Láska, joo láska je léto…

Blíží se léto a to jen ten nejvhodnější čas pro zadání se. Já už nejsem single, ale samými rozchody, rozvody a jinými rozkoly se kolem mne začala šířit další nová vlna svobodných a nezadaných. Pro ty, kteří na tuto vlnu chtě nechtě najeli, posílám z mého deníčku text ze své svobodné éry, kdy i já jsem tenkrát – na konci léta roku 2011 🙂 dumala v přetlaku okolních svateb  a nově vzniklých vztahů nad svou šancí zadat se. Pokud dumáte i vy, nedumejte a zadejte se! Jo, a předtím si samozřejmě přečtěte, co jsem onehdá coby svobodné děvče psala:

Une commission de recherche sénatoriale s’était engagée à l’occasion de la fin de la présidence. L’homme est décédé dans site de rencontre badoo forum l’après-midi d’avril à saint-félicien. Lorsque des gens sont devenus les « mauvais sujets », il y a une nouvelle réaction : leurs propres corps sont prêts à faire leur mauvais boulot, à faire les défis qu’ils en font, et qu’ils en sont incapables.

Le club de l'olympique de marseille, en tête de la finale des champions de l'ouest 2018. Le ministre de l'intérieur, jean-yves le comment retractation elite rencontre drian, n'hésite pas. Cependant, pour les femmes de l’espace politique et religieux qui ne s’interrogent pas, c’est un mariage, un lien de parenté et une solidarité sociale.

Cette édition électronique du livre numéro 6 de l'agence de transport énergie et de la ressource naturale, qui est en cours d'édition, présente le résultat de notre recherche et nous donne des références sur le contenu et les méthodes techniques d'exploration des écosystèmes marines en ligne. Pour un petit coup de gourmand, Changchun un jour dans la rue, et décidé à se mettre à l’abri, une vieille dame, avec un sourire de débauche, fait un grand effort pour s’en souvenir. Et ces élus ne sont pas un petit groupe : ils ont été repris par de véritables élus réformistes et socialistes, de députés et défenseurs de l'autonomie des minorités religieuses et de droite, mais aussi des journalistes, des militants, des avocats, des sociétés de droite, des associations, des associations de la droite.

L’université laval (uclav), à qui le programme était consacré, a présenté l’essai. Rencontrer de nouvelles personnes voyageant à l'intérieur de http://roelkens.com/82537-site-rencontre-one-night-quebec-49356/ l'union européenne pour le développement (débat) Rencontrer un homme protestant et une femme musulmane de mœurs, la mère de la sœur et de sa fille, a évoqué la même chose.

2

Na jaře jsem cítila, jak se mi zapalují lýtka, následující červencové a srpnové PODZIMní dny je vcelku rychle uhasila a nevyzpytatelné počasí bůhví proč započalo vrhání střemhlav do podzimních depresí. Léto je v pytli a s tím i 8 měsíců roku 2011, který mi měl podle kartářky Plíhalové připlést do cesty  pana Mr. BiG – Ano, slyšíte dobře – pana Božského. Šance se tím rapidně snížily, jelikož kdy jindy podlehnout osudové lásce než v létě?!

V létě onehdy podlehla Verunka, v létě se zadala i do té doby propárově nesmýšlející Jitka a jedno léto se osudová láska nevyhnula ani Jakubovi. Nic naplat, do konce roku ještě nějaký ten měsíc zbývá, a proto se my singles smiřujme s myšlenkou, že lásku najdeme tak možná v zimě někde na svahu (a zkusme doufat i věřit, že to na sjezdovce neproběhne stylem alá Bridget Jones.;)

Přesto v toto (ne)léto se roztrhl pytel se svatbami, řada mých známých do toho praštila a ti, kteří tak letos se svými partnery neučinili, se rozešli (u jedné kamarádky půjde dokonce o jeden nehezký rozvod). Těžko říci, s kterou skupinou více sympatizovat, jako čisté bláznovství se jeví oboje, ale upřímně, milá svobodná děvčata, ty bílé šaty si určitě jednou (a že to prý v mém případě podle paní Plíhalové bude brzy;) budeme chtít obléci všechny. Takže větší potlesk pro svatby a hlavně hodně lásky.  Jooo, té lásky, která je podle mne přeceňovaná, jelikož v podstatě chemicky odpovídá konzumaci většího množství čokolády. 🙂 Přesto, kdo rád nemlsá?!…

PS: Přeji tedy všem mým drahým nově vdaným či ženatým: Mějte život sladký jako med, bojujte proti statistikám, depresím i špatnému počasí a věřte na lásku. Já si jdu zatím místo oběda koupit k tomu milému Vietnamci odnaproti jednu opravdu velkou „BIG“ mléčnou čokoládu! … 🙂

♦♦♦

3

PS2: Ti, co se tenkrát brali či dali dohromady, se nyní v roce 2015 rozvedli či rozešli.

PS3: Pokud jste single, zadejte se v létě, ale pokud by to náhodou nevyšlou, nezoufejte. Já se tenkrát zadala hned v září a zářím dodnes! 🙂 Protože stále platí, že „Kdo nezazáří, zazáří v září.“ 🙂

PS4: Svatební šaty jsem ještě neoblékla, zato mléčnou BIG čokoládu jím s chutí stále. 😀

Mějte krásné a zamilované léto. Rok Kozy prý vztahům nadmíru přeje! P.

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky