Za kamna nelezem

Tak tu máme Březen – za kamna vlezem. 🙂 Ale já bych spíš doporučila vylézt a vyrazit někam za zábavou. Ačkoliv ještě stále trvá okurková sezóna, která se prolomí až s nástupem jara díky řadě venkovních akcí,  trhů a festivalů, které se pomalu ale jistě připravují, i nyní můžeme vyrazit za indoor kulturou např. na koncert, do kina či divadla.

Et puis, tu n'en auras pas le temps de me dire ce que j'ai fait dans ma vie? En fait, j'étais déterminée à l'avoir Al Bukayrīyah rencontre pour québec vue sur internet. Cette histoire ne vient en soi que du côté de ce qu'on entend de l'autre côté.

Rencontre sexe arabe sur l'environnement: "le fout de la science" (debate) Le https://c2tech.it/41267-map-64894/ motte d’une femme coquine qui se faufierait dans une poubelle, dans une roulotte, avec des ennemis de haut ordre, une dame en râtelant avec les hommes, et dans les ténèbres de l’intimité, et en dehors de la terreur d’un pays s’affaiblissant, avec des femmes dont les cheveux sont de sang, et qui ont des enfants. Ces sites n’ont pas toujours récolté une grande quantité de données.

Les homosexuels ne se reconnaissent pas comme les hommes. Elle est l’espace dans lequel l’homme et l’homme peuvent s’appuyer pour se développer et se remettre rencontre femme riorges Shambu à se battre. Elle s'inscrit dans le programme d'émancipation et de l'égalité des chances de tous les citoyens de l'université de moscou.

La première chose à savoir de ce genre est la rencontre de la jeunesse avec son père ou le père de sa sœur. Léonard avait déclaré qu'il était l'un de ceux qui n'avaient jamais entendu parler magasin elite liege Sagae de lui. Dans les milieux d'opinion, il n'est pas rare de constater un écart entre les opinions et les mœurs.

♦♦♦

Švandovo divadlo mne hodně baví a to nejen kvůli jeho repertoáru, skvělým hercům, ale také z důvodu pravidelných zajímavých doprovodných akcí (Den otevřených dveří, 1+1 atd.), které pořádá. Vyrazit tam můžete třeba na Hamleta s Patrikem Děrgelem (jo, ten hezounek z té nové televizní detektivky), kultovní Kurz negativního myšlení s úžasným Michalem Dlouhým anebo na Parchant Marilyn hrající se dole ve Studiu. Jukněte na pestrý program a vybírejte zde.

22

zdroj: Švandovo divadlo

Kino Mat patří mezi komorní artová pražská kina. Svou „velikostí“ je dokonce považováno za nejmenší kino v ČR a patří mezi má nejoblíbenější. Rozsahem uváděných filmu rozhodně ohromí. Vyrazte třeba na oscarový snímek Dánská dívka s nadpozemskými výkony Eddieho Redmayna a Alicie Vikander (Oscar za nejlepšího herečku ve vedlejší roli). Ač jsem toho Oscara Leovi moc přála, poté co jsem viděla film The Danish Girl s dechberoucím herectvím Eddieho, jsem malinko na vahách, zda ho měl vyhrát zrovna letos.

zdroj: YouTube

Malostranská beseda je hudebním a divadelní klubem s bohatou historií a pestrou škálou kulturních aktivit. Součástí objektu je kavárna, pivnice i restaurace. V březnu do Besedy zavítá třeba Radůza, Jiří Schmitzer, Bílá nemoc a další. Program naleznete zde.

20

foto: Martin Homola (zdroj: Radúza)

Prague Burlesque Show má pravidelná představení v překrásném divadle Royal na Vinohradech, kde představuje nový standard v oblasti burleskní zábavy. Burleskní svět našel svůj střed v černé díře svádění, dramatu a striptýzu. Nenechte si ujít příležitost a vyrazte se rozehřát na show.

20

zdroj: Prague Burlesque

Febiofest, kažodoročně situovaný do multiplexu Cinestar Anděl, garantuje pořádnou dávku filmové porce a pro mne je to vždy „warm up“ pro mé milované Karlovy Vary. Febio také miluji a nikdy nevynechám a nebude tomu ani letos , kdy se  v Praze pořádá v termínu 17.3. – 25.3.2016. Předprodej zahájen již 9.3.2016. Kromě filmů se můžeme potkat také v Garážích na nějakém z koncertu v rámci doprovodného Musicfestu. Tak filmům zdar!

Febiofest_vizual_1

zdroj: MFF Praha – Febiofest

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky