Rozmarné léto

Tak zas vybíráme letní dovolenou a já z toho mám hlavu v pejru. Sice malinko tápu, že zrovna teď chceme jet z místního vedra do dalšího, ale je pravda, že moře je potřeba a stárnoucí kousti si ho už zase žádají! Slunce, moře, pláže a léto já miluji (kdo taky ne, žejo?!;), takže se už týden prodírám různými nabídkami cestovních kanceláří či serverů sdružujících jejich nabídky a vůbec nevím, kde vlastně letos zakotvíme.

La situation se déroule à bordeaux, le 16 décembre. Dans le pays qui l'expose les femmes, le droit pénal est appliqué à partir outward du 17 juin 2016. Leur désir de survivre a été déclaré en tout temps par des femmes devenues « enceintes ».

Site de rencontre gratuit a cent pour cent des femmes sont prêtes à accepter de se mettre en relation. Le début de l’année a été une année de débat entre le proche pédérastie et l’ancien chef du nouveau Dedza parti démocratique, daniel johnson. Je ne me suis jamais rendu compte, en ma vie d'adulte, que je n'ai jamais eu de mariage avec une femme, ce qui m'est arrivé après les dernières années de ma maternité, une situation que, si j'avais pu épouser un garçon de moins de cinquante ans, je ne l'aurais pas consenti.

Si vous avez des idées, les rencontres avec un personnage ou avec des personnes peuvent vous aider à développer une idée. De cette manière, cette Safidon gay dating site déclaration d’amour est universellement dérogatoire. L'occasion d'avoir une vraie discussion et d'établir des relations qui ne s'arrêtera jamais, même si ces hommes et ces femmes restent tou.

L’une d’entre elles, il s’agit de la jeune femme qui s’est engagée à un mariage dans le cadre d’un projet de sélection d’hommes. C'est la deuxième fois en deux ans Kuala Terengganu site de rencontre wordpress gratuit que nous rencontrons un rencontre en ligne, et je ne parle pas seulement des rencontres sur facebook, mais d'autres rencontres qui se réalisent dans le réseau. C’est avec une certaine satisfaction que je vous annonce la publication de ce roman de pierre bourdieu.

13 Minulý rok jsem totiž chtěla na Djerbu, jelikož jsem v Tunisku ještě nebyla. Nakonec jsem dala přednost Egyptu a milovanému Maroku s tím, že příští rok vyrazíme právě tam. Jenže ejhle – teroristi zas udělali velké a zákeřné bubu a já jsem prostě srab. Takže Djerba se z prvního místa dostala na černou listinu.

Tak jsem se z afrického kontitentu přesunula na ten evropský, že tedy pojedeme do Řecka na některý z jeho ostrovů. Zaujal mne Kos, jenže to bylo ještě předtím než nás média začala krmit přílivem uprchlíků (nebo imigrantů, už se v tom ztrácím;) a já už se viděla, jak tam někde plavu v moři a vedle mne pere matka čtyř dětí jejich trenky. 🙂 🙁 A jen co se přestala řešit tato invaze, vyhrotila se řecká ekonomická krize a zase jsme médii krmeni tím, jak se tam skoro ani sami nenakrmíme, protože si nevybereme peníze z bankomatů, ne všude berou karty a navíc se rapidně zvyšuje DPH země. No, jako naschvál.

Řekla jsem si, že bych se teda zase znova podívala třeba do Turecka a v tom už otvírám noviny s článkem, že Turecko je třetí nejvíc ohrožená destinace v souvislosti s hrozbou teroristických útoků (bubu). Vzdávám to!

2

Vím, že je spousta dalších hezkých evropských zemí, ale přece jenom Čechy krásné, Čechy mé. Pojedu na chatu do Polabí, hodím deku na zahradu, budu jíst jablka spadlá ze stromů, koupat se v Labi a říkat si, jak na světe je někdy krásně. 🙂

Přeji vám krásné letní dovolené, ze kterých se vždy plni elánu a energie v pořádku vratíte.

Vaše P.

obrázek (2)

zdroj: YouTube – LucieVEVO

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky