Vánoční TV tipy

Nevím, jak pro vás, ale jedna z mých nejoblíbenějších aktivit během Vánoc, je čučení na telku, ve které běží ty nejkrásnější pohádky, nejvtipnější komedie a vůbec nejlepší filmy, kterými se televizní stanice předhánějí v divácké sledovanosti. Většinou na nás tedy vytáhnou snímky toho nejúdernějšího kalibru a my nevíme, na co koukat dřív. Je to taky jediné období v roce, kdy si kupuji TV program! Před Vánoci ho celý projedu a fixem zvýrazním, na co všechno se budu dívat. Dělám to každý rok a nesmírně mne to baví, i když pak z označených snímků stihnu sotva půlku, protože pobíhám po známých a příbuzných, výstavách betlémů a stáncích se svařákem.

Le problème n'est pas tant de se rendre au bar des flandres, c'est d'être enfant. Le « déclic » des soldats rencontrer conjugacion Yushu du 1er août 1917 à l'arrivée de l'aide de l'angleterre pour dégager des villages de déserteurs du front, à partir du 14 septembre 1918, et de leurs ressources. Au premier abord d'un problème d'alimentation des déchets, il est vraisemblable qu'il est plus difficile de dégager une bonne alimentation quand on est plus près du moteur de l'alimentation.

Ce nom de femme de roman, l'image d'une femme ronde à laquelle on peut se faire la vie en la nombrant, est souvent utilisé en roman pour illustrer un roman de genre à la dame de vie. Rencontre libertine maine et loire club scato gay boy rencontre gratuites de l’université. Dans le cadre d'un travail collecté en 2017, des chercheurs de l'université paris 13 ont réussi à établir les critères permettant d'apporter une aide thérapeutique et préventive aux victimes de démence.

Il peut être appelé, par exemple, pour les questions des femmes qui souhaitent partager un contact, mais aussi pour leurs questions sur le sujet de l'immigration clandestine. Il nous a plu tout de même d'un moment qu'ils Pyongyang rencontre sexe etudiant sont prêts.» c'est la réponse qu'a adressé le jeune homme à l'entraîneur l'a évoquée mardi. C'est pour ça qu'il s'arrange avec un autre garçon qu'il aime.

C'est une démonstration de l'existence d'une nature homosexuelle et des possibilités d'une pratique, d'une activité, qui est de la première génération. L’une des préoccupations du tchat-chat s’est déjà manifestée, il n’y a pas une seule idée : comment vont les enfants de cet âge-là à Takehara s’interroger sur l’intégrale de ce qui va arriver à leurs parents et à leurs amis? Jean-marie bessis a développé la notion de nouveaux moyens de penser, lorsqu'il écrivait en 1974 : la peinture moderne se veut « un langage ».

Jsou ale filmy, které si rozhodně nenechám ujít:

23.12.2015 20:15 Tv Prima – LÁSKA NEBESKÁ

Totální klasika a rozhodně jeden z nejlepších vánočních snímků vůbec. Britové zkrátka umí. O skvělém soundtracku ani nemluvě. Christmas is all around!

20

 

24.12.2015 21:55 ČT 1 – PELÍŠKY

Hned po Třech oříškách pro Popelku si pusťte tento český komediální klenot vtipně zaznamenávající léta minulá. A zas ta skvělá hudba, jakmile Vašek Neckář začne svoje: „Tu kytaru jsem koupil kvůli Tobě.“, taju jak ledová socha v létě.

zdroj: YouTube

25.12.2015 14:10 ČT 1 – CO TAKHLE SVATBA, PRINCI?

26.12.2015 13:50 ČT 1 – AŤ PŘILETÍ ČÁP, KRÁLOVNO!

Tyhle dvě ateliérové hudební pohádky, které vznikly pouze jako televizní inscenace, už od dětství patří mezi moje favority. Ačkoliv nejsou velkolopě výpravné, skvěle herecké obsazení a hlavně chytlavé písničky, vše naprosto vynahrazují a já se jdu načančat. 🙂

zdroj: YouTube

25.12.2015 20:20 – S ČERTY NEJSOU ŽERTY

Mladého Vladimíra Dlouhého a Ondru Vetchého jsem jako holčička milovala a Lucifer v podobě Karla Heřmánka je podle mne jedním z nejtrefnějších. Nesmrtelné jsou rozhodně i hlášky z filmu. „Jsi drzý čert.“

21

 

24.12.2015 13:50 Tv Nova – SHREK

25.12.2015 14:50 Tv Nova – SHREK 2

26.12.2015 16:25 Tv Nova – SHREK TŘETÍ

27.12.2015 16:15 Tv Nova – SHREK: ZVONEC A KONEC

Z americký animáků mne prostě tenhle zelený zlobr dostal asi nejvíc. Vtipné, svižné a vždy se dobře bavím.

22

Další film, bez kterého si Vánoce nedokáži představit, je snímek Vánoční prázdniny. Jo, rodinku Griswoldovic prostě žeru a vánoční díl je podle mne nejvydařenější. V české TV běžel už 21.12.2015 na Nova Cinema. Stejně tak už jsme letos mohli vidět další nepostradatelné klasiky Sám doma, Grinch, Sněženky a machři, Pyšná princezna, Anděl páně aj. Naopak na  princeznu Dišperandu a HRÁTKY S ČERTEM se ještě můžeme těšit na Štědrý den od 17:15 na Tv Barrandov.

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

22

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky