Je libo striptéra?

Do radia přišli dva – od pohledu a i přes nánosy vrstev oblečení – namakání týpci, usmívali se od ucha k uchu a hýřili pozitivní energií. Představují se Diesel a Mathew, následně i svými civilními jmény a nadšeně začnou vyprávět o své práci, která je vlastně i jejich koníčkem. Setkala jsem se totiž s těmi nejlepšími na poli pánského striptýzu. S členy formace California Dreams.

Tahle striptérská formace, která je inspirována významnou americkou striptýzovou skupinou Chip’n’dales, baví ženy nejen v Česku. Kluci hned připomínají, že je brzy čeká pracovní cesta do Litvy, Polska a Rakouska. Nejvíc se teď ale těší na MS v pánském striptýzu 2018 , které se koná 9.2.2018 v brněnské Laser Show Hall a už teď je vyprodáno.

ms strip

Co se týká reakcí na dámské publikum, Češky prý stále jednoznačně vedou ve vytvoření bouřlivé a strhující atmosféry, zatímco v Německu či Rakousku se spíše hlídají. Zato si však na rozdíl od Češek nehlídají peněženky a nebojí se sáhnout hluboko do kapsy, co se týká tringeltu strčeného za trenýrky.

Zatímco frontman a spoluzakladatel skupiny Diesel je v branži již 17 let, několik let působil i v USA a z fleku z rukávu tahá různé zábavné momenty, které během své kariéry zažil (třeba když se vmžiku ze striptýzové show stala fire show s ohořelými vlasy jedné z divaček nebo když na Aljašce vystupoval pro umaštěné bezzubé domorodkyně, které však po účinkujících nadšeně házely stodolarovkami), Mathew je v podstatě nováčkem. I tak si už ale ve svých 21 letech při vystoupení užil svoje a bez ostychu tak přidává své příběhy do pranice.

Mathew

zdroj: California Dreams

Ač kluky od sebe dělí několikaletý věkový rozdíl a roky praxe, tyhle rozdíly se stírají hned, jak odhodí svršky a ukazují mi své taneční kreace. Svá vystoupení vždy ladí tématicky, nadšeně mi vyprávějí o turné Blade vs. Vampires, které je letos čeká. Na přípravu jednotlivých čísel dávají hlavy dohromady, využívají choreografa, Diesel primárně řeší hudbu a do kostýmů na show vrazí s přehledem kolem 40 000,- Kč. Je to však investice, která se jim rozhodně vyplatí.

Kromě dobrých peněz, na které si kluci přijdou, je pro ně pořád největší odměnou odezva, které se jim dostává od dámského publika. Právě tahle ženská síla, energie a hvězdný pocit je to, co je žene dál a proč pokračují. Ač v USA žije úspěšný a známý i 60 letý striptér, standardně po čtyřicítce končí. A o konci pomalu začíná přemýšlet i Diesel, ač to pro něj není snadné skoro stejně jako ukončení kariéry pro Jaromíra Jágra. I přes to, že se každý striptér striktně musí udržovat ve formě, trávit desítky hodin týdně v posilovně, na trénincích, racionálně se stravovat a často cestovat mimo domov, což je všechno fyzicky i finančně náročné, na atmosféře a adrenalinu z vystupování si postupně vytváří velkou závislost.

Diesel

zdroj: California Dreams

A tahle závislost zřejmě funguje i obráceně, protože řada dam se na jejich vystoupení vrací ráda a opakovaně. Některé neodbytné fanynky sice bilancují na hranici mírného stalkingu, ale zatím naštěstí kluci nemají žádné špatné zkušenosti, které by se nedaly vyřešit jinak než gentlemansky a s úsměvem.

Ať už tedy plánujete rozlučku se svobodou nebo jen víkendovou dámskou jízdu a toužíte při tom hodit okem na krásně vypracované mužské tělo, podívejte se na termíny této striptérské formace a určitě vyrazte užít si pořádnou Ladies night. Odkaz zde.

Vaše P.

michael-discenza-199756

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky