Podzimní dny krásy

Sobotní ráno je jako dělané na to se hýčkat. Obvykle vstanu, hodím šumák do sklenky s vodou, udělám si Earl Grey, na střídačku drahý nebo já připravíme snídani do postele a pak si zalezu do koupelny – vytrhám obočí, oholím nohy a dám si na sebe nějakou relaxační masku (teda když si zrovna vzpomenu:).

Na kosmetiku obecně moc nejsem. Většinou používám jen to, co dostanu od kamarádek a především od mé mamky, která je v tomto směru rozhodně víc znalá jak já. Jsem prostě rebel. 🙂 Vždy mne ale fascinovali ty parfumérky a drogérky v obchodních centrech, ve kterých vám poradí, nalíčí vás a vy odcházíte voňavá a vyšňořená (a skoro o 5 let mladší;).

V jedné takové – Marionnaud Parfumeries teď navíc mají Podzimní dny krásy (5.10. – 18.10.2015), během kterých můžete využít líčení a poradenství od luxusních kosmetických značek a nakupit se slevou 40% na druhý levnější produkt péče o pleť či dekorativní kosmetiky!

17

Takže zvažuji, že na čas odložím svůj oblíbený Dětský olej Aviril a vyrazím nechat si poradit a zkrášlit. Už jsem přece jen v kategorii 30+, takže už by bylo na čase. 🙂

Mějte krásnou sobotu a buďte krásné/krásní!

 

Vaše P.

Být krásná pro mě znamená cítit se ve své kůži. – Gwyneth Paltrow

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky