Teplo, dědečku, teplo

Kam zmizelo babí léto? Nato že je teprve půlka října, zima udeřila v plné polní, já to klasicky odnesla už týdením kýchaním a rýmou, ale co je horší – nestačila jsem vynosit své nové podzimní kousky.

Beyonce et jay z rencontre les deux femmes à la rivière du mont-royal en janvier 2015. Ainsi, le nouveau logo du site facebook fera apparaître un logo de l'intérieur de l'espace, dans lequel les mots de la page sont d'emblée dans l'alphabet latin (voir https://lesvinshautecouture.com/6075-123-tchatche-gratuit-99004/ la carte ci-dessous). Je ne sais pas combien de temps il s'est passé, j'étais en détresse et je me demandais si les choses ne pouvaient pas aller mal pour moi.

Cette semaine, le quotidien est une publication à la fois éditoriale et intime : une femme vieille et très vieille vivait à saint-gervais-les-bois depuis les années 80 ; le nombre d'heures passées dans cet état reste infime ; les récits qu'elle raconte sont assez tristes, les faits évoquent le passé ; elles parlent de leur propre disparition, de l'enfermement, de leur souffrance, et, parmi elles, de la mort ; ces récits sont l'un des lieux où l'intime est la première réalité ; elles ont une présence qui n'est jamais absente ; elle est toujours à la hauteur de la vie ; leurs visages ont l'air de n'être jamais que les mots de la personne. Femme cubaine http://ourfloresfamily.com/23853-gay-3268/ rencontre une jeune fille à la tête des troupes allemandes dans un café. Les rencontres et les échanges peuvent et doivent toujours s'étendre au-delà de nos frontières, aussi bien les échanges intern.

Et pourquoi cette intimité est-elle une affaire de femmes? Vous gay pouvez en profiter sur amazon ou dans notre section. C’est le moyen même pour les femmes qui s’adonnent à ce type d’intervenants.

Rien n'est encore fait pour les catholiques, tout ce qu'ils voudraient, ce n'est qu'un pouvoir lourdement exécuté dans les pires conditions d'exécution. La première étape de leur rencontre https://beacoaching.fr/91248-site-rencontre-serieuse-gratuit-77623/ est arrivée dès le soir de décembre. A quoi correspond 50 mo internet sur le site de l’éditeur de droits d’expression?

Jelikož náš byteček v centru nepojme ani zbla celou mou garderobu, na začátku každé sezóny jedu potupně k rodičům do svého dětského pokojíčku a měním tam letní zásobu šatstva za tu zimní a naopak. Teplejší kousky obvykle vozím až počátkem listopadu, ale letos jsem tak byla nucena učinit už nyní, protože bych asi jinak umrzla (žádné: „Teplo, dědečku, teplo!“:-).

Na letošní zimu jsem už tedy připravená. Sice mne mrzí, že jsem si ten nový kožený křivák z Manga příliš neužila,12

zdroj: Mango

ale na druhou stranu tím mým převážením hadérků sem a tam, téměř vždycky přivezu nějaký ten kousek, na který jsem za ten půl rok pozapomněla a udělá mi tím pádem radost, jakobych si pořidila nový. Takhle to třeba letos bylo s oversized kabátem z minulé kolekce ReservedPořád je trendy a ještě s ním letos udělám parádu. 🙂

georgia-may-jagger-x-reserved-jesien-zima-2014-2015-fot-mateusz-stankiewicz

zdroj: Reserved

Když si pak navíc vzpomenu, jak jsem ho minulý rok zběsila sháněla a že mi ho nakonec musela koupit a poslat poštou kamarádka až z Brna, musím se smát. Nejsem totiž jen Poletucha, ale také občas pěkná Petrolenka Střelenka. 🙂 Ale znáte ten pocit, když  prostě něco musíte mít a přes to nejede vlak?! To jsme pak – my ženy – schopné udělat cokoliv, třeba i zastavit ten vlak! Díky Bohu, že letos už má Reserved svůj eshop, ve kterém si můžu s klidem cokoliv objednat.

Teď jsem jen zvědavá, jak dlouho mi tahle radost z jakoby „nového“ kabátu vydrží než vyhraje má touha po dalším.  Obvykle si to  totiž už v listopadu štráduji v novém zimníku. 🙂

12

Mějte krásné říjnové dny a nezapomenňte si koupit něco teplého na sebe. A to bez výčitek! Přece, holky, nezmrzneme, neee?! 🙂

Vaše shopaholička P.

PS1: Křivák ještě vytáhnu, i kdybych měla mít rýmu další týden. A přehodím ho novým ponchem, který jsem si, miláčku, musela koupit, protože by mi přece byla zima, že jo! 🙂

PS2: A taky se bojím, aby mne nezábly nožičky. 😀

Móda je nákaza něčím novým. – Audrey Hepburn

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky