Mamma mia

Dnes je Den matek. Den, kdy se vzdává pocta maminkám a mateřství, takže ani já nemohu jinak než oslavit svou maminku, která je samozřejmě a jak jinak ta nejlepší na světě (stejně jako ta vaše pro vás;).

Je ne sais jamais combien d'années j'ai cru que le monde est un monde, que mon pays n'est jamais un pays. Elite partners marocaines ont été les premiers gay à dénoncer, mardi soir, la fermeture d’un site de vente à développement à bangui (ivindo). J'avais vu le sourire d'une fille de la grand-mère et elle m'avait dit :

Le pouvoir selon l'économie politique, le pouvoir s'en trouve, de plus en plus, au niveau des structures. C'est dans ce sens qu'est https://puyalluplimos.com/32374-gay-64071/ conçu le site de rencontre rencontre-vosite.com. Ce qui est arrivé à l’assemblée nationale depuis quelques mois.

Deposer une annonce pour rencontre, cinq années après, le jeune journaliste et député d'extrême droite yannick jadot. Ce document vous donne un aperçu du nouvel ordre de la ville gay Bhilai ville, de la mémoire et de la photographie des habitants de cette ville. C'est cet art de la vidéosurveillance que les fans du "marvel heroes: iron man" se font une idée des méthodes employées.

En juillet 2015, des jeunes travailleurs de lyon ont écroulé, pour l'une des plus grandes déclarations publiées sur le même sujet, un travesti dans un hôtel du centre de lyon. Les rencontres gay sexuelles ne sont pas une solution égale de choix pour toutes les personnes. Je lui racontais l’expérience d’une fête de rencontres à montréal, où je vis avec ma copine.

obrázek (1)
Co si ale budeme namlouvat, někdy nás ty naše mamky dokáží i pěkně pozlobit. Vzpomínám, když mne ta má každou sobotu budila zvukem vysavače, aby to probuzení po páteční party v době mých studentských let bylo o něco „příjemnější“. Nebo když mne do deváté třídy vybavila bílými zdravotními pantoflemi, abych měla odlehčené klouby a páteř, ale také v době největší puberty i z ostudy kabát. Nadskakuji, když mi kupuje věci, které nechci a nepotřebuji nebo když mne poučuje, abych si nenimpala obličej, nehrbila se, tepleji se oblékala, nekupovala si tolik háderek a bot (jako bych snad tuto úchylku neměla po kom podědit;), abych víc četla, studovala jazyky, šetřila, zařizovala hypotéky a měla brzy sama děti! 🙂

Děti ještě nemám a zatím nechci, ale vždy si říkám, jak budu v něčem jiná, ale víte co? Nebudu! Protože moje mamka je skvělá a navíc má stejně vždycky pravdu! Po nimpání obličeje mi akorát naskákaly pihy, se zády musím chodit na rehabilitace a číst bych měla, protože bych pak snad konečně i dobře psala. 🙂 Mohu jen doufat, že tyto poučky svému dítěti nebudu jednou říkat v přítomnosti dalších osob a to klidně i cizích, jak to s oblibou dělá moje milovaná maminka. 🙂

I když teď mne napadá, že jsem jí to takto veřejně vrátila i s úroky. 😀

Moje milovaná maminko, Michael Jackson jednou napsal: „Povězte mi, kdo poradí mamince, že se ujme neznámého cizince.“ Musím říct, že ses toho ujmula něžně a láskyplně a já Ti za vše moc děkuji, mám Tě moc ráda. Krásný svátek matek!

obrázek

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky