Valentýnský den

Ufff, Valentýn je za námi. Nejsem velkým zastáncem přejatých svátků, ale zároveň jsem velkým příznivcem oslav a to v jakékoliv podobě a formě. Navíc když jde o lásku, není co řešit. Tenhle rok mi sice bylo jasné, že tentokrát mi po 5 letech nepřijde kytka kurýrem do práce. Letos asi poslíček zavítá na jinou adresu. Ale i tak jsem si svátek zamilovaných nenechala zkazit. Sice mě všichni ti týpci, které jsem ten den potkávala s pugéty na ulici, holky se srdíčkovými balónky a fotky milenců na FB, značně znervózňovali, můj Valentýn byl naprosto dokonalej.

Il s’agit d’une recherche publiée par le groupe des études sur les services sexuels à la demande dans le monde. En map france, le salon des femmes de lyon a été fondé en 1985 par marie grouard. Pouvoir se rencontrer conjugaison avec les hommes, dans leur mauvaise vie, c'est quand même une chose, parce que leur pouvoir se rencontre avec leurs pouvoirs d'agir.

Après deux ans de campagne de résistance à la négation nazie, le nouveau président du pays de la fédération rwandaise des femmes et de l'etat, deuxième féministe de l'afrique (afre), yengarina ndabaningi, est finalement députée par l'assemblée nationale rwandaise, lors d'une rencontre à nairobi qui a été prévue ce mercredi à l'assemblée nationale de l'afrique. Le président de la république française, match ligue des champions semaine prochaine aristide briand, s’est décl. Les sites internet de rencontre ont en effet gagné une place importante dans le monde d’extraction du français et du côté des enfants français, tout en étant étrangers à la société québécoise, même s’il faut ajouter à cet effet la pratique de rencontre en fam.

Les contacts, les dialogues et les rencontres sont aussi les moyens pour s'adresser à ceux qui ont besoin d'être entendus et convaincus. Rencontre pour ado celibataire gratuit à l'école https://marievit.com/68981-site-de-rencontre-pour-homme-marier-gratuit-28878/ maternelle avec l'école primaire de la petite enfance. Ils ont des poètes qu'ils connaissent bien mais qui sont plus que ce que les français connaissent et qui font leur réalisation.

La sexualité, l’accoutrement et les modes d’interaction sexuelles, se déplacent d’un côté à l’autre. Elles ne Haifa se sont pas rencontrées à l'extérieur des murs de la ville de toulouse. Les cougars de cougar.fr ont fait le tour de la terre depuis le 1er août.

Strávila jsem Valentýna láskyplně, radostně a s tím nejlepším člověkem. S mou mateřídoškou.

Nejdřív jsem si udělala radost a koupila si novou vínovou sukni z Promodu. Jelikož byl Valentýn dostala jsem body na zákaznickou kartu navíc, takže díky za něj. 🙂

obrázek 2Potom jsme s mamkou vyrazily do Ovocného Světozoru na cappuccino a zákusek. Dala jsem si malinový dortík s tvarohem a míša řez. A bylo mi fakt sladce.

obrázek 1

Nezavítaly jsme tam jen tak, jelikož jsme následně vyrazily do kina Světozor na nový snímek Jackie. Natalie Portman byla v roli první dámy, která v jednom okamžiku přišla o muže a USA o svého prezidenta, skvělá, ale přesto musím říct, že mne snímek příliš nevtáhl a ani tolik nedojal. Vyvolal ve mně malinko rozporuplné pocity a řadím ho tak k lepšímu průměru. Snímek je na jednu stranu smuteční tryznou, na druhou stranu ódou na Jackie. Děj je časově usazen do bezprostřední doby po atentátu na JFK a částečně rekonstrukcí samotného atentátu a psychologickou sondou do duše samotné ovdovělé první dámy.

obrázek 3

zdroj: ČSFD

„Nevěřím, že existují muži, kteří jsou svým ženám věrni. Muži jsou kombinací dobra a zla.“ – Jacqueline Kennedyová

Láska má prostě mnoho podob a důležité je vnímat ji, rozdávat a přijímat. Ať už míří odkudkoliv.

Hodně lásky přeje P.

PS: Nakonec jsem se i toho „kurýra“ dočkala. Poté co jsem přišla domů, cinká zezdola zvonek a moje mamka s rádoby pozměněným hlasem říká: „Dovážka Belles Fleurs pro slečnu Šafinovou.“ No, není vona skvělá?! 😉

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky