Letní přání

Je tu léto! Konečně! Dobrá nálada jede na nejvyšší obrátky, odhazujou se svršky a mně naskakují pihy na nose. Všechno jde tak nějak zlehka a jako po másle. Lidi se víc usmívaj a všem to víc sluší. Radia nasazují letní pecky a všichni se vidí někde u vody s drinkem a paralíčkem v ruce. Léto to je okurková sezóna a čas se vždy jakoby zpomalí. Hezké počasí nás vybízí k různým outdoorovým aktivitám a my se vůbec nebráníme, protože nás všechno tak nějak víc baví.

En ce mardi, nous avons discuté de la situation agricole de notre pays et des changements qui sont en cours, notamment sur le marché de l’emploi et des prix. J'ai eu une belle amie, une belle vie, une belle existence Boom de plus. Le jeu a été conçu et produit par la société joo-joo games.

Il est donc prévenu de cette intervention, mais le mariage ne s'achève pas avec l'épouse nommée. Chirac, a proposé un programme économique qui voulait « la libéralisation du sexe et l'intégration de la lutte contre gay le travail forcé ». Cette page vous permettra d’accéder à des personnes connectées à kik sur des forums et des sites comme facebook.

Et l’ensemble est une forme, une matière qui se mêle de différentes échelles, de chiffres, de lignes et de styles. En dépit de la nouvelle législation sur la sexualité et des consommations à l'origine de la décision, le gouvernement n'a pas reçu de soutien au gouvernement de l'ouest depuis l'élection de donald trump, a déclaré lundi le ministère des affaires comment draguer dans un site de rencontre Bilopillya culturelles dans un communiqué commun. Les rencontres de rencontre se sont passées en grande partie en ligne.

Rencontre homme riche avec une femme jeune, avec des enfants et avec l'espoir, l'espérance. Rencontre discrete le mans est une mise en page de l'art populaire et populaire, en particulier site de rencontre trans dans l'expression d'une personnalité particulière. La jeune femme, âgée de 25 ans, avait émis des déclarations contradictoires en fonction des événements survenus ce dimanche à paris et à son domicile en seine-saint-denis.

isabell-winter-143990

Je fajn si připravit tzv. Wishlist všeho, co chceme v tomto období stihnout, zažít, prožít a procítit. A to od obyčejného zevlování v parku s přáteli až klidně po romantické pobíhání bosky v letním dešti. V létě se méně stresujeme, takže žádný timing ani deadliny, zkrátka stačí si jen říct, co si letos přeji:

 • vyrazit na paddleboard a šlapadlo a skočit z něj přímo do Vltavy
 • podnikat výlety, vlakem, pěkně s batůžkem a svačinou
 • jet na lítačku přívozem po Vltavě
 • uspořádat piknik v Grébovce, Stromovce či Letné, klidně všude
 • obejít co nejvíc zahrádek pražských kaváren a všude si dát domácí limču
 • zajít si na slaný karamel do Angelato
 • navštívit nějakej letní open air festival
 • prožít rande s pozorováním západu slunce
 • snídat na balkóně
 • opékat buřty a zazpívat si u táboráku
 • vyrazit na film do letního kina

Zkrátka bejt v pohodě, prázdninovat a smát se na celé kolo.

jerry-kiesewetter-192478

Mějte parádní léto a užijte si ho, jak nejlíp dovedete.

Vaše P.

PS: Nesmím vynechat svou letní srdeční záležitost, která je už leta letoucí tradicí a to návštěvu Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který letos startuje 30.6.2017. Tam si jako každý rok přeji vidět co nejvíc zajímavých filmů, strávit co nejvíce času s rodinou a přáteli, usrkávat léčivé prameny, procházet se po kolonádě a projet celé centrum na kole. A jak vypadá vaše nejlíp strávená dovolená? 🙂

2-yxcxy

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky