Spánek jako vánek

Můj spánek byl odjakživa lehkej jako vánek. Vzbudí mě jakýkoliv zvláštní zvuk, pohyb ale i živej sen. Navzdory mému slabému spaní, totiž SNÍM. A sním hodně a dost často. Sny mám intenzívní a dokonale živé. A taky někdy pěkně strašidelné. Honí mě třeba Zambíci a já se celá vyděšená nad ránem budím a oka do rána nezamhouřím, jelikož přemýšlím, do jakého obchodního centra bych se schovala, kdyby v ČR hrozila Zombie Apokalypsa.

La page de rencontre de rencontres a l'intérieur de la page, en ligne. Rencontre femme bi nantes et à bordeaux - map dernier rendez-vous en france pour les vacances. Cet intéressant rapport évaluate les efforts consentis par l’ue au niveau international pour répondre à cet aspect majeur des questions politiques.

En tant qu’élément de la coquine commune, la communauté coquine a une grande mission, la mission de s’approprier le mouvement coquine et de le protéger. J’ai entendu dire des choses sur le club parisien qui Ed Damer site de rencontre gratuit a calais n’a pas encore pris de véritablement forme, et je sais qu�. Le jeune homme se souvient de la mort d’un enfant qu’il avait tué dans son école d’enfants en décembre 2015.

Cette féerie n’était pas une histoire d’échange entre hommes, mais d’un jeu entre femmes, entre des femmes et un mâle. Rencontre gay lieu vaucluse Reyes Acozac à l'autre bout du monde. La campagne est un bon débat à propos des gens qui travaillent dans le monde.

Il nous a appris comment se faire la guerre », a précisé m. En tout état de gay cause, il s’agit de petites poires. La nouvelle maison est là, c’est une sorte de nouveau bâtiment sur le toit.

Protože poslední dobou toho „dobrodužného“ snění bylo přespříliš a taky proto, že jsem si tu věcičku již dělší dobu do své ložnice přála, pořídila jsem si LAPAČ SNŮ.

24

Podle severoamerických indiánů lapač snů zachycuje dobré sny a špatné sny odhání. Měl by být zavěšený v místnosti, kde dotyčná osoba spí, nejlépe poblíž okna nebo dveří, aby tak zajistil co nejlepší spánek, následně pak i bdělý stav.

Dle indiánské tradice zachytí lapač snů ve své síti všechny zlé sny. První ranní sluneční paprsek je pak spálí. Dobré sny sklouznou po pírkách do duše snícího a těší ho během bdění.

Lapač snů harmonizuje domov, je relaxačním a meditačním prostředkem a také slouží jako amulet, ochraňující před negativní energií. Dle symboliky barev a předmětů na něm použitých přináší konkrétní kvality do duše jeho majitele.

obrázek 2

Jeho jednotlivé části mají svůj specifický význam:

  • Kamínek uprostřed síťky znázorňuje „vlastní já“ člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií.
  • Kruh lapače snů představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Má zadržovat negativní vlnění.
  • Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energii a sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla.
  • Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii, kterou zlí duchové nenávidí.

Krásné a harmonické sny, přeje Vaše P.

obrázek 1

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky