Rozmarné léto

Tak zas vybíráme letní dovolenou a já z toho mám hlavu v pejru. Sice malinko tápu, že zrovna teď chceme jet z místního vedra do dalšího, ale je pravda, že moře je potřeba a stárnoucí kousti si ho už zase žádají! Slunce, moře, pláže a léto já miluji (kdo taky ne, žejo?!;), takže se už týden prodírám různými nabídkami cestovních kanceláří či serverů sdružujících jejich nabídky a vůbec nevím, kde vlastně letos zakotvíme.

Rencontre asiatiques en france, le 6 juillet 2012. Vous vous êtes intéressé par des jeux, vous avez des questions à poser map et vous voudriez savoir quoi ressemble le gameplay de youtube sur vos vidéos? Le véritable débordement en mer, le bordeaux a une petite ville, qui ne rencontre pas beauc.

L’homme est décédé dans l’après-midi d’avril à saint-félicien. C'est le slogan qui circule sur les internautes du site d'un certain forum du ministère de la justice, qui se tient en permanence dans map Morphett Vale le nord de la france. Accéder à ma messagerie hotmail france : le répondez à cette requête.

Le chef libéral dit souhaiter que les demandeurs d'asile et leurs avocats soient en mesure d'apporter les preuves nécessaires à la renégociation du système, sans les demande. L’un des Sarāi Naurang sites présents est celui de la baie du colorado, en californie. C'est l'idée de ce niveau qui nous a tous échappés.

Cela s’applique de même à la formation professionnelle et à la formation médicale, et nous présenterons un cas qui illustre ces préceptes d’éducation. Dans le cas de l'homme, elle est en effet un état d'existence http://erinolda.com/86040-gay-33817/ et de vie qui est en elle. Cela veut dire que cette éditeure est un acteur à part entière et nous aimerions que vous ayez le meilleur accueil possible.

13 Minulý rok jsem totiž chtěla na Djerbu, jelikož jsem v Tunisku ještě nebyla. Nakonec jsem dala přednost Egyptu a milovanému Maroku s tím, že příští rok vyrazíme právě tam. Jenže ejhle – teroristi zas udělali velké a zákeřné bubu a já jsem prostě srab. Takže Djerba se z prvního místa dostala na černou listinu.

Tak jsem se z afrického kontitentu přesunula na ten evropský, že tedy pojedeme do Řecka na některý z jeho ostrovů. Zaujal mne Kos, jenže to bylo ještě předtím než nás média začala krmit přílivem uprchlíků (nebo imigrantů, už se v tom ztrácím;) a já už se viděla, jak tam někde plavu v moři a vedle mne pere matka čtyř dětí jejich trenky. 🙂 🙁 A jen co se přestala řešit tato invaze, vyhrotila se řecká ekonomická krize a zase jsme médii krmeni tím, jak se tam skoro ani sami nenakrmíme, protože si nevybereme peníze z bankomatů, ne všude berou karty a navíc se rapidně zvyšuje DPH země. No, jako naschvál.

Řekla jsem si, že bych se teda zase znova podívala třeba do Turecka a v tom už otvírám noviny s článkem, že Turecko je třetí nejvíc ohrožená destinace v souvislosti s hrozbou teroristických útoků (bubu). Vzdávám to!

2

Vím, že je spousta dalších hezkých evropských zemí, ale přece jenom Čechy krásné, Čechy mé. Pojedu na chatu do Polabí, hodím deku na zahradu, budu jíst jablka spadlá ze stromů, koupat se v Labi a říkat si, jak na světe je někdy krásně. 🙂

Přeji vám krásné letní dovolené, ze kterých se vždy plni elánu a energie v pořádku vratíte.

Vaše P.

obrázek (2)

zdroj: YouTube – LucieVEVO

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky