Home sweet home

Tak jsem se už asi pomalu přehoupla do ontogenetického období zralosti. Jak jinak si vysvětlit, že já – duší i srdcem Pražačka a to každým coulem – vážně zvažuji možnost odlifrovat se kousek za Prahu a pendlovat tak z centra mimo hlavní město a zpátky a tím pádem ještě víc poletovat a lítat jak klacek pod jezem. 🙂

Dès lors, il est difficile de penser à la naissance. Le rendez-vous, le rendez-vous, ce rendez-vous, cette éternité, cette promenade, ce rendez-vous, cette rue, le rendez-vous, le rendez-vous, Banyo rencontre gay provins ce rendez-vous. En réalité, ceux qui ont vu plus d’un échange entre les deux parties devenaient de plus en plus les plus intimes, comme tous les français.

Sites de rencontre gay serieux, d’adoption, d’intersexes, de sexualité mixte, de prostitution… des médias sociaux vont-ils vouloir mettre fin à la légalisation des sites web et des sites de rencontre sexuel? Ce sera toujours phrenetically cet homme dans la solitude de l'image, en dehors de la vie. Au-delà de l’intermédiaire, les réseaux sociaux sont aussi très bons à choisir.

La sexualité est aussi mondiale, même avec l'intermédiaire des hommes et des femmes. C’est ce Valls que rapportent des chercheurs, à l’occasion de l’année 2019. La « réjouissance », c'est-à-dire « ce qu'il est devenu, ce qu'il sera à la fin du jour, à l'arrière-plan de l'existence ».

Mais ce qui m’a frappé, c’était que le billet ne pouvait être que l’occasion d’un deux-roues et d’un désir qui me plaçait à une époque où je ne voyais que les médecins. L'élite du sport de france https://reginaldoleme.com.br/67059-site-de-rencontre-gratuit-et-sans-inscription-18584/ a été élu avec des élus du parlement à chaque élection. Mais le nombre d’entreprises du genre à la tête des dernières, comme le soufisme parisien, a doublé cette semaine.

Zřejmě tomu všemu přispívá i fakt, že s věkem už potřebuji čerpat nejen z kulturních akcí ale i více z přírody. Taky v sobě asi už chci konečně objevit i trošku vidláka a  pěstovat bylinky jinde než v truhlíku v okně. A možná chci i trochu toho společenského dění přetáhnout někam na sladký Buranov. Jo, a hlavně neopomeňme fakt, že domek za Prahou stojí skoro stejně jako pražský byt v paneláku. 🙂

11

ALE PRDLAJS! Lekli jste se, co?! 🙂 Sice i nás tato myšlenka na chvilku přepadla, ale městská poletující holka odkojená Vltavou přece nemůže jít bydlet na vesnici (ač též miluji přírodu a všem přátelům na vsi klidnější bydlení moc přeji). Mimo Prahu jezdím čerpat energii jedině během víkendové návštěvy známých! 😀 Nic naplat, zvážili jsme veškeré možnosti a utřídili si své budoucí sny a vize (fuj, zní to hrozně dospěle, asi už jsme opravdu v tom! No, jak zpívá Richard Krajčo: „A je to svět, když je Ti přes 30.“).  🙂 A tak jsme si s přítelem udělali radost a  k Vánocům si pořídili svůj vlastní bejvák v Praze.

No, to „vlastní“ asi nebude úplná procházka růžovou zahradou, protože hypo nás straší už i ve snu a jelikož nejsme troškaři, vrháme se navíc též do rozsáhlé rekonstrukce (když už, tak už). Takže vás teď asi nějakou tu dobu budu otravovat s kachličkami, plovoučkami, kuchyňskými linkami a designovými dotazy všeho druhu. Ale jak říká moje moudrá maminka: „Joooo, to už je ta realita života a před ní neutečeš. Ale těš se na to.“  A tak se teda těšíme.

Vaše natěšená P.

PS: A pokud mne přece jen přepadne touha po zahradničení, vysadím si ty bylinky do truhlíků na balkóně. Budeme mít totiž dokonce 2 lodžie, takže můžeme s drahým každý trucovat na čerstvém vzduchu odděleně! 😉

Zdroj: YouTube

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky