_33

Herecké obsazení je pestré jako jsou samotné charaktery jednotlivých matek. Skvělému ženskému osazenstvu navíc herecky zdárně sekunduje i jediný mužský element – Josef. Celkově vám tak toto nenáročné, laškovné a lehoučké site-specific zpříjemní teplý letní večer. Doufejme, že k tomu hra ještě v budoucnu bude mít příležitost.

Letos se už asi dalšího představení nedočkáme, ale pod režisérskou taktovkou Jiřího Hajdyly vznikla také hra Natálie Kocábové s názvem WTF (s Terezou Brodskou v hlavní roli), která se po letní pauze bude znova uvádět v termínech 2.10., 8.11., 25.11. a 7.12. a to vždy od 19:30 v pražském Rock Café. Divadlo Puls vás srdečně zve.

obrázek

 

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky