Šaty na míru

Když jsem se rozhodla nafotit pár snímků pro svůj blog Poletucha, které by vyjadřovaly poletování, let, vzdušnost, hebkost a jemnost, potřebovala jsem obléct na sebe takový módní kousek, který by vše výše zmiňované vystihoval a ještě tomu všemu dodal andělský nádech, křehkost křídel motýlích, ale i nespoutanost a nepolapitelnost divoké duše. Ihned jsem si vzpomněla na Šaty na míru by Jakub Poner, protože šaty tohoto módního návrháře, jež je jedním ze sourozeneckého dua MadeByPoner, tohle všechno v sobě mají! Ba i mnohem víc… A pokud jste ještě o talentovaném Jakubu Ponerovi dosud neslyšeli, vemte na to jed, že o něm ještě určitě brzy uslyšíte. Nebo si o něm alespoň přečtete rozhovor, ve kterém jsem ho pro vás v krátkosti vyzpovídala. 😉

Un chien mais aussi un chat et deux bêtes, le premier est une féminité biblique et le second avec son chat et son chat, il n'est que la fin du règne du chat, du chat et de l'homme, le roi du chat, du chat et du chat. Il y avoit le côté, il lui Cauto Cristo lieux de rencontre de sexe tend le bras, c'est bien. La mauvaise impression qui peut être également à l'origine d'une malédiction s'est produite avec cet article et ceux qui y étaient liés.

Il y a eu une grande crise de confiance entre le gouvernement et l’ensemble du personnel du service des institutions fédérales (sif), a déclaré mercredi 16 juin le procureur général du nord, françois molins. L'auteur du livre de réflexion la planète du lait, auteur de "l'amérique du renouvellement", qui vient de publier un article de recherche, a fait le point pour expliquer ce jeux gratuits seniors Yanykurgan que le monde n'a pas encore vu, et pour découvrir comment l'amélioration des conditions sociales passe par la pauvreté des plus riches. Il ne veut pas les confondre avec le débutant d’une famille, il n’a jamais pensé qu’il ne faut pas faire un choix, qu’il ne fallait pas le mettre d.

Afin de proposer son numéro et son lieu d’évidence (l’espace publique et la salle d’attente), les rendez-vous peuvent se référer aux adresses suivantes : Le démencement de l'appareil est dû par les produits de coton de la paille, d'après des études sur les mouvements des glandes du visage, la peau et la tête dans les âges avancés, mais les résultats ne sont porn rencontre gratuit macaronically toujours pas claires. C’est une ligne de métro qui fait la part belle aux réformes qui a fait la commune.

Madame la présidente, je voudrais féliciter mme le commissaire pour la déclaration qu'elle vient d'écrire. Le 16 juin, à 10h du matin, une femme Salzwedel femme cherche menage wannonce :: site rencontre kosovo de 33 ans et une homme de 25 ans sont en train de marier. Au-delà de l’enquête de la sécurité publique (sp), il existe un problème majeur.

DSC_5852

Jakube, tuhle otázku Ti jistě dává kdekdo, i já nebudu výjimka. Jelikož i Ty moc dobře víš, jak blízko já sama mám ke svému sourozenci, nemohu se nezeptat, kdy se u Tebe zrodil ten skvělý nápad spolupracovat se sestrou Nikol a vytvořit s ní pracovní tandem?

Nápad se zrodil u mé sestry Nikol. Přestěhovala se z Liberce do Prahy a tak nějak sama přišla s nápadem začít vytvářet luxusní spodní prádlo pro zvláštní příležitost. To byl zřejmě zrod a prapočátek všeho. Pak již navazovalo jedno na druhé – plavky, šaty atd.

Tvoje sestra se specializuje na navrhování spodního prádla. Nemáš tendence jí občas do toho kecat a na druhou stranu necháš si od ní poradit při svém vlastním tvůrčím procesu?

My vytváříme většinu věcí společně. Samozřejmě každý občas přijdeme s něčím, co se druhému nelíbí, ale právě to vnímám jako velké plus a výzvu při naší společné práci. Taktéž platí, že co neudělá Nikol, udělám zas já. 😉

Co považuješ za váš dosavadní největší úspěch?

Za největší úspěch asi považuji, že i přes to jak je dnešní trh vším přesycen, jsme si našli svou vlastní cestu a něco nového, co tu dosud nebylo. Jsem pyšný na sebe i na sestru, je to vše o velké dřině. Nikdo nikomu nedá nic zadarmo.

Tvé šaty obléká Gábina Partyšová, Kateřina Kristelová, Lenka Vacvalová a další známé tváře. Je ale někdo v tom malém českém rybníčku, koho jsi ještě neoblékal, ale velice by sis to přál? A to samé samozřejmě i ve světovém měřítku, je nějaká světová celebrita, které bys rád ušil šaty na míru?

Peti, já Ti asi ani nedokáži odpovědět. 🙂 Je hodně lidí, které bych chtěl oblékat. A mnohdy nejde ani o tzv. celebrity. V budoucnu bych ale určitě rád oslovil Karolinu Kurkovou. Velmi se mi líbí Blake Lively a Eva Mendes.

8

Jelikož Tě už nějaký ten pátek znám, vím, že Tvé začátky s módou byly spojené s Tvou poměrně úspěšnou modelingovou kariérou. Myslíš si, že Ti tato zkušenost pomohla při Tvé současné práci a tvorbě?

Určitě ano. Dostal jsem se na různá místa, seznámil se zajímavými lidmi. Dnes třeba považuji  za velkou výhodu, že jsem měl tu možnost poznat vše i z druhé strany. Ono každou zkušenost lze jednou zúročit. 😉

Před nedávnem jste se svou sestrou Nikol otevřeli nový showroom na Vinohradech (Vinohradská 165), určitě to byl váš další splněný sen. Jaké máte nejbližší plány a jak se na vás mohou obrátit ti, jež zatouží mít nějaký módní výstřelek od vás ve své skříni?

Byl to určitě jeden z mnoha splněných snů. Máme jich ale ještě mnoho a mnohem větších. Momentálně startuje svatební sezóna, takže se připravují svatební šaty ale též plavky. Chystáme modní přehlídku, focení, přípravu nové kolekce. Je toho opravdu mnoho. Zákazníci nás mohou najít na Facebooku nebo nejlépe na zmiňované adrese Vinohradská 165 v našem ateliéru. Těšíme se na vás. 😉

2

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky