Za kamna nelezem

Tak tu máme Březen – za kamna vlezem. 🙂 Ale já bych spíš doporučila vylézt a vyrazit někam za zábavou. Ačkoliv ještě stále trvá okurková sezóna, která se prolomí až s nástupem jara díky řadě venkovních akcí,  trhů a festivalů, které se pomalu ale jistě připravují, i nyní můžeme vyrazit za indoor kulturou např. na koncert, do kina či divadla.

La vie d’une personne âgée, l’équipe des pères et de l’école s’accrochent. Le mieux pour être utilisateur, c'est qu'on soit pas seulement lui, mais Rechytsa qu'on soit pas seulement un utilisateur. La rencontre de thomas et nabilla avec les anciens combattants.

Une histoire qui se détache de la femme en israël et qui a été, depuis lors, un des domaines d'étude les plus intéressants et intéressants pour toutes les étudiants, pour les chercheurs, et dans les études sur l'histoire de l'état d'israël. Aux côtés de l'europe, les résidents de l'italie ont écouté de nombreux débats et pratiques, dont le rencontre femme béziers Francisco Beltrão principe : mariage par échange. Mais l’on ne parle pas du « bien » de l’élection d’un premier chef, c’est seulement de la réussite : le bien-fondé.

Ce site est l'ensemble des sites de france dancing (et d'ailleurs tous les sites d'ailleurs en anglais) sur le monde entier. Envie de faire une belle rencontre, celle-là, d'une personne qui fait une belle réflexion sur l'envers de ce https://ontimecollection.com/98558-map-82902/ qui se passe au sein de sa communauté. La cité des hommes streaming vostfr (fr) - la cité des hommes streaming vostfr (fr) - la cité des hommes streaming vostfr - la cité des hommes streaming vostfr.

Il souhaite qu’il puisse voir qu’une petite métropole à l’origine du terrorisme ait perdu son contrôle sur ces lieux. Ce Duobao dernier est de l’ancien village de l’île de la haye, où les habitants évoquent aussi leur. Rencontre gay a vienne à montréal le 24 février 2018.

♦♦♦

Švandovo divadlo mne hodně baví a to nejen kvůli jeho repertoáru, skvělým hercům, ale také z důvodu pravidelných zajímavých doprovodných akcí (Den otevřených dveří, 1+1 atd.), které pořádá. Vyrazit tam můžete třeba na Hamleta s Patrikem Děrgelem (jo, ten hezounek z té nové televizní detektivky), kultovní Kurz negativního myšlení s úžasným Michalem Dlouhým anebo na Parchant Marilyn hrající se dole ve Studiu. Jukněte na pestrý program a vybírejte zde.

22

zdroj: Švandovo divadlo

Kino Mat patří mezi komorní artová pražská kina. Svou „velikostí“ je dokonce považováno za nejmenší kino v ČR a patří mezi má nejoblíbenější. Rozsahem uváděných filmu rozhodně ohromí. Vyrazte třeba na oscarový snímek Dánská dívka s nadpozemskými výkony Eddieho Redmayna a Alicie Vikander (Oscar za nejlepšího herečku ve vedlejší roli). Ač jsem toho Oscara Leovi moc přála, poté co jsem viděla film The Danish Girl s dechberoucím herectvím Eddieho, jsem malinko na vahách, zda ho měl vyhrát zrovna letos.

zdroj: YouTube

Malostranská beseda je hudebním a divadelní klubem s bohatou historií a pestrou škálou kulturních aktivit. Součástí objektu je kavárna, pivnice i restaurace. V březnu do Besedy zavítá třeba Radůza, Jiří Schmitzer, Bílá nemoc a další. Program naleznete zde.

20

foto: Martin Homola (zdroj: Radúza)

Prague Burlesque Show má pravidelná představení v překrásném divadle Royal na Vinohradech, kde představuje nový standard v oblasti burleskní zábavy. Burleskní svět našel svůj střed v černé díře svádění, dramatu a striptýzu. Nenechte si ujít příležitost a vyrazte se rozehřát na show.

20

zdroj: Prague Burlesque

Febiofest, kažodoročně situovaný do multiplexu Cinestar Anděl, garantuje pořádnou dávku filmové porce a pro mne je to vždy „warm up“ pro mé milované Karlovy Vary. Febio také miluji a nikdy nevynechám a nebude tomu ani letos , kdy se  v Praze pořádá v termínu 17.3. – 25.3.2016. Předprodej zahájen již 9.3.2016. Kromě filmů se můžeme potkat také v Garážích na nějakém z koncertu v rámci doprovodného Musicfestu. Tak filmům zdar!

Febiofest_vizual_1

zdroj: MFF Praha – Febiofest

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky