Bowl a Bill

Tenhle týden zas utekl jak voda, ale měl pár světlých okamžiků, o které se s vámi chci podělit.

  • Kráska a zvíře

Vyrazila jsem do kina na nový snímek Kráska a zvíře a musím říct, že jsem ze Slovanského domu odcházela brouzdající po kolena v sladkém medu. V hrané adaptaci Disneyovské klasiky bylo vše, co tam mělo být a já byla dojatá, vysmátá a plná lásky. Během závěrečných titulků asi patnáctileté děvče vedle mne proneslo: „Já se ani nechci vrátit do reality, já v tom chci zůstat.“ Cítila jsem to stejně. Navíc jsem plná naděje, protože když i krásná Belle měla takovou kliku, doufám, že i já podobné Zvíře brzy potkám – měl svůj zámek, zábavné a věrné služebnictvo a navíc byl vysokej, statnej a naháněl u všech respekt a strach. To, že se v závěru přeměnil ve fešného krasavce, byla už vlastně jen třešnička na dortu.

11

zdroj: Disney Pictures

  • Billiard a Bowling

Asi po 10 letech jsem vyrazila na kulečník do Billiard centra V Cípu v centru Prahy. Katastrofa to nebyla, hra mě bavila, ale to že při platbě kartou místní pan Pokladnička účtoval přes 50,- Kč jakýsi poplatek (u účtu za pivo ve výši 148,- Kč) jsem nějak nepochopila a trochu katastroficky se mi to teda jevilo. I přesto to bylo moc fajn. Na pátečním firemní bowlingu v Xbowlingu na Žižkově to taky bylo moc fajn, i když jsem nehrála a jen usrkávala jejich výtečnou domácí americkou limonádu.

carla-oliveira-219055

  • Ikea

S kamarádkou jsme vyrazily na už celkem pravidelnou sobotní snídani a následný nákup v Ikee. Znáte to, jedete na čumendu a pro pár drobností a nakonec vezete zahradní nábytek, police, štokrdle a bůhví co ještě. Účet vyrabován a doma beztak zjistíte, že jste na něco zapomněli, takže brzy znova. 🙂 Už se ale moc těším, až zas vykoukne sluníčko a posedím si u snídaně na balkóně.

11

zdroj: Ikea

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky