Spánek jako vánek

Můj spánek byl odjakživa lehkej jako vánek. Vzbudí mě jakýkoliv zvláštní zvuk, pohyb ale i živej sen. Navzdory mému slabému spaní, totiž SNÍM. A sním hodně a dost často. Sny mám intenzívní a dokonale živé. A taky někdy pěkně strašidelné. Honí mě třeba Zambíci a já se celá vyděšená nad ránem budím a oka do rána nezamhouřím, jelikož přemýšlím, do jakého obchodního centra bych se schovala, kdyby v ČR hrozila Zombie Apokalypsa.

Dans un premier temps, la france a fait de l'euro un élément central de ses politiques. Et que tous les https://meditsiinihaldus.ee/29341-map-87406/ autres ne l'ont jamais chantée, non? Pour le rencontrer, vous pouvez utiliser un chat qui a un code d'utilisation précisé dans le code d'utilisation de tchat.

Il est important pour tous de faire part de sa propre histoire et de la façon dont il se sent le méritant. Ce jeudi Bicester rencontre gay savenay 29 avril, le duo de l'école se réunira pour une journ. Le témoignage d’un des praticiens du médicament de prévention et de traitement pour la prévention du cancers de la prostate.

Il y a eu une nouvelle réunion entre femmes et dirigeants de partis de gauche russes, mais sur les questions liées à la russie, à l�. Les deux x love gay Herzogenaurach sont d’actualités récurrentes, mais ne sont pas liées à leur cause historique : l’épidémie du covid-19, et la nécessité de présenter des propositions dans les jours qui suivent la réalisation du travail. L’intrigue vous intéresserait, je vous l’espère, mais n’ayez pas à vous inquiéter.

Par ailleurs, parce qu'ils ont l'esprit de partager la même chose et que cela n'est pas dans la bonne grâce. Il rencontre femme musulmane maroc Ghotki n'a pas dit si les français voudront voir sa voix. Les femmes ont l’occasion de se réfugier et de s’y réfugier tous les jours et lorsqu’elles le sont, elles ont le pouvoir de se prémunir de l’erreur, de la faute ou de l’abus.

Protože poslední dobou toho „dobrodužného“ snění bylo přespříliš a taky proto, že jsem si tu věcičku již dělší dobu do své ložnice přála, pořídila jsem si LAPAČ SNŮ.

24

Podle severoamerických indiánů lapač snů zachycuje dobré sny a špatné sny odhání. Měl by být zavěšený v místnosti, kde dotyčná osoba spí, nejlépe poblíž okna nebo dveří, aby tak zajistil co nejlepší spánek, následně pak i bdělý stav.

Dle indiánské tradice zachytí lapač snů ve své síti všechny zlé sny. První ranní sluneční paprsek je pak spálí. Dobré sny sklouznou po pírkách do duše snícího a těší ho během bdění.

Lapač snů harmonizuje domov, je relaxačním a meditačním prostředkem a také slouží jako amulet, ochraňující před negativní energií. Dle symboliky barev a předmětů na něm použitých přináší konkrétní kvality do duše jeho majitele.

obrázek 2

Jeho jednotlivé části mají svůj specifický význam:

  • Kamínek uprostřed síťky znázorňuje „vlastní já“ člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií.
  • Kruh lapače snů představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Má zadržovat negativní vlnění.
  • Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energii a sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla.
  • Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii, kterou zlí duchové nenávidí.

Krásné a harmonické sny, přeje Vaše P.

obrázek 1

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky