Osmička

Rok 2018 je numerologicky spjat s číslem 2 (2018 = 2+0+1+8 = 11 = 1+1 = 2), se kterým se pojí citlivost, intuice a šestý smysl, klid, laskavost, přátelství, láska a usmíření.

Dvojka je číslo srdce, jinu a sebeobjevování. Vládnoucí planetou je Venuše, patronka lásky, vztahů, umění, žen a krásy.

V tomto roce se budou řešit hlavně přátelské a partnerské vztahy. Budeme více tolerantní, přátelští a otevření druhým, takže se to projeví i v navázání nových vztahů. Dostatek lekcí nás naučí sebelásce a sebepřijetí. Budeme na sebe více myslet a hýčkat se. Práce bude letos na druhé koleji, zaměříme se více na sebe, své niterné potřeby, pocity, odpočinek, prožitky a cestu k vnitřnímu naplnění. Dobrým pomocníkem k nastolení harmonie, klidu, míru a romantiky nám budou návštěvy přírody.

roland-epple-395376

Tento rok se budou věci dotahovat a dolaďovat, bude se rozvíjet to, co jsme v loňském roce započali. Hrubou práci máme už za sebou, jako kdybychom minulý rok postavili osnovu, a tento rok ji budeme naplňovat.

Roku vládne znamení zemního Psa, symbol přátelství, věrnosti, důvěry, sounáležitosti, souznění a vděčnosti za „svojí smečku“.

Rok 2018 nám umožní prožít výjimečně pohádkové situace (pokud teda vynecháme ego, pýchu a přetvářku). Tak si ho užijme a těšme se. Hurá za zázraky! Vaše P.

erik-cid-224151

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky