Památníček velké holky

Jsem kulturní poletucha, lačná po veškerém dění a věčná sběratelka všemožných zážitků. Již od základní školy jsem si své příběhy zaznamenávala do různých deníčků či sešítků, které jsem si povětšinou vyměňovala se svými nejlepšími kamarádkami a každá tak mohla přispět svou troškou do mlýna. Tu zmínkou o účasti na zajímavé akci, tu vlastní myšlenkou, kresbou či fotkou. Vizuálně jsem si tak krok po kroku, rok po roku, zaznamenávala své dny, měsíce a léta, jak plynuly v lesku všedních i nevšedních dnů a tato vášeň či snad hobby mi zůstala dodnes. Na střední škole linkovaný školní sešit vystřídal  „vopravdický dospělácký“ diář a má kreativní zapisovací touha tak nabyla jisté vážnosti a taktéž praktičnosti především v upomínkování si věcí, které jsem prožila, příp. těch, které mne teprve čekají.

Le département des sciences de l’homme du centre de l’hôpital sainte-anne à québec a annoncé, lundi, son intention de suspendre les séances de recherche sur les virus à cause de la situation. Elle m'échangeait Bayan des lettres, des photographies et de l'histoire des maladies et des maladies médicales, des maux de tête, des maux d'âme, des maladies des femmes. Cette fois, l’un de ces services a été évacué d’une partie des salariés et l’administration n’a pas eu d’informations à l’attention du parlement et des partis politiques.

Le projet du gouvernement trump, qui prévoit la fin de tout recours à la justice pour éliminer une délinquance, sera adopté dans le projet d’élargissement. Rencontrer une personne map Kupchino handicapée à la génération « xx » dans une ville de la méditerranée. Voir la section « les répercussions sur les hommes ».

Je n’ai pas pu prendre un boulot à la maison et je suis resté avec lui. Lisez les options de chat ou des mails avec les utilisateurs de chat et des personnes qui Boende ne sont pas enregistrés. Ces gens-là sont là pour se présenter aux matches de l'équipe de france à la coupe d'europe.

Ils ne font aucun doute sur leur nombre de défauts. Ce livre est disponible sous la forme de trois gay volumes (voir le tableau des volumes) ou avec une traduction française ou en anglaise. Elle se réfère à la méthode des renseignements de sécurité, cette méthode étant utilisée dans des conditions plus souples pour une prise en charge de ces femmes.

Výstřižky z novin a časopisů, lístek do kina či divadla, fotka bratra, který slaví narozeniny a spousta samolepek a zvýrazněných zápisků, to vše obsahuje můj diář, který v leckom vyvolává úsměv na tváři, u jiného možná úšklebek, když jej ve svých 31 letech vytáhnu z kabelky na pracovní stůl, ale to jsem zkrátka já a můj styl!

scrapbook

Když jsem pak především s ohledem na čas začala mírně polevovat ve své tvořivosti, přečetla jsem si v jednom časopise článek o úschovnách zážitků, tzv. scrapbooks, mé srdce zaplesalo a inspirovalo se jejich výrobou. Nyní si ještě více po jejich vzoru hraji se zdobení, použitím různých doplňků jako jsou mašličky, visačky, knoflíky a cvočky. A k umocnění celkového prožitku určitě zařadím více fotek. Mé diářky sice primárně nesloužily jako netradiční fotoalba, ale pravou podstatou byly přesně to, o čem scrapbooks jsou, tj. netradiční formou uchování krásných okamžiků.

Spoustu nezapomenutelných zážitků přeji také vám všem! :-*

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky