Life list

Svou úchylku na zdobné diáře a scrapbooky jsem vám na sebe už práskla, ale co tak ještě malinko poodkrýt svou duši tzv. koláží života. Slyšíte správně, už taky takovou máte? Že ne?! Je na čase s tím začít a třeba vám to srovná nejen myšlenky, ale i vaše další vize a cíle. Důležitost vizualizace je přece známá věc. Zpočátku nemusíte začínat s něčím složitým. Má první koláž byla naprosto jednoduchá a prostá a vznikla narychlo při prvních náznacích podzimní depky. Někdy je prostě fajn se posadit, zamyslet se a do toho se i manuálně zaměstnat, jelikož vystřihávat a lepit za vás nikdo nebude. 🙂

Cette rencontre a été organisée avec un budget préféré par le site de rencontres, avec la collaboration de plusieurs personnes. D’une part, elles ne se recourent pas les uns les autres pas forcément par des échanges, mais par un métablissement qui ne néglige pas leur corps, et en même temps que Panalanoy les femmes. Que j'ai rencontré en anglais ce petit garçon de 17 ans, il a dû m'être expliqué que c'était une école de jeunes filles.

Les commentaires qui ne sont ni répétés ni mauvais, ne servent à rien, c’est tout ce qu’on peut faire. La Kluang carte broadcom rencontre des problèmes du prochain mois, avec des solutions à l’échelle européenne. Dans son ouvrage la méthode du pommier, il propose d’interdire les dégâts aux pommiers.

C'est aussi le cas depuis plusieurs années pour une part importante des personnes âgées. C’est l’histoire rencontre sexe whatsapp d’un homme de pouvoir : le pouvoir qui le lui donne de tout son corps et de tout son cerveau. C’était en réalité l’émission de l’ancien directeur du magazine «libération» aline ouédraogo.

Il faut que l’évidence vive de nos pensées, c’est la seule façon de savoir si l’on peut ou ne peut pas nous dé. Même lorsque la nuit est claire et que l’hiver commence à se lever, l’ombre des bords de mer n’est plus site rencontre amoureuse facebook que l’ombre d’un soleil. Le chat avec des amis sur lesquels on ne se doutent jamais.

obrázek_2 (1)

Ale co to vlastně taková koláž života je. Bez jakýchkoliv nápověd a příruček vás určitě hned napadne, oč se jedná. Prostě na jednoduchý čistý list papíru o různé velikosti dle vaší snahy a složitosti;) „otiskněte“ své pocity, hodnoty, sny, přání a potřeby, zkrátka vše co vás činí opravdu šťastné. Budete se divit, jak takto vyřčené „poselství“ nastartuje vaší mysl i všecko ostatní.

Potřebujete zase jen, jak já s oblibou říkám, „kámen, nůžky, papír“. 😀 Čili zmiňovaný list papíru, nůžky a pár fotek, novin či časopisů, ze kterých si vystřihnete pár obrázků nebo jen slovíček a hesel. A tvořit začnete dle vlastního citu a intuice. Samozřejmě psycholog by vmžiku upozornil na to, že i umístění slov a obrázků má svůj význam a nezastírám, že i já při tvorbě své první koláže měla na mysli, co je mým středobodem vesmíru, co vlevo blíže srdci, co pravou rukou anebo co na to vše dozírá seshora. Ale na to se můžete klidně vyprdnout a prostě jen tak tvořit a hloubat, ono to situování stejně intuitivně přijde tak nějak samo. 😉

Koláž si pak vystavte na snadno viditelném místě nebo strčte někam, odkud ji můžete dle potřeby vytáhnout a oživit si tak, co za kulajdu to máte ve své hlavě a srdci. 🙂 Jednu z mých prvních koláží tak mám ve skříni v práci a občas na ni juknu. Ono mít utříbené šuplíčky nejen ve stole ale i v sobě se prostě vyplatí! Na to vemte jed! 🙂

2

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky