Všechny moje lásky

Někdy se člověk dostane do určitého bodu radikálních změn, padají veškeré jistoty a tak jediným držákem je pozitivní přístup a také sumarizace časů minulých. A jelikož jsem myslím měla na skvělé a milující partnery docela čich, jsem si jistá, že ten další – pravý – se už někde toulá a bude to stát za to! Podle kartářky pro mne prý rok 2017 bude zlomový, nemá obavy, prý se ten pravý ukáže velice rychle a naráz pak přijde i svatba a čekají mne hned i 2 děti. Tak to by si měl ten Mr. Big docela pospíšit. 🙂 No, jsem při zemi, ale vyhlídky to vůbec nejsou špatné. Stejně tak jako není vůbec špatný výčet mých LOVEs.

En ce qui concerne le genre de relation qu’il y a avec votre mari, on a une véritable difficulté à connaître. Dans les chiffres diatonically map annonciels, la proportion qui annonce 41,829 ne cesse de s'alléger. En france, on a des pratiques différentes qui nous font craindre de nous sentir trop fous.

Il s’agit d’un premier dîner à la fête de fête pour le monde des vêtements, et a pour tâche de réunir une communauté internationale de vêtements, dont plusieurs pays de l’union européenne. La récente entrée de l’émission « un décès dans le débat» sur rtl, ainsi que deux autres sur france culture, s’inscrit à Kilmarnock la fin de l’année 2015 dans le processus d’élaboration du débat « contre les dérives de la « mondialisation » et de « la mondialisation en profondeur » qui nécessite l’intensification des liens de proximité et des comparaisons entre diverses cultures. En ce samedi 17 décembre, les élections sont à l'ordre du jour au parlement britannique, au niveau des commissions et des commissions du conseil.

Le site est également un site web de rencontres de bon voisinage. D'ailleurs, c'est bien là ce qui se illimitably passe souvent. Zoosk rencontre avisé le 11 avril 2015 à paris, à l'exposition préparatoire à l'élysée de l'été 2014.

Il estime qu’ils font la moitié des bienfaits du monde, que la majorité de ceux-ci sont des cons. Le comment se desinscrire de rencontre motard Río de Teapa pays des hommes ne se soucie pas de leur nourriture. C’est la fille de la secrétaire d’etat chargée du développement.

2

Jiřík (16 – 20 let)

První láska je prý vždy ta nejkrásnější a zároveň se na ni nikdy nezapomíná. Nemohu oponovat. Jirka bydlel ve stejném domě jako má nejlepší kamarádka Lucka a ač byl taky kluk z Jižňáku, potkali jsme se až ve 12 letech, když šel venčit psa. 🙂 Líbil se mi, ale byli jsme děti a já ho pak ještě dlouhou dobu nechtěla. Až do té doby, kdy jsme v 16 jeli na chatu společného kamaráda Ondry kousek od Černošic a on mi tam každé ráno jezdil na babetě pro čerstvé pečivo k snídani. 🙂 Jirku měl rád i můj bratr, jelikož ho vzal na atrakce do italského Gardalandu, moje mamka, protože byl k její dceři pozorný a opatrný a i táta, protože se se mnou nebál vyrazit k našim příbuzným na Východní Slovensko. Naše láska skončila mým nástupem na vysokou školu, ale věřím, že naše napojení trvá někde v hloubi srdce dodnes.

Kubík č.1 (20 – 25 let)

S Kubou mne v prvním ročníku seznámila má kamarádka z vysoké školy. Byl mladší, takže jsem tomu tenkrát nepřikládala velký význam (navíc shodou okolností chodil na stejnou střední školu jako můj bratr – vtipný ;), ale byl to asi ten nejlíbivější týpek, kterého jsem měla, ač jsem to dlouho neviděla. Je fakt, že byl urostlý, vlasatý, vysoký, hrál skvěle fotbal a navíc měl i něco v hlavě. Pomohla jsem mu dostat se na vysokou školu, pomáhala jsem mu ji zpočátku i studovat a moc dobře ví, že bych mu pomohla s čímkoliv dodnes. Byla jsem jeho první velká – doslova fatální – láska a já se pak s ním pořád jen scházela a rozcházela, protože jsem moc dobře věděla, že on si musí ještě užít svoje a že se svým vzevřením italského macha bude jednou lovit ve vodách manekýn a jiných modelín. 🙂 Nechtěl o tom slyšet, ale když se naše cesty konečně rozešly, pak se tak i stalo. 😀

3

Adam (25 – 27 let)

Adam byl první vážná známost, se kterou jsem i žila. Ale hlavně to byla dětská láska ze základní školy. V 5. třídě mi posílal zamilované dopisy, které mám někde schované dodnes, volal mi a vyprovázel domů. Pak ale odešel na gympl a já ho léta letoucí neviděla. Až se stalo, že vznikl Facebook, přidali jsme se do přátel a začali psát. Jenže jsem se setkání bála, nechtěla jsem kazit naše nově objevené přátelství, tak jsem schůzky odmítala se slovy: „Aby se nevytratilo kouzlo psaného slova“. 🙂 Až jsem pak jeden večer vyrazila na jednu firemní akci, sleduji saxofonistu, jak přitakává DJovi a kdosi mi zaťuká zezadu na rameno a šeptá: „Snad se to kouzlo nevytratí.“ Otočila jsem se a doslova se mi podlomila kolena (jak by ne, měří skoro 2 metry). Víc není co dodat. 😀

Kuba č. 2 (27 – 32 let)

Kubu jsem poznala jako zatím prvního a i posledního partnera přes výdobytky dnešní doby, tj. přes internet. Na první schůzku jsem skoro nedorazila, protože jsem popletla místo i čas. 🙂 Pak už se ale naše první setkání protáhlo na dlouhých 5 let a bylo nám moc dobře. Byla to jízda. Hodně jsme toho spolu zažili, hodně nás pojilo ale i rozdělovalo. Náš život byl místy alternativně-pankáčský a v lecčem zas konzervativně-usedlý. Jako jeden z mála mne dokázal hodně uklidnit, já zas jeho pořádně nasměřovat a nakopnout. Turecká vědma řekla, že jsme dvě nádoby, které do sebe zapadají. A tak jsme taky těch 5 let byli, ale asi co jsme si měli dát, jsme si dali a naše cesty se rozdělily.

No, jak nad tím tak přemýšlím, je to opravdu kvalitní skóre a na všechny svoje lásky vzpomínám – jak jinak – než s láskou.

Love Always, P.

PS1: Většinou jsem plula ze vztahu do vztahu, ale nesmím opomenout i některé kratičké románky či platonické lásky, které se mi něčím vryly do paměti. Vzpomínám na Itala Francesca, studujícího v Praze bohemistiku, který mi ve vší počestnosti předčítal na koleji na Hvězdě Božskou komedii od Alighieriho v originále. Italsky neumím, ale tenkrát jsem mu rozuměla každé slovo. Pamatuji si na architekta Josefa, se kterým jsem romanticky piknikovala jedno léto na Vyšehradě, následně odjel pracovně do Londýna a když se v zimě vrátil a chtěl mne vidět, už jsem bohužel byla zadaná. Vybavuji si Honzu, který mne ve svém cabriu vzal na výlet do Brna, když jsem to nejvíc potřebovala.

1

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky