Design, kam se podívám

Tak už několik dní bydlíme! Konečně. To nejhorší, co se týká samotné rekonstrukce, už snad naštěstí máme za sebou (kdo měl kdy tu čest s řemeslníky, ví, o čem mluvím;) a teď už je na řadě ta příjemnější část – zútulňování, dolaďování a zabydlování. Hezky pěkně postupně a po svém. Takže se snažím chytat inspiraci, kde se dá.

A takhle jsem nedávno narazila na jedinečné místo –  Kare Café, jež je spojením kavárny, freshbaru, restaurace a showroomu designového nábytku a bytových doplňků, zkrátka pro mne v současné zahnízďovací situaci a s mým neutuchajícím apetitem to nejideálnější místo k posezení. 🙂Kare 1Originální kousky, které KARE design nabízí můžete očíhnout také v KARE e-shopu.

Kare 3

Servírovány jsou snídaňová či týdenní obědová menu, čerstvý chléb, ovocné a zeleninové šťávy nebo velkopavlovická vína. Otevřeno je každý den od 8:00 do 22:00 a tohle stylové místečko najdete na Jungmannově náměstí.

Kare 2

Design – Styl – Originalita

Kare 4

Domov – Bydlení – Interiér

Kare 5

Mám v plánu co nejdříve do Kare Café vyrazit a odnést si kromě plného bříška třeba také  nějaký ten doplněk do našeho nového hnízdečka lásky. A taky si dám víno. Hodně vína! Že jsme tu bláznivou rekonstrukci ve zdraví přežili. 🙂

Vaše toho času designérka P.

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky