Jiný kafe v ANIcaFE

Včera jsem se alespoň na skok zašla podívat do Karolíny Světlé 12, kde se od května letošního roku ukrývá útulná kavárnička s showroomem designových skvostů a se salónem krásy, ve kterém vám šikovný personál udělá vše, na co si jen vzpomenete. Navíc na Vás v kouzelném prostředí dýchne atmosféra energické a stále pozitivní paní domácí Anife.

Anife3

ANIcaFE je místem, kde si pochutnáte na domácích dortech a jiných delikatesách, které peče sama paní majitelka, usrkávat můžete čaj nebo kávu a ještě Vám při tom kadeřník vytvoří novou frizúru. Co víc si žena může přát. Ale kavárničce přijdou na chuť určitě i muži (minimálně kvůli živelné a sympatické paní Anife a její kuchyni).

henna

V kavárně se navíc pořádá řada workshopů, jako třeba včera dílna Malování hennou pod taktovkou profesionální That Henna girl a záštitou paní Blanky z Navsari shop, od které jsem dostala krásný dárek v podobě bílé rustikální vázy, která už nyní čeká až bude naplněna nějakým pěkným lučním kvítím (apeluji tímto na drahého;).

rustikalni-cinova-vaza-bilaMalovat hennou jsem se sice vlivem svého netalentu a krátké chvíle tam strávené nenaučila, zato jsem odcházela s úsměvem od ucha k uchu a příjemně naladěná. Jelikož navíc bydlím kousek, určitě se brzy zas zajdu podívat – ehm, resp. znovu ochutnat ten výtečný růžovo–modro-zelený dortík, který prostě neměl chybu! 😉

 

Vaše vysmátá P.

Anife1

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky