Seznamovací sonda

Jak jsem vám již psala, s rande naslepo si už dávám nadobro a na nějakou dobu pohov, ale na druhou stranu „zabíjení nudy“ u Seznamek, je docela zajímavou sondou do mužské duše. Rozumějte té hledající, ve výsledku anonymní a vystavující se dalším hledajícím na odiv. Mám pár postřehů, o které se s vámi musím podělit.

Při seznamování se zřejmě každý chce co nejlépe prodat. Takže na vás vybafnou ty nejvypečenější fotky chlapíku nejlépe v posilovně, vedle luxusního auta (pokud možno svého, ale povětšinou spíš nalezeného někde u cesty), oblíbené jsou taky pózičky na lyžích, při túrách v horách, ve výtahu a také s dětmi (vždy důrazně okomentované, že to dítě samozřejmě není daného pána, zřejmě také jen nalezené někde u cesty;).

Velice trendy je pak komunikaci co nejrychleji přesměrovat na nějaký přívětivější komunikační kanál. Zjistila jsem, že velice oblíbený je v tomto směru WhatsApp, tak tedy Why not. 🙂 Tak započne klasická – docela nezáživná – konverzace o tom, co děláš, co Tě baví a co tu vlastně hledáš. No, co asi každý druhý hledá na Seznamce? ! 🙂 Asi lásku ne! A té je ve výsledku úplně jedno, co kdo dělá, jaké má auto nebo rozměr bicepsů. 😀 Jenže on ne každý z té mužské populace hledá lásku žejo. Ti, jež se záhy představí fotkou svého nádobíčka, jasně avizují svůj cíl, ale pak je tu řada záludných, kteří se tváří, že hledají tu pravou, ale ve výsledku si potřebují třeba jen tak odskočit. Bohužel tenhle plevel se od zrna odděluje o něco hůř než ten první jmenovaný. Proto držte se své intuice!

Někdy však je i intuice krátká, protože se třeba zdá, že si s někým dobře rozumíte, při psaní se doplňujete, zdá se, že se skvěle shodujete, dojde třeba i na setkání, které už pak velice rychle potvrdí, zda jsou jiskřičky ve vzduchu nebo ne. Jenže! Nešvarem seznamek je, že většinou tohle jiskření mají muži rozdělané na více frontách. Jakože jasně, nikdo hned po první schůzce neslibuje svazek a manželství na celý život, ale tak se pak klidně může stát, že chemie funguje, intuice někam zaleze a co pak z toho vyleze? Že si třeba i myslíte, že randíte možná s Panem Božským, ale zatím jste jen v přísném výběrovém řízení a ani nevíte, kdo všechno je vaší konkurencí. Takhle se vám klidně může stát, co mým dvěma hledajícím kamarádkám, které si týdny vychvalovaly stejného týpka, který si beztak nakonec nevybral (ač to vypadalo nadějně) ani jednu z nich. Vyhrála dívka třetí. Zřejmě ani neměl nekalé úmysly, chlapi na to zkrátka jdou přes racio a ženy přes city, ale jak se pak v tom celém internetovém seznamování má člověk vyznat? No nijak. 🙂 Zkrátka nám nezbývá než riskovat, hledat a doufat, že to třeba jednou vyjde.

Ze všeho toho písmenkování (odporný výraz!) jde někdy hlava kolem, ale na druhou stranu se můžete i dobře pobavit. Po krátkém dopisování mne jeden amant pozval na dovolenou do Chorvatska, další mě chtěl fotit a jiný zase natáčet (pořádně jsem do teď nepochopila co, ale prý jde o nějaký mezinárodní dokument;). Místo psaní se dávám na četbu. Jdu do knihovny pro knížku Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a třeba se mi už konečně rozsvítí.

Vaše sondující P.

PS1: Zůstávám tak věrná svým buzíčkům, však i s nimi si to dítko jednou můžu udělat. 🙂

PS2: A když to holt nevyjde, dám se na holky! 🙂

PETRA4

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky