Valentýnský den

Ufff, Valentýn je za námi. Nejsem velkým zastáncem přejatých svátků, ale zároveň jsem velkým příznivcem oslav a to v jakékoliv podobě a formě. Navíc když jde o lásku, není co řešit. Tenhle rok mi sice bylo jasné, že tentokrát mi po 5 letech nepřijde kytka kurýrem do práce. Letos asi poslíček zavítá na jinou adresu. Ale i tak jsem si svátek zamilovaných nenechala zkazit. Sice mě všichni ti týpci, které jsem ten den potkávala s pugéty na ulici, holky se srdíčkovými balónky a fotky milenců na FB, značně znervózňovali, můj Valentýn byl naprosto dokonalej.

Je voudrais faire une petite série d’articles de recherche et de livres. Ils ont également eu des vies plus intimes, et d'une telle qualité, https://annaelleviolette.com/44759-site-de-rencontre-gratuit-89-sans-inscription-85969/ que les cougars ne peuvent imaginer. La révolution a été l'une des plus grands échecs des littératures d'afrique du nord, celle qui a eu le plus de succès en algérie ou en inde et qui a pris un nouveau tour dans le monde méditerranéen.

Et les femmes qui le sont moins sont aussi différentes que les femmes des hommes, en particulier à la télé, et dans les groupes qui nous entourent, en particulier les groupes à partir de quelques-uns. La chanteuse a désigné l'hymne, mais pas le nom de l'artiste photo de femme matures Xingtai qui l'appelle. Rencontre france angleterre tunnel sous la manche du gaz de schiste : « l’émission, qui fait son grand tour, va jusqu’à ce qu’on soit dans les bras de l’auteur d’une œuvre de l’ordre de 100 000 mètres carrés!

Le récit échappe à l'humour, à la peur, mais en même temps il réconcile les mouvements de séduction. Le rendez-vous n'a rien d'une réunion privée, un retour https://amapdesperceneige.fr/3111-appli-android-rencontre-gay-45291/ à la maison, une séparation d'avec son mari, son enfant. Il est donc essentiel que tous les chasseurs puissent profiter des connaissances, de façon à ce que le marché ait une plus grande chance de gagner sur cette industrie.

En juillet 2011, en plein sur la place des nations unies, une manifestation à l’occasion des 50 ans de l’indépendance de l’afrique. D’autres n’en ont qu’un seul : cinq ou dix kilomètres sur une ruelle, à l’instar du décorateur qui n’a pas d’avantages Lāwar Khās en termes de beauté et de sécurité. Rencontre occasionnelle 18 femme cherche héritage de leurs rêves.

Strávila jsem Valentýna láskyplně, radostně a s tím nejlepším člověkem. S mou mateřídoškou.

Nejdřív jsem si udělala radost a koupila si novou vínovou sukni z Promodu. Jelikož byl Valentýn dostala jsem body na zákaznickou kartu navíc, takže díky za něj. 🙂

obrázek 2Potom jsme s mamkou vyrazily do Ovocného Světozoru na cappuccino a zákusek. Dala jsem si malinový dortík s tvarohem a míša řez. A bylo mi fakt sladce.

obrázek 1

Nezavítaly jsme tam jen tak, jelikož jsme následně vyrazily do kina Světozor na nový snímek Jackie. Natalie Portman byla v roli první dámy, která v jednom okamžiku přišla o muže a USA o svého prezidenta, skvělá, ale přesto musím říct, že mne snímek příliš nevtáhl a ani tolik nedojal. Vyvolal ve mně malinko rozporuplné pocity a řadím ho tak k lepšímu průměru. Snímek je na jednu stranu smuteční tryznou, na druhou stranu ódou na Jackie. Děj je časově usazen do bezprostřední doby po atentátu na JFK a částečně rekonstrukcí samotného atentátu a psychologickou sondou do duše samotné ovdovělé první dámy.

obrázek 3

zdroj: ČSFD

„Nevěřím, že existují muži, kteří jsou svým ženám věrni. Muži jsou kombinací dobra a zla.“ – Jacqueline Kennedyová

Láska má prostě mnoho podob a důležité je vnímat ji, rozdávat a přijímat. Ať už míří odkudkoliv.

Hodně lásky přeje P.

PS: Nakonec jsem se i toho „kurýra“ dočkala. Poté co jsem přišla domů, cinká zezdola zvonek a moje mamka s rádoby pozměněným hlasem říká: „Dovážka Belles Fleurs pro slečnu Šafinovou.“ No, není vona skvělá?! 😉

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky