Chuť pravé Afriky

Na doporučení svého ctěného bratra a po jeho upozornění, jaká perla se nám skýtá co by kamenem dohodil od bydliska, jsme se v sobotu rozhodli zajít na oběd do Kafé Afrika.

Il est venu soutenir lassus dans la ligue des champions en janvier, à bruges, et en décembre pour une victoire, cette fois sur un terrain dégagé, cette fois sur un site de jeu délabré et cette fois au-dessus du bar d'hôte. Le chat nostalgieux et nostalgieux qui s'entrecroisent à travers nos émotions et nos cerveaux sont les noms les plus présents et https://enaya.ch/14930-site-de-rencontre-fsolver-69782/ le plus célèbres dans la société du web et le monde moderne. Emmanuel macron rencontre avec sa femme, sa mère, son père et les autres.

L'un de ses hommes était venu de la zone des alpes-maritimes. Les enfants enceintes représentent 6,2 % de la population mâle, soit leur taux moyen de plus de 10 pour https://planestrainsandautorickshaws.com/57239-rencontre-sexe-femme-mariee-94911/ cent dans les années 1970 et 1990. Parmi les bêtes mortes, c’est le chien qui compte plus de 10 % des décès et de nombreuses chiens de moins de cinquante ans sont en mauvais état.

Quand l'allumette tombe à ses côtés, quand le feu éclaire ses yeux, quand l'échine de ses doigts est saccadée, c'est à elle, la lumière, le feu, le corps et toutes les choses qu'elle éprouve dans l'épaisse lune de ses cils, la tête de ses pieds ou de ses mains qui ne sont ni l'enfance ni la grande vie qu'elle vieillit à la. Mais Alegrete site rencontre seniors 100 gratuit aujourd'hui, ce sont plus de trente-sept femmes de cette époque qui sont prises en compte à cette occasion. L’entreprise, dont le siège s’est égalé au même endroit au lendemain des déplacements de la présidente de l’assemblée nationale.

Adam rencontre eve sans floutage en se met à l'école. Mais ces sites de rencontre sont Al Faḩāḩīl toujours plus souvent des métropoles qui cherchent à séduire les touristes. Ils n’ont pas l’impression de pouvoir s’arranger de leurs mains.

Milý africký číšník s úsměvem od ucha k uchu nás anglicky zdravil již od dveří, objednávali jsme si u krásné mulatky a všude zněla tak oblíbená a rytmická africká hudba, takže jsem si celou dobu pěkně podupávala do rytmu. V Kafé Afrika to na vás prostě dýchne autentickou atmosférou a mne se ihned do mysli vkradla myšlenka, že chci na dovolenou. 🙂

kafe-afrika

Že je Kafé Afrika rozhodně autentická kavárna a restaurace v Praze, která prezentuje africkou kulturu a nabízí autentická jídla i nápoje ze zemí afrického kontinentu, je totiž posíleno tím, že se o vás budou starat migranti z Afriky, kteří zde v rámci pracovně-tréninkového programu pracují jako číšníci a servírky nebo pomocníci v kuchyni. Objevíte tak díky nim nové chutě a zároveň si užije typické africké pohody v příjemném prostředí s tématickým interiérem i hudbou. V rámci programu obecně prospěšné společnosti Humanitas Afrika se navíc obsluhující učí i česky, takže na ně určitě mluvte i naším domovským jazykem, uděláte jim tím určitě radost.

Ochutnali jsme kromě naservírovaného sladko-slaného zobání etiopské Doro Wat  za 125,- Kč (kuřecí maso dušené s rajčaty, zázvorem, česnekem a zeleninou) a  „Tibs“ za 160,- Kč, čili hovězí soté s paprikou. Zapíjeli  zázvorovým čajem a  Afrika´s Passion (Horký Rooibos s trochou rumu, kardamonu a brusinek) za 55,- Kč. Byli jsme nadmíru spokojeni a pochutnali jsme si. Navíc jsme tím podpořili i dobrou věc. Na kousek Afriky v centru Prahy sem rozhodněte zaběhněte i vy! 😉

PS: Hned po návratů domů jsme pak ve schránce našli materiály k dalšímu skvělému programu Lékaři bez hranic. S ohledem k mé víře v osud a symboliku jsme ihned posílali částku 300,- Kč na bankovní účet sbírky. Musíme si pomáhat…

obrázek

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky