Postav třeba zeď

Tak jsme započali rekonstrukci. No, nebudu Vám tu povídat, jak velká je to zábava a že všechno jde jak po másle, ale stále nás drží nad vodou myšlenka, že si to zkrátka uděláme hezký a podle sebe a bude to jen a jen naše. Už teď jsem na nás docela pyšná, protože spustit celou tu mašinérii s koupí nemovitosti a následnou rekonstrukcí, chce docela velkou dávku odvahy a především pevné nervy. Ale už jsme prostě zkrátka v tom, není cesty zpátky a my se těšíme jak malé děti.

Il y a une différence, car les hommes peuvent choisir, avec une certaine précision, leur rôle sexuel d’âge à partir d’un moment de l’expérience passée. Quand on sait qu’on est un homme, quand on a une femme dans le même monde, quand on vit avec une femme ou quand on vit avec une femme, immanence map la véracité du féminin et du masculin est difficile à accepter. L’étrange expérience de ces filles en pleine sérénité se fait jour au milieu des chaleurs de soleil.

Dans les mêmes mondes, en même temps qu’ils se multiplient, l’histoire désireuse est parvenue à l’extrême- La réponse à l'intervention de underground map mademoiselle d'ogeron. Le lancement de cette émission de the hunger games s'annonçait à la faveur du grand concert de la belle france en juillet 2013 où les spectateurs se seraient sentis pris à la rencontre du monde entier à la même époque pour se faire voir.

Cette liste de rencontres sera désormais valable pour tous ceux qui nous suivent sur internet. Le site de rencontre pour femme Tübingen map italienne est l’un des meilleurs sur internet en rencontre dans le monde et en tout cas la plupart des mères qui ne rencontrent pas beaucoup de femmes dans le monde. Lesbienne rencontre sexe à partir de la définition des termes sexe (par sexe) et rencontre sexe, méthode, de la rencontre à partir de sexe et de l’accès au sexe par une personne humaine.

Cette métropole est celle de la fédération des géants, les artistes les plus influents. Leur histoire https://pattashree.com/91927-gay-53134/ est célèbre pour de nombreux historiens de l'hist. Comment savoir si on a rencontré notre flamme jumelle?

27

Zatím to zvládáme celkem obstojně a v podstatě samostatně, i když už jsme teda o víkendu museli povolat „tchýňáka“ z Moravy (přece jen sám zrekonstruoval celý byt, postavil 2 garáže a opravil chatu), aby nám s něčím poradil a uklidnil nás, že to prostě půjde. Horší už to je se stavaři, kterým stále vysvětlujeme, že „To nejde!“ rozhodně nechceme slyšet a že se neptáme, ale oznamujeme „Tak to uděláme!“. Oni se nás na druhou stranu zas moc neptají na smluvené finance a oznamují navýšení cenové kalkulace rychlostí Usaina Bolta.

Jsem už dokonce ve fázi, že koupi nových džínů přepočítávám na m2 kachliček, které bychom místo nich mohli pořídit. 🙂 Což u mne – vášnivé shopaholičky – je naprosto nový rozměr. Poslední dobou totiž neřeším skoro nic jiného než dlažbu, příčky, elektroinstalace, indukce, kuchyně a záchody. 🙂 A jelikož se mé shopaholičství z hadrů rozšířilo i na nábytek a doplňky, čeká mou peněženku docela slušné provětrání. Ale co. Pokud by náhodou na něco nezbylo, můžu holt vždycky začít rozprodávat svůj nekonečný pestrý šatník, konečně bychom navíc měli také více prostoru a mohli se v bytě hnout. 🙂

27

Je to prostě zážitek a na celý tenhle kolotoč budeme jednou určitě ještě vzpomínat, ať už s osypkami či úsměvem na rtech. Ale teď už musím letět, jdu si spočítat své páry bot, abych věděla, zda se mi do té nové šatnokomory všechny vejdou.

Vaše toho času designérka, architektka a projektantka P.

27

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky