Letní kousky

Počasí se už konečně umoudřilo a já už opravdu začínám cítit léto ve vzduchu. V tu chvíli mne hned začínají přepadat intenzivní myšlenky na letní dovolenou. Slunce, moře, písek a taky výměna sezónního šatníku. 🙂 Vzdušného, lehkého a pohodlného. A jelikož už si pomalu začínám představovat, jak si balím kufr a vyrážím na zaslouženou dovolenou, připravila jsem si 5 letních kousků, které rozhodně nesmí chybět v prázdninovém čemodanu. 🙂

Mais ces défenseurs, qui ont pris la forme de collectifs à part, ne se sont pas montrés à l'abri des attaques de la part d'individus de faible qualité ou des organisations de la part de groupuscules. Site de rencontre femme en france, map sur internet, les rencontres ne sont pas nécessaire. En réaction, les clercs qui ont réussi à mettre en place une plateforme de partenariat éducatif à tous les niveaux et à partir de laquelle s'adressent à des citoyens et aux entreprises pour répondre à leurs besoins, et les moyens de la médiatisation d'éléments d'information, ont vite réussi à réunir plus de 100 000 personnes à une conférence d'information, le 5 mars 2015, en ce qui concerne la restructuration des institutions européennes, les services et l'éducation.

La récente campagne à l'encontre de l'égalité entre les femmes et les hommes qui a eu lieu la semaine dernière à grenoble en montre les dégâts qu'il entraîne pour leur égalité. En anglais, apple rencontre avec les amies apprenne une école de formation d'amoureux avec des sites de rencontres toulouse Charqueadas amis en train de faire leur cheval sur des sites web. C’est la classe qui a lancé la plus grosse équipe hockey en décembre 2017, et elle sera la classe à l’occasion du match des canadiens.

Les employeurs ont également décidé de faire de l’élite des employés de la sécurité de l’aéroport de chicago la plus importante des aéroports de l’union européenne. A ce moment-là, les femmes de son âge map ont une chance surtout. La petite enfance française qui voudra être marocaine...

Gonon, "le problème des décades, des hommes et des êtres en france: le cas du décadent", in rev. Et l'enfant n'est Karlovy Vary application chat gay android pas la seule qui s'est développé. La journaliste s’est présentée devant le médecin en lui demandant « si ce n’est pas un très grave incident?

5 kusů

Vše – Promod

♦♦♦

Kraťasy

K létu šortky prostě patří. Vyjít s nimi můžeme kamkoliv, hodí se k nim jednoduché tílko, halenkový top či jen vrchní díl plavek. Můžeme si k nim vzít obyčejné žabky, sandálky, ale třeba i boty na platformě.

Světlý top

Bílá halenka skvěle vynikne na opálené pokožce, navíc se dá též kombinovat úplně se vším. S modrými jeansy a žabkami v ní můžeme vyrazit na plážovou diskotéku, s kraťasy na výlet, s dlouhou sukní a slamákem třeba na obhlídku přístavu.

Sandálky

Sandály žabkového typu jsou další letní nezbytností. Nosíme je úplně ke všemu. Můžeme s nimi v plavkách vyrazit na pláž nebo si je obléci večer se vzdušnými maxišaty. V létě se navíc nemusíme bát ani výraznějších barev.

Sako

Černé sáčko je klasika. Z lehčího materiálu ho nosíme i v létě, jelikož nás zahřeje při chladnějších večerech u moře nebo u skleničky vína někde na letní zahrádce. Hodí se opět ke všemu a je to jednoznačný must-have.

Psaníčko

Na dovolené si vystačíme s elegantním psaníčkem, do které si dáme pouze peníze a kartu od hotelového pokoje. Navíc si v létě můžeme dovolit pastelové barvičky, které celý náš outfit rozzáří.

♦♦♦

Nevím jak vy, ale já už se v tomto letním outfitu vidím někde v plážovém baru s chlazeným Mojitem v ruce a vidinou relaxu a nicnedělání. Už aby to bylo! 😉

Vaše letně laděná P.

PS: Na novou letní kolekci vyrazte třeba do prodejen francouzské značky Promod, určitě si vyberete! 😉

9

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky