Tipy na dárky

V minulém příspěvku jsem se vám chlubila, že už  mám všechny dárky nakoupené, dokonce i zabalené, tudíž komplet připravené šoupnout je Ježíškovi, který je naservíruje pod náš vánoční stromek. Rozhodně vás ale nechci stresovat, protože takové nakupování na poslední chvíli má taky něco do sebe. Navíc se tím většinou vyhnete přeplněným obchodním centrům, protože v tu dobu už většinou mají všichni pořízeno! 😉 Největším bonusem je ale mít v hlavě přesně srovnané, co komu pořídit. Nejlepší je zkrátka všechny své milé požádat o tradiční Dopis Ježíškovi. Tak to dělám já, po každém ze svých blízkých chci v emailu zaslat tipy na dárky, ze kterých pak na jistotu vybírám. Každému se ale snažím ještě vymyslet alespoň jeden malý dárek jako překvápko. Pokud stále tápete, zkusím vám dát pár tipů na dárky, které potěší, zahřejí a určitě najdou i své praktické uplatnění.

  •   Limitovaná vánoční edice balzámů na rty Lip Smacker Coca-Cola™ Santa Tinbox!

Zjemňují, hydratují a vyhlazují a hlavně chutnají. Rty jsou pak krásně zářivé a lesklé.
Vše je navíc zabaleno ve stylové plechovce, kterou si zkrátka zamilujete.

22

 Sephora

  • Luxusní vonná svíčka Meadows – Rustikální dřevo

V unikátním ručně foukaném skle ze starobylé české sklárny a s knoty z přírodní egyptské bavlny. Zahřejte se dřevitou vůní zapáleného krbu.

22

Bella Rose

  • Diář Moleskine 2016 – horizontální týdenní černý S

Exkluzivní diář v jednoduchém stylovém designu, bez kterého se nikdo neobejde a díky kterému nikdo na nic nezapomene.

22Moleskine

  • Exkluzivní láhev Stella Artois 0,75 l

Limitovaná vánoční edice speciální lahve Stella Artois o objemu 0,75 litru s originálním designem a korkovým uzávěrem zakoupíte v prodejnách Makro.

22

 

Staropramen

  • Dřevěný pánský motýlek BeWooden – Virineo

Motýlek nikdy nevyjde z módy a neměl by chybět v šatníku žádného správného gentlemana. Pro speciální okamžik zvolte  originální materiál – dřevo.

22

BeWooden

  •     Jelení šperk – Glintas

Netradiční zdobení této maxi brože si získá jelení fanynky, které rády vybočují z davu. Akvarijní podklad jelena velkého cca 7 cm hází jemné, bronzové odlesky.

22

Jelení šperky

  • Vyživující tělový krém Yves Rocher – Vánoční jablko

Z vánoční limitované řady francouzské kosmetiky Yver Rocher můžete vybrat kvalitní přípravky a nakombinovat je dle své libosti do vánoční sady.

22

Yves Rocher

  • Kuchařka Vaříme podle Herbáře č. 3

Třetí díl oblíbené knihy, ve které vám Kateřina Winterová a Linda Rybová představí jejich kulinářské hity z šestnácti nových dílů televizního pořadu Herbář.

22Culina Botanica

  • Bavlněná taška ZOOT – Originál evoluce kníru

Krémová taška s potiskem pěstování kníru zvyšuje povědomí o rakovině prostaty.

22

ZOOT

  • Darujte skutečný dárekČlověk v tísni

Pomáhejte s Člověkem v tísni a vyberte si, kde chcete pomoci a za jakou cenu . Např. obdržíte certifikát hodnoty dvaceti neposedných kuřat. Darovaná kuřata znamenají pro chudé rodiny zdroj příjmů. Nákupem certifikátu přispějete na program pomoci OBŽIVA v rámci sbírky Skutečná pomoc.

22

Člověk v tísni

Poslední zmiňovaný dárek koupil před pár lety bratranec mé tetě a poté co otevřela obálku s certifikátem na 20 kuřat, vyděšeně pronesla, že na tolik kuřat nemají místo v mražáku. 🙂 Zkuste to i ve vaší rodině a pořiďte třeba veselou kozu, oslíka s povozem nebo záchod. 😀

Šťastnou ruku při nakupování dárků a hlavně žádný stres.

Darovanému koni na zuby nehleď. – italské přísloví

PS: Pokud přece jen na poslední chvíli nestihnete vše sehnat, nezoufejte, již během svátků totiž začnou velké zimní VÝPRODEJOVÉ SLEVY a na to my všichni – především ženy – tak rády slyšíme! 😉 Věnujte třeba dárkovou poukázku, za kterou si po svátcích vaši milí vyberou to, co si opravdu přejí. Ale hlavně nezapomínejte, že o dárky nejde, důležité je být s těmi, jež máte rádi a užívat si společné chvíle klidu a radosti.

 

 

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky