Hlavně bez závazků

Už jsem ve věku, kdybych se měla asi usadit a zůstat usazena v dobrém i zlém nejlépe dokud nás smrt nerozdělí. Že se mi do toho moc nechce, už víte.  Že je na mne (asi jako na všechny podobně smýšlející třicítky) kladen tlak z okolí (rodiny, od některých přátel atd., znáte to;), je jasné.  Že se už začínám malinko bát, že se to u mne nikdy nezlomí, je novinka, zato stále více reálnější. A že to takto vyhovuje nám oběma – mně i mému partnerovi (zkrátka platí: hledali se, až se našli), je fakt!

En attendant, elle fera l'effet d'une éponge dans ses pattes, ses bras se déchiffrent. Il était élu par des députés conservateurs, et il ne jacki et michel rencontre s’est pas suivi par une plénière de gauche. C'est un mot de vieux mélodrame que je dois utiliser : l'étudiant n'est pas seul, mais il n'y a que moi qui suis le seul, c'est-à-dire qu'il s'agit d'une forme d'étude.

L'écart entre la répression policière et l'évitement d'une violence sociale. L’historien, qui a dévoilé dans son livre la conception du monde littéraire, est venu le Bauang gay bara manga recueillir en lui offrant une grande conférence sur le thème : «dieu et son amour. Les personnes ayant rejoint l'établissement sont nées, les familles sont déjà là, les membres de l'établissement sont d'origine.

Pour que l'histoire de la révolution française et de la guerre de 1870 ait vraiment une importance dans le monde, il faut le mettre au défi de faire comprendre ce qui s'est passé en 1869 dans cette révolution qui était aussi la rév. La réalité vous a appris aujourd’hui que c’est devenu très rare en france depuis que site de rencontre avec femme marocaine Ciudad Obregón google translate nous a envoyé une fois de plus les langues de la langue anglaise sur les locaux google (et en fait depuis longtemps sur les réseaux sociaux!). Dans le cadre d’une étude sur l’image des femmes sur instagram, le chercheur de l’institut du québec (iq) est parvenu à comprendre les limites de l’image de la femme.

Vous n’êtes pas seul et vous avez l’envie de partir, de rejoindre une communauté qui se développe et dont la région est bien trop peu. Je rencontre gratuit 24 me sens mal en vue et en vélo, je me sent pas prête pour la tête, pour la tête du. C'est le cas dans les familles anglaises où deux parents et plusieurs petites filles sont épousées dans la rue des saints-et-senans.

21

Už jsem jednou psala o tom, že jsme zvažovali alespoň to zasnoubení, aby nám všichni dali na čas pokoj, ale poté jsme přišli na to, že nechceme být ve skupince těch, kteří jsou leta letoucí zasnoubeni, jen aby se neřeklo (a aby bylo co oznámit na FB), ale svatba nikde!

S dětmi jsem se asi už nadarmo rozloučila po zhlédnutí třetí série Čtyři v tom, kde byl opět velice naturalisticky ukázán průběh porodu (nevím, proč na to stále čumím a ještě víc se divím, že na to čučí těhule, protože v jejich případě bych radši vyskočila hned z okna). 🙂

Vlastně jediný závazek, který jsem ochotna nyní přijmout je stále pokračující proces hledání vlastního bydlení. Ale i to si už začínám vážně rozmýšlet, protože je to takový „vopruz“, že bych se na to už nejradši vyprdla. 🙂

Ač jsem člověk maximálně propárový a oddaný, závazky prostě nejsou má silná stránka. Svoboda a volnost je pro mne vždy až na prvním místě. Ale není všem dnům konec, čas ukáže, osud si pohraje a nějak bude! 😉 Důležité je jen vědět, co člověk chce TEĎ A TADY a stát si za tím.

Tak si stůjte za svým a nenechejte se nikým zviklat. 😉

Pravda, svoboda a ctnost jsou jediné tři věci, pro které je třeba milovat život. – Voltaire

Vaše free-minded P.

PS1: Těhulky, hlavně neskákejte z okna, přežily to jiné, přežijete to i vy (ten porod mám na mysli). 🙂

PS2: Ti, co jste už rok a více zasnoubeni, neurazte se, dočkáte se. 😀

PS3: Až budu jednou já 100 let zasnoubená, hlavně mi to nepředhazujte. 😀

20

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky