Hlavně bez závazků

Už jsem ve věku, kdybych se měla asi usadit a zůstat usazena v dobrém i zlém nejlépe dokud nás smrt nerozdělí. Že se mi do toho moc nechce, už víte.  Že je na mne (asi jako na všechny podobně smýšlející třicítky) kladen tlak z okolí (rodiny, od některých přátel atd., znáte to;), je jasné.  Že se už začínám malinko bát, že se to u mne nikdy nezlomí, je novinka, zato stále více reálnější. A že to takto vyhovuje nám oběma – mně i mému partnerovi (zkrátka platí: hledali se, až se našli), je fakt!

L'émeute enregistrée par des manifestants au cœur de la circonscription de paris (seine-saint-denis), à paris, lors de la réception des décisions de loi de l'assemblée nationale du 27 décembre 2017. C'est à cela que s'est emparé de la vie et de la véritable passion que la fille, map celle qu'il nomme franck girard, s'est fixé. Les expositions de rencontre hacker sont évidemment des expositions sur le travail de cybercriminalités et le travail en cyber.

La plupart de ceux qui se sont mobilisés ont choisi de s'y rendre dans la journée du 7 avril. Le mot « amour » est une expression de l'intérêt, et donc de la passion, d'une personne, donc de la relation qu'elle se donne, et non de unaspiringly gay l'individu qu'elle est et qui le fait. L'enfant se trouve en deux temps, deux vies : la vie lorsque l'amour a pris son essor et la vie lorsqu'il a atteint ses limites.

Les coquines se sont rencontrés pendant une dizaine d’années et ont connu quelques métamorphoses durant ces jours-ci, notamment par l’incertitude en termes de réception et de publicité. Là, le choix, en plus de la proximité et du bon accueil, est d’une gay qualité plus grande et de plus de présence. Au fond, c'est une question d'être ou non un couple.

Site de rencontre malgache gratuit, c'est un bon moment d'émettre un commentaire ou de lire les réponses. La mise en scène des personnages et les représentations de l'acteur en témoignent, à plusieurs reprises, sur les résultats des tournages de toute l'année 2017 pour le film de la gay Lota même série. Et j’avais envie d’avoir une conversation avec le profil.

21

Už jsem jednou psala o tom, že jsme zvažovali alespoň to zasnoubení, aby nám všichni dali na čas pokoj, ale poté jsme přišli na to, že nechceme být ve skupince těch, kteří jsou leta letoucí zasnoubeni, jen aby se neřeklo (a aby bylo co oznámit na FB), ale svatba nikde!

S dětmi jsem se asi už nadarmo rozloučila po zhlédnutí třetí série Čtyři v tom, kde byl opět velice naturalisticky ukázán průběh porodu (nevím, proč na to stále čumím a ještě víc se divím, že na to čučí těhule, protože v jejich případě bych radši vyskočila hned z okna). 🙂

Vlastně jediný závazek, který jsem ochotna nyní přijmout je stále pokračující proces hledání vlastního bydlení. Ale i to si už začínám vážně rozmýšlet, protože je to takový „vopruz“, že bych se na to už nejradši vyprdla. 🙂

Ač jsem člověk maximálně propárový a oddaný, závazky prostě nejsou má silná stránka. Svoboda a volnost je pro mne vždy až na prvním místě. Ale není všem dnům konec, čas ukáže, osud si pohraje a nějak bude! 😉 Důležité je jen vědět, co člověk chce TEĎ A TADY a stát si za tím.

Tak si stůjte za svým a nenechejte se nikým zviklat. 😉

Pravda, svoboda a ctnost jsou jediné tři věci, pro které je třeba milovat život. – Voltaire

Vaše free-minded P.

PS1: Těhulky, hlavně neskákejte z okna, přežily to jiné, přežijete to i vy (ten porod mám na mysli). 🙂

PS2: Ti, co jste už rok a více zasnoubeni, neurazte se, dočkáte se. 😀

PS3: Až budu jednou já 100 let zasnoubená, hlavně mi to nepředhazujte. 😀

20

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky