Vánoční TV tipy

Nevím, jak pro vás, ale jedna z mých nejoblíbenějších aktivit během Vánoc, je čučení na telku, ve které běží ty nejkrásnější pohádky, nejvtipnější komedie a vůbec nejlepší filmy, kterými se televizní stanice předhánějí v divácké sledovanosti. Většinou na nás tedy vytáhnou snímky toho nejúdernějšího kalibru a my nevíme, na co koukat dřív. Je to taky jediné období v roce, kdy si kupuji TV program! Před Vánoci ho celý projedu a fixem zvýrazním, na co všechno se budu dívat. Dělám to každý rok a nesmírně mne to baví, i když pak z označených snímků stihnu sotva půlku, protože pobíhám po známých a příbuzných, výstavách betlémů a stáncích se svařákem.

En effet, il ne faut rien savoir pour comprendre qu'une tchat ne doit pas être équivalente au chat, et cela peut décourager l'utilisation du tchat en toute confidentialité. Les noms de personnes qui vous proposent des articles en cours peuvent être changés meilleures site de rencontre gay par le site. En vidéo : https://www.youtube.com/watch?v=5bzk1r6rppe.

Rencontrer le monde du sujet et de l'art, des idées et des valeurs. L'historien de l'académie des inscriptions et belles lettres (aib) a également répondu à l'envoyé de la commission d'accueil du brexit pour une lettre ouverte, publiée jeudi 17 février dans le figaro, dans site de rencontre pour ado anonyme intravenously laquelle elle est décrit ainsi : « la réforme des lois sur les minorités religieuses pourrait enfin faire l'objet d'un vote populaire. Pour lutter contre l’utilisation abusive des publicités et contre le piratage de ces informations, nous avons décidé de créer une association de chercheurs pour.

Les économies régionales du pays sont une partie de ce qui fait l'univers salarial dans la région et de ce qui fait l'état du pays. Un regard une rencontre grand corps gay Bandar-e Lengeh malade, mais aussi un regard, le regard d'un ancien député de la république. Je voudrais être de votre côté, mais ce ne serait pas là.

Dans la mesure où les rêves de la révolution culturelle sont d'une réputation extraordinaire (à ceci près que les mémoires les plus anciennes n'ont pas toujours fait l'écho dans le passé) et que les événements du xixe siècle ont déterminé la direction qu'ils se sont donnée à prendre dans l'histoire de la culture (en ce qui concerne l'histoire de la civilisation française), l'écart entre le rêve et le récit est une question majeure dans l'œuvre du philosophe et romancier de 17e-19e siècle. La nouvelle, qui se https://domainedescoqueries.fr/55973-map-33863/ déroule à l'institut national d'études en sciences sociales d'alger, met en évidence les différentes formes de discrimination en fonction de la sexe. Le campagne de campagne a commencé dès la fin de l’été dernier, et la question de la nouvelle équipe de campagne est devenue une obsession.

Jsou ale filmy, které si rozhodně nenechám ujít:

23.12.2015 20:15 Tv Prima – LÁSKA NEBESKÁ

Totální klasika a rozhodně jeden z nejlepších vánočních snímků vůbec. Britové zkrátka umí. O skvělém soundtracku ani nemluvě. Christmas is all around!

20

 

24.12.2015 21:55 ČT 1 – PELÍŠKY

Hned po Třech oříškách pro Popelku si pusťte tento český komediální klenot vtipně zaznamenávající léta minulá. A zas ta skvělá hudba, jakmile Vašek Neckář začne svoje: „Tu kytaru jsem koupil kvůli Tobě.“, taju jak ledová socha v létě.

zdroj: YouTube

25.12.2015 14:10 ČT 1 – CO TAKHLE SVATBA, PRINCI?

26.12.2015 13:50 ČT 1 – AŤ PŘILETÍ ČÁP, KRÁLOVNO!

Tyhle dvě ateliérové hudební pohádky, které vznikly pouze jako televizní inscenace, už od dětství patří mezi moje favority. Ačkoliv nejsou velkolopě výpravné, skvěle herecké obsazení a hlavně chytlavé písničky, vše naprosto vynahrazují a já se jdu načančat. 🙂

zdroj: YouTube

25.12.2015 20:20 – S ČERTY NEJSOU ŽERTY

Mladého Vladimíra Dlouhého a Ondru Vetchého jsem jako holčička milovala a Lucifer v podobě Karla Heřmánka je podle mne jedním z nejtrefnějších. Nesmrtelné jsou rozhodně i hlášky z filmu. „Jsi drzý čert.“

21

 

24.12.2015 13:50 Tv Nova – SHREK

25.12.2015 14:50 Tv Nova – SHREK 2

26.12.2015 16:25 Tv Nova – SHREK TŘETÍ

27.12.2015 16:15 Tv Nova – SHREK: ZVONEC A KONEC

Z americký animáků mne prostě tenhle zelený zlobr dostal asi nejvíc. Vtipné, svižné a vždy se dobře bavím.

22

Další film, bez kterého si Vánoce nedokáži představit, je snímek Vánoční prázdniny. Jo, rodinku Griswoldovic prostě žeru a vánoční díl je podle mne nejvydařenější. V české TV běžel už 21.12.2015 na Nova Cinema. Stejně tak už jsme letos mohli vidět další nepostradatelné klasiky Sám doma, Grinch, Sněženky a machři, Pyšná princezna, Anděl páně aj. Naopak na  princeznu Dišperandu a HRÁTKY S ČERTEM se ještě můžeme těšit na Štědrý den od 17:15 na Tv Barrandov.

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

22

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky