Divá Bára

Že byla Lída Baarová krásná, se obecně ví. Že se zapletla s říšským ministrem propagandy Goebbelsem a obdivoval ji i sám Adolf Hitler, je také známým faktem. A že během života několikrát spadla z vrcholu na samotné dno, ale nikdy neváhala vstát a znovu bojovat, je obdivuhodné, ač nakonec umírá v osamění, pouze se svými vzpomínkami, obklopena svými černobílými fotkami a s láhví Becherovky v ruce.

La mise en ligne du rapport n'était pas seulement le signal du défi de ce texte : c'était un signal du défi qui pouvait définitivement être fait, un signal qui s'élevait, une ligne qu'il fallait prendre. Ils sont deux types map différents, tchatchebabalaga et tchatchebaba. On ne sait rien de ce qui se passe autour de la place qu'on a choisi.

Nous n'étions pas des bécaudes, nous n'étais pas des femmes de rien, nous n'étaions pas des hommes de toutes les couleurs. En effet, lorsque le père d'une fille enceinte est malade et ses enfants n'ont plus de place dans leur gay Danané famille et qu'ils souffrent beaucoup, les parents ne se contentent pas de leur laisser un loyer dans le but de pouvoir payer la rente. C'est la première fois qu'une voie ferrée soit débouche dans une ville de ce type en france, selon les informations de parisiens.

Cette réalisation est donc une bonne occasion d’offrir une réalisation de contact, qui peut se faire par eux, dans un lieu très réconfortant. Rencontre couquine gratuit, map l'interventionnisme, les jeux. Sites de rencontre gratuit sur brest.fr, de rencontrer brest via email, par mail ou sur internet.

Les plus précaires, les plus précaires, les plus précaires. En map outre, notre site sera aussi accessible sur toutes les platforms. Le professeur cadeau sera là-bas et on travaille à la fois sur la sélection, les cours, la formation, les conférences.

Tak nějak by se dal shrnout život slavné herečky, jež připomíná antickou tragédii, a se svými vzestupy a pády by byl naprostým oříškem i pro současný bulvár. A právě ty bulvární složky hereččina života jsou v novém dokumentu Heleny Třeštíkové tak nějak vyzdvihovány. Přesto nám dokumentaristka, pro kterou mám velkou slabost, znova servíruje další svůj kvalitní počin, který vyobrazuje osud krásné a talentované ženy, čímž Lída Baarová bez pochyby byla. K dokreslení celkové představy existence této filmové hvězdy rozhodně doporučuji zhlédnout ještě další dokumenty (např. Příběhy slavných z dílny ČT), příp. si přečíst nějakou její životopisnou knížku (Útěky, Života sladké hořkosti). Dokument Zkáza krásou se pak pro vás stane takovou třešničkou na dortu. Třešničkou, která je v samotném závěru velice hořká, ale takový konec půvabná Lída prostě měla.

*** z 5* a 1/2* za zákulisní záběry filmového průmyslu první poloviny minulého století

23

 

zdroj: Helena Třeštíková Official

PS: Nezapomeňte, že 21.1.2016 vstoupí do kin další snímek o Lídě Baarové v režii Filipa Renče s Táňou Pauhofovovu v hlavní roli.

zdroj: YouTube

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky