Elise pro Promod

Jaro je za dveřmi a s tím i nutnost provětrat šatník a obohatit ho o pár originálních a svěžích kousků. S příchodem jara přichází francouzská módní značka Promod s jedinečnou kolekcí vytvořenou ve spolupráci s návrhářkou Elise Chalmin. Kolekce jejích 10 unikátních modelů s barevnými a geometrickými motivy a exkluzivními vzory speciálně navrženými pro Promod bude k dostání v buticích a eshopu od poloviny února 2016. Tak hurá na nákupy ukořistit nějaký ten kousek z této limitované edice! 😉 Vaše P.

 

 

25

Elise do kolekce vnáší svůj osobitý styl, příjemné barevné materiály a především jedinečné potisky.

27

Elise pro Promod vytvořila 4 exluzivní vzory a také pomáhala s návrhy střihů až do jejich finální podoby.

21

26

24

25

ELISE CHALMIN

Před rokem Elise Chalmin dokončila londýnskou uměleckou školu London College of Communication a v rodné Paříži začala vytvářet své první návrhy. Vzorované obaly, plátěné tašky, kryty na telefon aj. Brzy sklidila úspěch a to ji nakonec přivedlo k vytvoření své první kolekce v oblasti konfekční módy. Tisk objevil Elise Chalmin velmi rychle a označil ji za královnu vzorů „Made in France“ nebo ještě přesněji „Made in Paris“. Elise navrhuje všechny své potisky vlastnoručně a k jejich vytvoření se nechává inspirovat prvky z architektury a urbanismu.

21

zdroj: FB E. Chalmin

 

„V této kolekci jsem použila nové a svěží potisky, díky kterým si můžete vytvořit mix & match outfity a kombinovat různé barvy a styly. K vytvoření vzorů jsem se inspirovala architektonickými
liniemi a barvy jsem ladila do severského stylu.“ – Elise Chalmin

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky