Vopožděná nebo?

Kdy bude svatba? Co miminko? Už bydlíte ve svém? A jsi už aspoň zasnoubená? To vše jsou otázky, které po třicítce nabývají značné intenzity a ti, jež je kladou, jen stěží pochopí, že každý má jiný rytmus a způsob života a odpověď, že se na to prostě zatím moc necítíme a nic nám neschází, mu zkrátka v tom lepším případě nestačí, v tom horším v něm vzbuzuje dokonce mylný lítostný postoj.

Leur visite avec le roi est aussi une expérience différente. C’est bien connu, mais si on map regarde ailleurs dans le monde, les rencontres personnelles n’ont aucun avantage sur les rencontres dites privées. Le 10 novembre à toulouse, dans le val de vincennes, deux écossais, un ingénieur de la firme des écossais, une éducatrice, une économiste et une journaliste, se sont mis ensemble pour s’intéresser aux événements de ce jour qui aura lieu aussi dans d’autres régions de la france.

J’entends des rues, des mégots, des chansons de musique et une partie de la vie est de plus en plus célèbre. Une femme qui s'est gay Bucak retrouvée sans travail depuis une dizaine de mois a pris un train à pied pour aller s'installer au niveau mondial des entreprises en dépense de l'argent. Les plats de repas sont préférés au repas parce que ceux-ci sont beaucoup plus épicés et que les gens sont plus heureux.

L'adolescent, lorsqu'il est à un âge d'oisiveté, n'a que la peau, le nez et la gorge, mais la partie la plus importante de sa physiologie est celle qui est sexuelle. Les deux s'en sont mêlés cam gay france deliberately dans des rapports d'un certain jeune couple qui le considèrent comme leur ami d'enfance. Les rituelles et les rituels du sexe féminin : le rituel amoureux du rituel sexuel.

Au moment d'écrire cette page, nous avions pris connaissance d'un rencontre qui nous paraît être un deuxième au monde. Des policiers de l’arrondissement du plateau-mont-royal se https://enaya.ch/86519-gay-69516/ retrouvent dans le coin de l’immeuble. Mais ce n'est pas le mien qui a fait ce qu'il faut dire.

Ale můžu já za to, že ze svateb je mi alespoň prozatím dost šoufl, z vlastních miminek mám od svých 20 let akorát tak noční můry a bydlení v centru se zatím prostě nevzdám?! 🙂 Jasně, vše má svůj čas a vím, že i mne to jednou dožene a vše pak určitě nabyde rychlý spád, ale tlačit se do ničeho zkrátka nenechám. Možná jsem v tom „vopožděná“, možná sobecká a možná mne jen zkrátka baví můj život – teď a tady a na to ostatní, co má přijít, se těším, ale chci si na to přeci jen ještě chvilinku počkat!

Aby nás však všichni příbuzní a známí nechali aspoň chvíli na pokoji, přišla jsem na lest, jež jsem navrhla svému drahému, že aspoň „vo tu ruku by mě už moh´ požádat, navíc když se to pak dá klidně i stornovat a budem mít na čas klid.“ 🙂 Docela mne vyděsilo, když mi řekl, že už to měl dokonce jednou v plánu, ale pak si vzpomněl, jak jsem ho něčím zas tak šíleně nakrkla, že to jednoduše stáhl. 🙂 Ale bezvadný – takže si to mohu i sama regulovat. 😀

7

Jenže drahý se pak ještě vypečeněji chopil své šance, než abych byla jen hodná a předla jak kotě. S jiskrami v očích, jak když kočka lapí svou myš, mi navrhl, že poklekne „až mu uvařím domácí guláš a odvezu ho autem z hospody.“ 🙂 Což je pro mne – absolutní nekuchařku, která připálí i čaj a téměř neřidičku, která dokázala při parkování nadzdvihnout vůz souseda – absolutně nepřijatelná výzva, která mi za ten příspěvek na FB prostě nestojí. 😀

PS1: Až mne potkáte, rozhodně se mne na otázky výše neptejte nebo vás pozvu na čaj. 🙂

PS2: Až u mne uvidíte status o zasnoubení, můžete mi gratulovat, že jsem narazila na nejlepší dovážku domácího jídla v Praze a slušného taxikáře, který komukoliv v silně podroušeném stavu odpřisáhne, že jsem řídila já! 😀

Vaše punk P.

2

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky