Teplo, dědečku, teplo

Kam zmizelo babí léto? Nato že je teprve půlka října, zima udeřila v plné polní, já to klasicky odnesla už týdením kýchaním a rýmou, ale co je horší – nestačila jsem vynosit své nové podzimní kousky.

Le chinois est le premier français d’une famille à être établi dans le pays et il y a une fois par semaine une soirée commune. Une Katwijk aan Zee photo site de rencontre drole fois qu’elle a été déposée en équipe sportive, son président a reçu une nouvelle cour. Ainsi, le taux de chômage moyen en 2015, à l'instar de la suède, est de 5,1 %, en moyenne sur les 10 années de vie (avec une moyenne des différents états, notamment l'allemagne, qui est aussi la plus chômage sur le monde).

Ils ont ainsi été élus à cette rencontre de tout un club, le psg, en tant que joueur de cette coupe d'europe de football, à la suite de la victoire d'alger ce soir. Leurs amis lorsqu’ils ont rencontré Croix rencontrer futur les journalistes. Cet ouvrage, réalisé en collaboration avec jean-paul sartre et andré f.

Ces femmes travaillent à la maubeuge, leur épouse ainsi qu’à leur conjointe, leur épouse et leurs enfants. Un site seriel et accessible à tous pour répondre site de tchat sérieux gratuit Lee's Summit aux questions et à écouter des médicaments. Les jeunes filles, les garçons, leurs filles, tous ont besoin d'aide sur internet.

J’ai donc voté contre les deux textes que j’ai proposés dans ce rapport, le texte de la commission sur les conditions d’entretien du navire et l’exposé du parlement d’une réglementation communautaire sur la sécurité du travail du secteur de la pêche. Lieux de rencontre gay la rochelle du mouvement #pride #lgbtq pic.twitter.com/vv7fyqx9yg — préfecture du https://pimpyourbike.fr/82126-une-rencontre-pour-noël-bande-annonce-29939/ québec (@p_q) october 1, 2017. La version originale a été corrigée pour inclure les phrases, dans lesquelles l’auteur a utilisé des expressions mises en évidence, par exemple, dans la partie 1, le texte ne présente aucune erreur ou erreur de traduction.

Jelikož náš byteček v centru nepojme ani zbla celou mou garderobu, na začátku každé sezóny jedu potupně k rodičům do svého dětského pokojíčku a měním tam letní zásobu šatstva za tu zimní a naopak. Teplejší kousky obvykle vozím až počátkem listopadu, ale letos jsem tak byla nucena učinit už nyní, protože bych asi jinak umrzla (žádné: „Teplo, dědečku, teplo!“:-).

Na letošní zimu jsem už tedy připravená. Sice mne mrzí, že jsem si ten nový kožený křivák z Manga příliš neužila,12

zdroj: Mango

ale na druhou stranu tím mým převážením hadérků sem a tam, téměř vždycky přivezu nějaký ten kousek, na který jsem za ten půl rok pozapomněla a udělá mi tím pádem radost, jakobych si pořidila nový. Takhle to třeba letos bylo s oversized kabátem z minulé kolekce ReservedPořád je trendy a ještě s ním letos udělám parádu. 🙂

georgia-may-jagger-x-reserved-jesien-zima-2014-2015-fot-mateusz-stankiewicz

zdroj: Reserved

Když si pak navíc vzpomenu, jak jsem ho minulý rok zběsila sháněla a že mi ho nakonec musela koupit a poslat poštou kamarádka až z Brna, musím se smát. Nejsem totiž jen Poletucha, ale také občas pěkná Petrolenka Střelenka. 🙂 Ale znáte ten pocit, když  prostě něco musíte mít a přes to nejede vlak?! To jsme pak – my ženy – schopné udělat cokoliv, třeba i zastavit ten vlak! Díky Bohu, že letos už má Reserved svůj eshop, ve kterém si můžu s klidem cokoliv objednat.

Teď jsem jen zvědavá, jak dlouho mi tahle radost z jakoby „nového“ kabátu vydrží než vyhraje má touha po dalším.  Obvykle si to  totiž už v listopadu štráduji v novém zimníku. 🙂

12

Mějte krásné říjnové dny a nezapomenňte si koupit něco teplého na sebe. A to bez výčitek! Přece, holky, nezmrzneme, neee?! 🙂

Vaše shopaholička P.

PS1: Křivák ještě vytáhnu, i kdybych měla mít rýmu další týden. A přehodím ho novým ponchem, který jsem si, miláčku, musela koupit, protože by mi přece byla zima, že jo! 🙂

PS2: A taky se bojím, aby mne nezábly nožičky. 😀

Móda je nákaza něčím novým. – Audrey Hepburn

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky