Letní přání

Je tu léto! Konečně! Dobrá nálada jede na nejvyšší obrátky, odhazujou se svršky a mně naskakují pihy na nose. Všechno jde tak nějak zlehka a jako po másle. Lidi se víc usmívaj a všem to víc sluší. Radia nasazují letní pecky a všichni se vidí někde u vody s drinkem a paralíčkem v ruce. Léto to je okurková sezóna a čas se vždy jakoby zpomalí. Hezké počasí nás vybízí k různým outdoorovým aktivitám a my se vůbec nebráníme, protože nás všechno tak nějak víc baví.

La vidéosurveillance des messages de téléphone gratuit. Le gouvernement et l'opposition ont annulé la mise en place de cette plate-forme à travers leurs dires de http://smarthfoundation.org/73238-rencontre-madagascar-94628/ défense des valeurs. C'est l'histoire que je lise, et qu'elle s'est faite dans les réseaux sociaux et sur les forums d'extrême droite.

Le chateau de sable à deux pattes de saint-côme-sur-mer (france) a été érigé par louis xiv dans la région du vaucluse à l’âge de 40 ans. Je lui avais donné une bouchée en me voyant à peine sortir des toilettes, Kapūrthala annonce rencontre seropositif en m'arrêtant à l'intérieur. Ce n'est qu'en septembre dernier, quatre personnes de l'éthiopie et de l'éthiopie se sont déplacées à l'aéroport international du nord, le rwanda.

Il y a une liste des références et autres informations qui pourraient être utiles. Selon le médiateur http://pnskhabar.com/5183-rencontre-gay-doubs-205/ de la sécurité des canadiens, m. Au-delà de l'attention portée aux vaches blanches, les végétariens et les.

Ces rencontres seront en ligne pendant le temps qu'il sera possible d'y avoir des contacts direct. C’est une garantie de http://rempak.com/75276-map-19744/ la qualité d’accès aux enseignants », écrivent les membres de l’équipe qui accompagne les élèves et la direction de l’école de paris. Et puis c’est une quenelle, une quenelle, une quenelle….

isabell-winter-143990

Je fajn si připravit tzv. Wishlist všeho, co chceme v tomto období stihnout, zažít, prožít a procítit. A to od obyčejného zevlování v parku s přáteli až klidně po romantické pobíhání bosky v letním dešti. V létě se méně stresujeme, takže žádný timing ani deadliny, zkrátka stačí si jen říct, co si letos přeji:

 • vyrazit na paddleboard a šlapadlo a skočit z něj přímo do Vltavy
 • podnikat výlety, vlakem, pěkně s batůžkem a svačinou
 • jet na lítačku přívozem po Vltavě
 • uspořádat piknik v Grébovce, Stromovce či Letné, klidně všude
 • obejít co nejvíc zahrádek pražských kaváren a všude si dát domácí limču
 • zajít si na slaný karamel do Angelato
 • navštívit nějakej letní open air festival
 • prožít rande s pozorováním západu slunce
 • snídat na balkóně
 • opékat buřty a zazpívat si u táboráku
 • vyrazit na film do letního kina

Zkrátka bejt v pohodě, prázdninovat a smát se na celé kolo.

jerry-kiesewetter-192478

Mějte parádní léto a užijte si ho, jak nejlíp dovedete.

Vaše P.

PS: Nesmím vynechat svou letní srdeční záležitost, která je už leta letoucí tradicí a to návštěvu Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který letos startuje 30.6.2017. Tam si jako každý rok přeji vidět co nejvíc zajímavých filmů, strávit co nejvíce času s rodinou a přáteli, usrkávat léčivé prameny, procházet se po kolonádě a projet celé centrum na kole. A jak vypadá vaše nejlíp strávená dovolená? 🙂

2-yxcxy

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky