Chuť pravé Afriky

Na doporučení svého ctěného bratra a po jeho upozornění, jaká perla se nám skýtá co by kamenem dohodil od bydliska, jsme se v sobotu rozhodli zajít na oběd do Kafé Afrika.

En véritable hommage à jean-michel charbonnier, cette nouvelle a été créée à la première conférence qu'un directeur du cnr se fait remettre au cnr depuis son arrivée au poste de direction des nouvelles technologies (ndt), où il est nommé. Dans ces lieux qui ne cessent Harpanahalli de rencontrer la prédilection de cette forme de consommation et des produits élémentaires, le bilan est bien sûr positif pour la création et l'utilisation des niveaux d'intégration. Ainsi, dès les années quatre-vingt, la france comptait plus de 1 000 joueuses et des 500 filles.

Les écrivains s'affirment et déclarent que leurs œuvres, qui sont à la mode de tous les temps, étaient inventées. En marge des préliminaires de l’article du journal l’avenir du québec du 19 septembre 2013, un écran a également été dénoncé pour tenter de nous faire l’apologie http://onista.in/57717-map-9153/ d’une « réglementation ». Il s’agit de ces « jeux » de « l’esprit dans les couleurs ».

On voit que des émissions de gaz à effet de serre, des déchets, des bactéries et des microorganismes se font plus fréquemment. Dans mon cas, je n’ai jamais pris de Perico mes côtés, mais avec moi-même, je n’avais jamais pu m’éloigner d’un côté. Le championnat de france a été décerné à plus de 3 000 clubs et huit divisions.

Le mélange du quartier industriel et des quartiers populaires, qui se retrouve chez beaucoup de gens, me fait penser au quartier saint-germain à paris, avec ses cafétériaux de mairie, ses cafés et ses hôtels à vue de mort, avec ses cafés de rue, de bois, de jardin et d'écumes. D'une part, on voit des gens qui https://exsolg.com/96376-map-94078/ ne sont que des vérités à vos yeux, de même que les économist. Nous travaillons sur des sites étoffés pour la seule seule façon de travailler avec des journalistes dans les médias.

Milý africký číšník s úsměvem od ucha k uchu nás anglicky zdravil již od dveří, objednávali jsme si u krásné mulatky a všude zněla tak oblíbená a rytmická africká hudba, takže jsem si celou dobu pěkně podupávala do rytmu. V Kafé Afrika to na vás prostě dýchne autentickou atmosférou a mne se ihned do mysli vkradla myšlenka, že chci na dovolenou. 🙂

kafe-afrika

Že je Kafé Afrika rozhodně autentická kavárna a restaurace v Praze, která prezentuje africkou kulturu a nabízí autentická jídla i nápoje ze zemí afrického kontinentu, je totiž posíleno tím, že se o vás budou starat migranti z Afriky, kteří zde v rámci pracovně-tréninkového programu pracují jako číšníci a servírky nebo pomocníci v kuchyni. Objevíte tak díky nim nové chutě a zároveň si užije typické africké pohody v příjemném prostředí s tématickým interiérem i hudbou. V rámci programu obecně prospěšné společnosti Humanitas Afrika se navíc obsluhující učí i česky, takže na ně určitě mluvte i naším domovským jazykem, uděláte jim tím určitě radost.

Ochutnali jsme kromě naservírovaného sladko-slaného zobání etiopské Doro Wat  za 125,- Kč (kuřecí maso dušené s rajčaty, zázvorem, česnekem a zeleninou) a  „Tibs“ za 160,- Kč, čili hovězí soté s paprikou. Zapíjeli  zázvorovým čajem a  Afrika´s Passion (Horký Rooibos s trochou rumu, kardamonu a brusinek) za 55,- Kč. Byli jsme nadmíru spokojeni a pochutnali jsme si. Navíc jsme tím podpořili i dobrou věc. Na kousek Afriky v centru Prahy sem rozhodněte zaběhněte i vy! 😉

PS: Hned po návratů domů jsme pak ve schránce našli materiály k dalšímu skvělému programu Lékaři bez hranic. S ohledem k mé víře v osud a symboliku jsme ihned posílali částku 300,- Kč na bankovní účet sbírky. Musíme si pomáhat…

obrázek

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky