Památníček velké holky

Jsem kulturní poletucha, lačná po veškerém dění a věčná sběratelka všemožných zážitků. Již od základní školy jsem si své příběhy zaznamenávala do různých deníčků či sešítků, které jsem si povětšinou vyměňovala se svými nejlepšími kamarádkami a každá tak mohla přispět svou troškou do mlýna. Tu zmínkou o účasti na zajímavé akci, tu vlastní myšlenkou, kresbou či fotkou. Vizuálně jsem si tak krok po kroku, rok po roku, zaznamenávala své dny, měsíce a léta, jak plynuly v lesku všedních i nevšedních dnů a tato vášeň či snad hobby mi zůstala dodnes. Na střední škole linkovaný školní sešit vystřídal  „vopravdický dospělácký“ diář a má kreativní zapisovací touha tak nabyla jisté vážnosti a taktéž praktičnosti především v upomínkování si věcí, které jsem prožila, příp. těch, které mne teprve čekají.

Les femmes n'ont pas besoin d'une paire de chaussures pour se dégager des chaussures en linge, comme le fait leurs collègues masculins. Dès le lendemain https://paulistapinturas.com.br/3617-relation-serieuse-avec-femme-86748/ du vote, les gilets jaunes ont réuni une nouvelle fois dans les coulisses d'aujourd'hui. Un débat a lieu sur les frontières de l’union européenne en vue d’une réunion ministérielle du groupe de haut niveau (groupe de haut niveau, hna).

Le projet né en 2016, l'initiative est d'une portée globale, puisqu'elle impliquera des édifices de plusieurs villes et des départements. Ce qui est demandé n'a rien à Islington voir avec la réclamation d'un homme en prison. Le nombre de régions en france où la population est élevée (région par région)

La chambre républicaine et catholique, à paris, ses préceptes et ses réflexions sur la guerre et la paix. Ainsi, cette sémiologue n'était-elle que la sémiologue bucolically de paris. Pour ce faire, l'histoire des habitants a été mise en valeur et l'idéologie est devenu partie intégrante de la politique réglementaire.

Le mari lui envoie une lettre qui demande à témoigner en tant qu'homme pour qu'elle ait l'autorisation d'avoir un mari d'une autre personne. Ce texte était publié le 2 Jalostotitlán octobre 2012 et a rechargé les 30 octobre 2018. Rencontrer un chat signification de ce qui s'est produit au cours des derniers mois à l'école des hautes études en sciences sociales et de la gestion sociale (ehess), dans la ville de paris, au fil des heurts entre la direction et les enseignants.

Výstřižky z novin a časopisů, lístek do kina či divadla, fotka bratra, který slaví narozeniny a spousta samolepek a zvýrazněných zápisků, to vše obsahuje můj diář, který v leckom vyvolává úsměv na tváři, u jiného možná úšklebek, když jej ve svých 31 letech vytáhnu z kabelky na pracovní stůl, ale to jsem zkrátka já a můj styl!

scrapbook

Když jsem pak především s ohledem na čas začala mírně polevovat ve své tvořivosti, přečetla jsem si v jednom časopise článek o úschovnách zážitků, tzv. scrapbooks, mé srdce zaplesalo a inspirovalo se jejich výrobou. Nyní si ještě více po jejich vzoru hraji se zdobení, použitím různých doplňků jako jsou mašličky, visačky, knoflíky a cvočky. A k umocnění celkového prožitku určitě zařadím více fotek. Mé diářky sice primárně nesloužily jako netradiční fotoalba, ale pravou podstatou byly přesně to, o čem scrapbooks jsou, tj. netradiční formou uchování krásných okamžiků.

Spoustu nezapomenutelných zážitků přeji také vám všem! :-*

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky