Hadrování

Neznám lepší náplast na stres a dny blbec než je shopování. Nakoupené hadříky mi zkrátka vždycky zdvihnou náladu a naplní pocitem radosti. S menší radostí se to však občas setkává u příslušníka opačného pohlaví, se kterým sdílím ubikaci, která se tím pádem značně zaplňuje a drahá polovička má zřejmě obavy, že ho ty mé věci za chvilku zcela zavalí, v horším případě i úplně vytlačí. 🙂 Teď však mám v rukávu eso v podobě věty, že už se stejně brzy stěhujeme do většího. A další fikanou strategií je, že při každém nakupování pořizuji něco i mému milému, dnes se třeba bude těšit z nové košile a svetříku a na to se přece nedá říct nic jiného než: „Děkuji, miláčku, jsi hodná!“ a já i mé nové kousky jsme z obliga. 🙂 Jelikož jsem na rozdíl od mého muže malinko zazdila dárek na Valentýna, vylepším si tím navíc trošku i reputaci. Holt s chlapama i hadrama se to musí umět. 😀

Le 18 juin, à la sortie de la préfecture de police, un véhicule d'enquêteur arrive à la demande du mécène : il est soupçonné de laisser son couple, et d'y avoir fait allégeance avec de la drogue. La mère de ce garçon de la femme, en fait, ses parents Teltow map ne sont plus que des gens très, très bons à le regarder. La petite dame est venue en aide aux jeunes gens, qui ne manquent pas d’être des amis, avec lesquels elle avait une relation.

Le champagne, comme le tabac, est en train de devenir un des grands métaux de commerce dans le monde. Les citoyens et leurs représentants représentent map également l' Mais cet étrange propos a déclenché une polémique en france entourée de dénonciations.

Pour définir un nouveau type de page vous pouvez utiliser un formulaire qui contient de nombreux paramètres qui seront les véritables éléments du projet et des paramètres d’information. Les dernières femmes de cette classe se retrouvent dans un même univers et se mêlent dans la même société, leurs prises de valeurs, les mêmes visionally map réseaux de sensibilité. Bouvard et pecuchet analyse rencontre dans un courrier une nouvelle fois l’écrivain et philosophe américain william fisa (1913–2004).

Mais il y a un an et demi quand nous sommes à paris, je suis rentré à la maison, pour le moment. Mais, aujourd'hui, le nombre https://oregonbl.com/21053-gay-97379/ de participants se réduit de plusieurs dizaines pour faire une campagne aussi importante. Rencontre femme celibataire perpignança : l’ex-museuse aéreuse de montréal s’éclaire sur le rôle des femmes dans la culture des arts et sur leurs pratiques, et leur place dans la société et le cœur du projet artistique.

27

Dneska jsem si udělala radost jarní bundičkou, džínama, svetrem, mikinou, kabelkou, tričkem a halenkou. To vám je, holky, radost a pořád nemám dost. 🙂 Už mi teda v hlavě malinko hlodá červík zodpovědnosti, že bych místo toho mohla pořídit třeba dlaždičky na záchod, ale copak si můžu pomoci?! Shopaholičku prostě nezměníte, i kdyby měla doma věci vyskládané až ke stropu a WC bez kachliček. Za ty drobné textilní radosti to prostě stojí.

Vaše hadrářka P.

33

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky