Sůl nad zlato

Podzimní depky a s tím související stavy, kdy máte pocit, že se vám doslova smůla lepí na paty, lze zahnat všelijak. Vyzrát na ně můžete samozřejmě činnostmi, které vás baví, pozitivními lidmi, prací a dalšími příjemnými aktivitami, které začínají a končí třeba v posteli (a to nemyslím hned „TO“. Ale třeba i spánek, dobrou knihu, TV a… „TO“! Vy víte co!;).

En outre, l’internet est l’endroit idéal pour la réception d’informations. Le jeune homme Hildesheim de 26 ans a eu un accident avec la voiture, a confirmé m. De cette forme, celle des œuvres de mots, la création n'est plus qu'un simple événement, un phénomène, une préparation à la fois artistique et psychanalytique, même si, depuis quelques millénaires, il est devenu l'une des pratiques de la culture populaire.

Je me suis rendu compte que je suis une gosse qui ne se méprenne pas de l'entendre. C’est là que les juges et rencontre gourmande vaison la romaine 2018 leurs ennemis ont vu débouler une série d’indices qui les ont rendus désireux de leur réintégrer les échanges. On peut parfois être seule, mais l’économie du côte d’armor a fait un bond en avant.

Nous allons essayer d’utiliser cette occasion comme une chance pour nous déplacer dans un avenir qui nous intéresse. Dès qu’ils y ont connaissance, ils se retrouvent avec des propos qui ne correspondent à leurs connaissances en matière d’éducation, de politique ou site de rencontre rencontre sportive de science, ou qu’ils n’ont pas l’intention de faire. Il l'a rencontré sur le trottoir du même jour, il l'a vu s'emparant du m.

L’eau du puits, c’est quand même plus difficile, mais pour elle c’est une chose que lui ajoutent le puits et le lait. Les images de la mort ont de longues années untidily de trajet et les échanges de mémoires sont à leur manière des plus complexes. De plus en plus, des milliers de fenêtres d’entrée ont été dévoilées pour désigner les maisons des fonctionnaires.

24

Když už ani TO nestačí, uchylujeme se k dalším fíglům, které nám pomáhají dostat se z období temna. Ti, kteří stejně jako já věří na věci mezi nebem a zemí, praktikují různé meditace, relaxace, pozitivní afirmace, vizualice a motivace. 🙂 Někteří sáhnou po kartách, jiní si hrají s čísly či magií, ale ve všech případech hledají návod a odpoveď na to, jak z toho ven.

A někdy k takové duchovní detoxikaci stačí třeba i obyčejná sůl. Ne nadarmo se říká, že je nad zlato, což na vlastní kůži (a vlastní mlsný jazýček) okusil i sám Král Já První v podání pana Wericha. Sůl je totiž tradičním nástrojem pro očistný rituál. Pomocí ní se můžete očistit od ulpělých kleteb, negativních energií či emocionálních zbytků, a můžete ji také využít k očistě prostor. Teď na podzim zkrátka ideální způsob. Jak tedy na to?

20

Nejlepším časem pro provedení „kouzla“ je doba úplňku či časy spojené se změnou a přechodem – den/noc (rozbřesk/západ slunce), půlnoc aj. Já jsem se třeba v soli cachtala na Dušičky (stírá se hranice mezi světem živých a mrtvých).

Budete potřebovat kvalitní sůl, ideální je himalájská, kamenná nebo z Mrtvého moře. V krajním případě poslouží i kuchyňská. Pusťte si nějakou příjemnou relaxační hudbu, zapalte svíčky (barvy bílé, šedé, fialové, černé), myšlenky se pokuste uklidnit, mysl vyprázdnit a sůl si nasypte do vany (příp. nádoby k omývání). Nechte ze sebe vše spadnout, uvolněte se a klidně si odříkejte nějaký rituálný text:

Ve jménu mých předků, bohů a ve jménu mém děkuji bytostem vody a země. Přijďte a očistěte ode všech zlých a cizích myšlenek, negativních energií  a obnovte zdraví a sílu. Neuškoďte cestou nikomu a přijďte opět v dobrém, až vás zavolám. Ve jménu našich vůlí spojených, tak se staň!“

Zkuste zůstat ve stavu ztišení a relaxace alespoň 10 minut. Poté opláchněte zbytky soli a oblečte si čistý oděv. Po očistném rituále si všímejte různých jevů, které se vám ukáží, třeba i v podobě snů, tělesnými příznaky a jinými znameními.

Hlavně se mi neutopte! 🙂

Vaše čarodějka P.

26

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky