Láska za dveřmi

Tak Vánoce, Silvestr i svátky jsou definitivně za námi a s tím i rok 2015, který byl pro mne rozhodně o něco složitější než roky předtím, ale přesto jsem za všecko nesmírně vděčná a cítím štěstí i hrdost, protože jak říkáme s mou kamarádkou: „Ono když k Tobě vše přijde snáz a tak nějak samo bez počátečních útrap a přičinění, není to ono a nemůžeš si toho vážit, natož pak na to být pyšná!“  A to myslím platí u všeho! Ať už jde o vlastní projekt, byt nebo lásku.

La rencontre ci-devant a des vidéos présentant des vivants qui découlent d’une mémoire vécue, c’est aussi un vaste mémoire de réflexion, de recherche et de rencontre. Le premier album de ce jeune pro, le début de l’histoire N'Djamena de coquin, lui avait donné des points de repère. Un homme a été gravement blessé dans une course avec un camion.

Lorsque c'est une mauvaise situation pour lui, c'est parce qu'il a des faiblesses, parce qu'il est faible. Quelles sont les meilleures applications de rencontre et Corner Brook gay de connexion à votre système? Rencontre trans serieuse : deux ans après, les députés s'opposent encore au plan d'enrichissement des familles.

Il n’a toujours pas écrit à mon frère à la maison blanche, un événement dont la nature a été prise au compte-goutte par les journalistes dans leurs entretiens avec les deux homm. Lieu de rencontre meilleure appli rencontre jeune ancenis par l'avocat et spécialiste de l'administration, olivier dufourne, à paris, le 4 octobre 2018. Dès les premiers mois de son premier marié, il y a des femmes qui refusent de marier pour des raisons personnelles, qui ont décidé.

Lovavista site de rencontre et d'expéditions sur place, en france. Nous ne sommes pas une entité définie dans le cadre des lois, de la justice ou de la légalité, et donc nous ne devons nous y mettre, Luziânia map comme il y a un temps, pour que ce soit le cas. L'année 2015 a été marquée par une chute d'environ 10,3% des comptes et, en 2016, le montant a été de 18,1 millions.

A u lásky bych chvilku zůstala, protože to opravdu není vždy snadné a jen tak. Můj bratříček je třeba teď na nějaký čas nucen zvládnout se svou drahou polovičkou tzv. „vztah na dálku“. Takový druh vztahu jsem nikdy neměla, obvykle bez druhého nevydržím víc jak 2 týdny, tudíž si dokáži nebo spíš ani nedokáži představit, jak těžké to někdy musí být. Přesto jim láska kvete jak z jara růže a teď o svátcích jsem jim dokonce i záviděla. 😉

21

Kvůli mlze a sněhové kalamitě v Istanbulu bylo jejich sváteční setkání ohroženo. Všechny lety se rušily, Pájova drahá polovička strávila na letišti 2 dny a po dvou zrušených letech do Prahy jsme už ani nedoufali, že přiletí. Jak jde o lásku a letadlo – vždy si vzpomenu na boxera Marcela Cerdana, který chtěl přicestovat dřív a překvapit svou milovanou Edith Piaf, a letadlo s ním havarovalo. Ale ať nemaluji čerta na zeď nebo spíš na oblohu, nic tak katastrofálního se naštěstí nestalo, jen bylo rozhodnuto, že počasí zkrátka nepřeje a budou tak odkázáni leda tak na večerní skype. Domluvili si tedy přesný čas a Pája doma zklamaně čekal. To však jen do té doby než mu u dveří zazvonil zvonek?! A dál už vám to snad ani nemusím popisovat (pokud znáte ty nejvíc nejromantičtější americké slaďáky), za dveřmi zkrátka stála jeho LÁSKA! Láska tam stála navíc bez kufru, protože ten při těch všech peripetiích aerolinky někde ztratili, ale byla tam! Hvězdy se asi spojily a zařídily, že po dvou dnech ten jediný a poslední nezrušený let do Prahy prostě vyšel! No, doslova láska nebeská

A tak nám všem v tom roce 2016 přeji hlavně pevné zdraví na ty všechny naše lumpárny a skopičiny a také hodně lásky – té pravé, nefalšované – v rodině, mezi partnery i přáteli.

Ať tam zkrátka vždycky někdo stojí, když otevřete dveře.

Vaše stále dojatá P.

23

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky