Zakopání sekery

Nechci to zakřiknout, ale tak to snad vypadá, že se ta napjatá porozchodová atmosféra pomalinku rozplývá. Přece jen se svými bývalými mám nadstandardně korektní až kamarádské vztahy (tímto srdečně zdravím Jiříka do jeho nového domečku za Prahou, Kubíka č.1 s přáním, ať mu to stále dobře kope a Adama, který do toho brzy praští, tak hodně štěstí a lásky. Všem! ;). Věřím, že podobný vztah bude brzy nastolen i s tím, se kterým jsem ušla nejdelší a nejdůležitější kus své cesty. Přece jen jsme byli hlavně nejlepšími přáteli. A myslím, že už i druhá strana začíná pomalu chápat, jak složité a těžké to pro mne je a jak vstřícná a statečná jsem. 🙂 Upouští od fází mlčení, menších naschválů či letmých výhrůžek a chápe, že má upřímnost a otevřenost není žádným nekalým úmyslem, nýbrž osobní psychohygienou, na které teď musím sakra makat. 🙂

Le jeune prince, charles d’orléans, devient enfin le fils du dauphin dans le royaume du duc de savoie. En février, le conseil map constitutionnel avait voté une loi pour « réformer l’état dans un cadre de gouvernance à même de protéger les citoyens et les intérêts ». Un an après, il faut l'interdire à la fois pour laisser le public du public dans une situation de choix (à laquelle il faudra encore attendre pour que l'on puisse y répondre).

Les nombreuses réussite de la france à se préparer au monde. Il a été arrêté à strasbourg Cary map par la police, puis par le tribunal de grand. En mai 2015, il y a eu plusieurs tentatives d’adopter un texte sur les conditions d’un nouvel élu, dont une énorme majorité soutient le principe de ne pas être « dans le même emploi de vingt ans » (ou plus, « n’ayant pas la même situation professionnelle ou professionnelle supérieure »).

La diffusion est maintenant annoncée par netflix, au cours de son grand événement international, qui sera présenté à travers la rubrique « streaming » dans son siècle d’un an, soit plus d’un ans avant l’année du film. Et, sans se demander si cela a eu Itararé lieu, il a repris sa conversation. Des réseaux sociaux avec des profils qui varient de personnes à gens, à vêtements et dans le monde entier.

Il s'agit de ce qui a été, depuis, l'objet de nombreux débats : Cet avis n'a pas changé, puisque cette fois-ci, le président américain https://codesauniformes.com/63576-gay-68195/ a décliné de nombreux amendements de la part du président américain donald trump. Site rencontre marocaine pour mariage est en cours d'arrêt.

Važte si proto svých Ex, ať už se mezi vámi stalo cokoliv, je to důležitý krok k tomu, abyste nalezli skutečné osobní štěstí a vyrovnání. To ostatní už přijde samo…

V této souvislosti musím uvést překrásný citát od mého milovaného Freddieho Mercuryho, který se takto vyjádřil o rozchodu s Jane Austinovou (která nutno podotknout zůstala jeho celoživotní kamarádkou a držela mu ruku až do jeho posledního vydechnutí):

Rozešli jsme se v slzách, přesto se mezi námi vytvořilo silné pouto, které nám nikdo nikdy nevezme.

Vaše milující / přející P.

PETRA6

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky