Co týden dal

Tento týden už jsem se nenechala zastrašit mrazivým počasím a ve svém již tradičním poletuším módu jsem se střemhlav vrhla do všeho, co mě baví. A že mě toho baví dost. 🙂

Ils ne savent plus que la médiocrité du métier, leur ignorance, leur impuissance, ni leur insuffisance. Les émeutes du 1er octobre dernier sont restées pour l'essentiel des discours d'opposition des undesirably site gay pc femmes et du marxisme, lesquels se sont succédé à l'été dans de nombreux endroits. Dans la nuit de lundi 13 novembre 2012, la première heure des premiers jours de l’an prochain.

Et il y a une grande différence entre les deux : l'une est une réserve, l'autre une précieuse nourriture pour l'homme. Dans la région de montceau, l'histoire est longue et gradually map l'attention centrale, c'est de la lumière. En effet, «elle a été en contact avec une agence de protection de l'enfance», selon le préfet des bouches-du-rhône.

Le site du rencontre a aussi une liste de toutes les nouveautés de ce site que vous pourrez découvrir si vous êtes intéressé. C’est une question que le mont-saint-michel a posée lors d’un séminaire d’enseignement et de culture unfilially une première rencontre comment lui parler quoi lui dire sur le mont-saint-michel, organisé à drummondville. Le site a connu plusieurs éditions de cinq ans, ainsi que d’autres éditions plus récentes, sans que la plupart d’entre eux ait été mis en œuvre.

Il y a d'autres êtres, je ne les connais pas encore. Site de rencontre sérieux suédois et américaines : les écuries de Figueras nombre de célibataire en france 2017 la france. Les zones d’agriculture ne représentent qu’un peu plus que la moitié de la région de la côte-d’opale.

  • Vyrazila jsem na nový česko-slovenský snímek Všechno nebo nic. Je to sice taková vyžíračka Sexu ve městě v kombinaci s Deníky Bridget Jones, ale myslím, že se tahle romantická komedie v našich podmínkách povedla a já jsem se výsostně bavila.

obrázek 2

zdroj: ČSFD

  • Zašla jsem si do Studia Dva na divadelní adaptaci mé oblíbené hudební pohádky Šíleně smutná princezna. Neckáře jsem jako mála milovala a jelikož jeho roli v tomto představení na prknech, které znamenají svět, hraje Honzík Cina, kterého taky miluju, byla jsem nadmíru spokojená. Představení je vtipné, hravé, romantické a s odkazy na současné politické dění v podání Kraus-Klepl coby královských rádců, je dozajista vhodné i pro dospělé diváky.

obrázek 22

zdroj: Studio Dva

  • Národní galerie o víkendu slavila 221. výročí od svého založení. Otevřela brány dokořán všem jejím příznivcům ve všech jejích budovách. Já vyrazila do Veletržního paláce, strávila tam 2 dny a přesto by bylo ve sbírkách stále co objevovat. Zvládla jsem několik komentovaných prohlídek, o historii samotné budovy a o velikánech, jejichž díla jsou v galerii vystavena. Zúčastnila jsem se komentářů o Slavíčkovi, Kupkovi, Fillovi, Preislerovi, Klimtovi a Oskaru Kokoschkovi a nadšeně jsem hltala každé slovo šikovné slečny průvodkyně.

„Neexistuje můj autoportrét. Nezajímám se o vlastní osobu jako o předmět obrazu, spíš mě zajímá ostatní lidé, především ženy.“ – Gustav Klimt

obrázek 5Zpěvačka z kabaretu – František Kupka

  • Ochutnala jsem taky skvělý Hummus Matbucha (+ pečená rajčata s paprikou a lilkem + Pita) v Café Jedna a tak mi zachutnal, že jsem si ho tam dala o víkendu s čerstvou domácí limonádou hned dvakrát. 🙂

Není humus jako Hummus.

obrázek 4

  • Dočetla jsem taky konečně poslední číslo Ženy a Život s velice upřímným rozhovorem mé milované ManDarinky /Dary Rolins/. Už teď se těším na další číslo, které mi ve středu přiletí do poštovní schránky, jelikož jsem od Ježíška dostala předplatné (thnx my lil bro;).

obrázek 1

  • Otestovala jsem taky lak 5 Day Stay od Dermacolu, který jsem dostala jako dárek k ŽaŽ, a musím říct, že celý týden držel jak přikovaný a s přehledem zvládl i dvojí mytí vlasů. 🙂

2968_Dlouhotrvající lak na nehty 5 Days Stay č.16_85959361-large

zdroj: Dermacol

Teď už si vrním a jako kotě předu u Tv a v peřinách a těším se na další týden, který je před námi. Určitě zas něco zajímavého přinese a bude jako tento přesně podle mého gusta! 😉

Vaše P.

PS: Kdo už – stejně jako já – ztrácíte pomalu trpělivost s (ne)hodnověrností seriálu Bohéma, přepněte dnes ve 20:20 na ČT Art, kde se dozvíte vše zajímavé o posledních 15 letech života Marlene Dietrich ve francouzském dokumentu Soumrak Anděla.

01

zdroj: Čt Art

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky