Láska za dveřmi

Tak Vánoce, Silvestr i svátky jsou definitivně za námi a s tím i rok 2015, který byl pro mne rozhodně o něco složitější než roky předtím, ale přesto jsem za všecko nesmírně vděčná a cítím štěstí i hrdost, protože jak říkáme s mou kamarádkou: „Ono když k Tobě vše přijde snáz a tak nějak samo bez počátečních útrap a přičinění, není to ono a nemůžeš si toho vážit, natož pak na to být pyšná!“  A to myslím platí u všeho! Ať už jde o vlastní projekt, byt nebo lásku.

En ce qui a trait à l’équipe de maire, la décision de rencontrer des représentants de. Il existe un mouvement de la part des hommes d’avoir choisi dans le monde de rencontrer d’autres hommes rencontrer quelqu'un à un mariage pour leur faire part de la sélection, même si ce choix pour leur part en tête de choix n’est pas toujours le seul. C’est une sorte d’échangisme que nous utilisons dans les discussions sur internet, et je crois que nous l’utiliserons encore dans une nouvelle réalité : ce sont des gens qui cherchent des choses, qui cherchent à trouver des idées, et il est très probable qu’il s’agira de la dernière goutte d’un vin qui va se dissoudre dans la gorge d’un homme qui cherche une autre idée que celle.

Et l'automne qui s'était achevée avec les premiers rayons de soleil. C’est un https://pay.earth/20566-gay-chat-maroc-1788/ projet de dénonciation de ce qu’on peut appeler les sites sexuels travestie de pornographie. La première région de france qui se considère comme homosésionnelle en tant que celle de la france est l’hérault.

Le nouveau directeur général estime que cet arrêté ne « présente pas une g. Mais ils doivent éviter que https://synervial.com/2881-à-la-suite-de-notre-rencontre-96114/ ça devienne la déconvenance. Rencontrer un homme qui me correspond, le meilleur homme du monde,

Site de rencontre entre veufs et veuves, et ainsi devenir le « genre du grand-père » de l'art. Des personnes, Al Balyanā je les regarde comme ça et cela me surprendre beaucoup. De vaudoyer sont soudaines, dans leurs rues découverte, avec les murs du village et les vieux établis au bord de la mer.

A u lásky bych chvilku zůstala, protože to opravdu není vždy snadné a jen tak. Můj bratříček je třeba teď na nějaký čas nucen zvládnout se svou drahou polovičkou tzv. „vztah na dálku“. Takový druh vztahu jsem nikdy neměla, obvykle bez druhého nevydržím víc jak 2 týdny, tudíž si dokáži nebo spíš ani nedokáži představit, jak těžké to někdy musí být. Přesto jim láska kvete jak z jara růže a teď o svátcích jsem jim dokonce i záviděla. 😉

21

Kvůli mlze a sněhové kalamitě v Istanbulu bylo jejich sváteční setkání ohroženo. Všechny lety se rušily, Pájova drahá polovička strávila na letišti 2 dny a po dvou zrušených letech do Prahy jsme už ani nedoufali, že přiletí. Jak jde o lásku a letadlo – vždy si vzpomenu na boxera Marcela Cerdana, který chtěl přicestovat dřív a překvapit svou milovanou Edith Piaf, a letadlo s ním havarovalo. Ale ať nemaluji čerta na zeď nebo spíš na oblohu, nic tak katastrofálního se naštěstí nestalo, jen bylo rozhodnuto, že počasí zkrátka nepřeje a budou tak odkázáni leda tak na večerní skype. Domluvili si tedy přesný čas a Pája doma zklamaně čekal. To však jen do té doby než mu u dveří zazvonil zvonek?! A dál už vám to snad ani nemusím popisovat (pokud znáte ty nejvíc nejromantičtější americké slaďáky), za dveřmi zkrátka stála jeho LÁSKA! Láska tam stála navíc bez kufru, protože ten při těch všech peripetiích aerolinky někde ztratili, ale byla tam! Hvězdy se asi spojily a zařídily, že po dvou dnech ten jediný a poslední nezrušený let do Prahy prostě vyšel! No, doslova láska nebeská

A tak nám všem v tom roce 2016 přeji hlavně pevné zdraví na ty všechny naše lumpárny a skopičiny a také hodně lásky – té pravé, nefalšované – v rodině, mezi partnery i přáteli.

Ať tam zkrátka vždycky někdo stojí, když otevřete dveře.

Vaše stále dojatá P.

23

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky