Holka od rapu

V roce 2012 se nám svým svěžím freestyle rapem vryla do paměti účastí v talentové soutěži, kterou jí zprvu někteří její rap kolegové nemohli odpustit. Časem ale všechny přesvědčila, že SharkaSs není jen komerční nálepkou, ale výraznou interpretkou plnou Protikladů. Jak se ostatně jmenuje i debutové album této talentované holky.

 

zdroj: Sharkass.cz

Na albu Protiklady (se singly Fly To The Blue Sky, Plusy a mínusy nebo Dokud to půjde) si pracovala zhruba 2 roky. Co všechno si chtěla svým CDéčkem lidem sdělit a jak vzpomínáš na období jejích příprav.

V tu dobu jsem prostě jen chtěla dělat hudbu, dokončila jsem gympl a všechno začalo být jiný, lepší. Měla jsem čas na sebe a jen jsem prostě psala texty, v tu dobu jsem hodně zářila. Bylo to super. Jezdila jsem na Dejvickou do studia a pak do kaváren. Sdělit lidem se snažím pořád něco, hodně z nich poslouchá, hodně ne, neposlouchají ale pořád, proto první osoba, ke který mluvím, jsem já. Já se snažím sebe poslouchat pořád (svoje pocity a tak), pomocí toho CD jsem si sama v sobě ujasnila svoje názory. Ty věci, o kterých mluvím se týkají lásky, života, lidský povrchnosti a mojí minulosti převážně. Mimochodem díky za hezký úvod. 🙂

Vím, že kromě samotného rapu jsi také skladatelkou, autorkou textů, producentkou, což považuji za velkou výhodu každého interpreta. Kde čerpáš inspiraci a chuť tvořit?

Výhoda to je, protože je všechno rychlejší, já mám ráda rychlost. Inspirací je pro mě to, co se děje kolem mě, je to jak můj deníček.  Akorát už pro mě není podstatné, kolik lidí ho čte. Občas si říkám, že jsem odvážná, že jim ho dávám číst, a vážím si i jiných, co tohle udělají, že se lidem otevřou.

Vím o Tobě, že se stejně jako já zajímáš o věci mezi nebem a zemí. Máš blízko k ezoterice a duchovnu. Kde se ale v na první pohled drsné rapperce vzala tahle touha po jemnohmotném světě a pomáhá Ti tento přístup kromě běžného života i v situacích kolem Tvé kariéry?

Mám respekt k téhle planetě Zemi a k životu samotnýmu už odmala. Myslím, že člověk je moc malej kápo na to, aby některé věci ovlivnil a plně pochopil.  Život je geniální, příroda taky. Tak moc, že je to prostě boží. 🙂 Navíc moji rodiče mají podobný přístup jako já, takže mě k téhle cestě částečně navedli i oni. Tenhle přístup mi pomáhá potkat super tvořiví a free lidi, na druhou stranu i ty z těch temnějších míst, protože i ti se často o tyhle věci zajímají.  Je potřeba být opatrnej. Je to zajímavý, ale není to hra, hlavně ty temnější věci. Tomu, čemu věnuješ energii, to živíš.

Hledám hodnoty, které jsou věčné. Peníze, sláva nebo respekt to nejsou. – SharkaSs

zdroj: Sharkass.cz

Když máš volno a potřebuješ nabrat síly, jak relaxuješ a co Tě baví kromě muziky?

Ráda se procházím v přírodě nebo ve městě.  Mám svoje oblíbené restaurace a kavárny, kde se cítím dobře, takže chodím ráda tam a podporuju to, že se o mě hezky starají. Jinak mám ráda sport, cestování, výtvarný umění, zvířata a další aktivity. Chtěla bych mít svoji restauraci a nějakou organizaci, co bude financovat prospěšné věci jako je kultura a tak.

V únoru oslavíš narozeniny, což je vždy období menšího bilancování a rekapitulování. Jak bys ten uplynulý rok zhodnotila a až budeš na dortu sfoukávat svíčky, co si budeš přát?

Minulý rok byl plnej tolika věcí, že ani nevěřím, že trval jen rok. Hodně jsem toho stihla a zapracovala jsem na sobě, dařilo se mi spíš pracovně. Chtěla bych změnit svůj život k lepšímu, mít hodně projektů, co mě budou bavit, ale i fajn lidi kolem sebe. Ráda bych byla i jinde než v ČR. Kdyby to šlo, ráda bych pak pomohla i jiným, uvědomila jsem si ale, že hlavně musím nyní pomoct sobě. Chtěla bych se víc věnovat lásce, jako holka do vztahu jsem nebyla úplně ideální a chtěla bych bejt lepší.

zdroj: Sharkass.cz

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky