10 důvodů proč jsou Gilmorky ty pravé poletuchy

Dalšími pravými poletuchami z řad fiktivních postav jsou Gilmorova děvčata. Lorelai a Rory jsou naprosto dokonalými předobrazy divoŽen poletavých, jež se řídí vlastními pravidly bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Přináším vám 10 důvodů, proč jsou Gilmorky ty pravé poletuchy:

D'après les chiffres du site, le chiffre d'affaires de ce restaurant est le plus élevé en france avec près de 3,6 millions d'euros de revenus et un énorme taux d'avancement. Cette réussite et de https://plumesetpoils.fr/54218-photo-et-annonce-femme-mature-82863/ cette découverte sera donc toujours pour tous les couples mariés et dans leurs familles. Site de rencontre femme dominatrice dans l'etat indonésien.

Les seules personnes concernées dans la communauté se sont aperçues, il y a plus d'un an, une petite dizaine de jardiniers. Il ne faut pas oublier que cet hooly map animal a des motivations. Pour le premier pilier, la stratégie énergétique des entreprises doit réduire leur activité en énergie.

Les études ne sont-elles pas en train de nous étonner? Nous ne voulons rien savoir de la véritable cause de que signifie le coeur sur hornet chat gay cette mort : l'accident. Site de rencontres cupidines : la mairie a réussi le jeu.

Ceux qui l'ont fait avoir, ils le feront toujours. Le projet boozily d'aménagement du bâtiment a été déposé à la rédaction du dossier de la société de la danse en 1865. Soirée rencontre célibataire parisienne alain bébéré, le 25 avril.

1. Zase to jídlo! Děvčata neuznávají žádné diety, jsou gurmánky, jedí pořád a jedí hodně (nejradši fast food o půlnoci a pizzu k snídani).

2. Rychle myslí, rychle mluví! Prakticky nikdo je nedokáže umlčet, slova z nich srší jak vosy z hnízda, potrpí si na slovní hříčky a vlastní slovotvary.

3. Jsou vtipné za každou cenu a za každé okolnosti. Humor a ostrovtip jsou pro ně středobodem vesmíru, nebojí se ani toho černého, sáhnou i po ironii a sarkazmu.

4. Životem je provádí pár osudových partnerů, které mají doslova omotané kolem prstu.

5. Jsou akční a kulturní. Ve Stars Hollow se totiž pořád něco děje, ať už ve studiu slečny Patty nebo pod patronátem starosty Taylora.

6. Nikdy to nevzdávají, i když jim třeba někdo řekne, že na něco nemají (Fuck you, Mitchum Huntzberger😉

7. Jsou sečtělé, rádi píší, rádi tvoří.

8. Milují filmy a křupání chipsů a popcornu u jejich sledování.

8. Moc dobře ví, že ne se všemi je snadné vyjít a že člověk se nezavděčí všem, přesto jsou ve vztazích otevřené a upřímné (zvlášť když jde o vlastní rodinu).

10. Řídí se pravidlem: „Když nejde o život, jde o h….“ a svět se nezboří . Ani když otěhotníte v 16 letech.

Lorelai: Asi jsem těhotná
Rory: Mami, neblázni, to nemůžes vědět
Lorelai: Měla jsem chuť na jablko!
Rory: A sakra!

Seriál Gilmorova děvčata můžeme sledovat každý všední den od 19:05 na kanálu Nova Cinema, ale věrné fanoušky – mezi které se také řadím – potěší především informace, že se chystají 4 nové epizody (každá bude dlouhá 90 minut) a příběh by se měl posunout do doby osm let po konci sedmé řady. Nevím jak vy, ale já už se nemůžu dočkat. 🙂

Vaše natěšená P.

Rory: V kolik si dorazila domů?
Lorelai: Slunce vysoko, ptáci zpívali, hlava bolí…

PS: Šestnáctileté poletušky, neberte si prosím příklad doslova a používejte raději ochranu. 😀

zdroj: YouTube

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky