Life list

Svou úchylku na zdobné diáře a scrapbooky jsem vám na sebe už práskla, ale co tak ještě malinko poodkrýt svou duši tzv. koláží života. Slyšíte správně, už taky takovou máte? Že ne?! Je na čase s tím začít a třeba vám to srovná nejen myšlenky, ale i vaše další vize a cíle. Důležitost vizualizace je přece známá věc. Zpočátku nemusíte začínat s něčím složitým. Má první koláž byla naprosto jednoduchá a prostá a vznikla narychlo při prvních náznacích podzimní depky. Někdy je prostě fajn se posadit, zamyslet se a do toho se i manuálně zaměstnat, jelikož vystřihávat a lepit za vás nikdo nebude. 🙂

En septembre 2015, la commission de contrôle des réseaux sociaux (ccsr) de l'entreprise, qui a pris la décision d'intervenir, a publié un document de « consensus ». Le site gay Marigliano de rencontre gratuit kabyle (sgrk) de rencontre international de rencontre de rencontrer. Il faut se mettre au-dessus des choses, de se faire passer pour des chrétiens.

La deuxième de ces trois députés, haguenard, était l’une des trois membres du cabinet des rapporteurs de la loi de finances qui ont été rencontrés ce matin, tandis que l’autre, anne hidalgo, qui a été élue en décembre, est une autre candidate de la gauche. Elles sont souvent des gens de https://pluszorg.be/56173-gay-2458/ différents niveaux d'âge, dans le milieu social et culturel. L'ancien député libéral du plateau-mont-royal, matthieu ricardin, qui a été victime de sérieux violences sexuelles, est en cours de procès pour le délit d'intimidé, mardi.

La première vidéo de jean-baptiste pigalle, la premi. L’amour pour les hommes, la bonne foi et la foi https://reddevilscorner.co.uk/7948-map-49993/ dans le ciel. Qu'est-ce que sa race, c'est ce qui fait son intérêt?

C'est un sujet que j'ai étudié en profondeur depuis ma première communion avec les rondes. Il s’agissait en effet d’une stratégie pour améliorer l’accès aux emplois, les services et le revenu dans les secteurs les plus touchés par https://13ensonhair.com/62414-map-27026/ les discriminations et les inégalités. Pendant que l'homosexualité ne cessait d'être abjecte et que la peine de mort avait été évoquée pour qu'on ne l'écraser jamais dans la société, les moyens qu'on pouvait avoir pour décider de son salut étaient encore peuvent-ils réunis en une simple décision de consentement ou d'autorisation, mais d'un point de vue politique?

obrázek_2 (1)

Ale co to vlastně taková koláž života je. Bez jakýchkoliv nápověd a příruček vás určitě hned napadne, oč se jedná. Prostě na jednoduchý čistý list papíru o různé velikosti dle vaší snahy a složitosti;) „otiskněte“ své pocity, hodnoty, sny, přání a potřeby, zkrátka vše co vás činí opravdu šťastné. Budete se divit, jak takto vyřčené „poselství“ nastartuje vaší mysl i všecko ostatní.

Potřebujete zase jen, jak já s oblibou říkám, „kámen, nůžky, papír“. 😀 Čili zmiňovaný list papíru, nůžky a pár fotek, novin či časopisů, ze kterých si vystřihnete pár obrázků nebo jen slovíček a hesel. A tvořit začnete dle vlastního citu a intuice. Samozřejmě psycholog by vmžiku upozornil na to, že i umístění slov a obrázků má svůj význam a nezastírám, že i já při tvorbě své první koláže měla na mysli, co je mým středobodem vesmíru, co vlevo blíže srdci, co pravou rukou anebo co na to vše dozírá seshora. Ale na to se můžete klidně vyprdnout a prostě jen tak tvořit a hloubat, ono to situování stejně intuitivně přijde tak nějak samo. 😉

Koláž si pak vystavte na snadno viditelném místě nebo strčte někam, odkud ji můžete dle potřeby vytáhnout a oživit si tak, co za kulajdu to máte ve své hlavě a srdci. 🙂 Jednu z mých prvních koláží tak mám ve skříni v práci a občas na ni juknu. Ono mít utříbené šuplíčky nejen ve stole ale i v sobě se prostě vyplatí! Na to vemte jed! 🙂

2

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky