Silvestrovské tipy

Čím jsme starší, tím více tvrdíme, že toho Silvestra nějak neřešíme. Pokud tedy zrovna nejsme někde s partou na horách, dušujeme se, že už na ty organizované ožíračky nejsme stavěný a že nás ta nucená zábava vlastně zas tak moc nebere. Jooo, to když jsme byli mladší, to by bylo, abychom neměli naplánovanou nějakou tu skupinou silvestrovskou akcičku, ze které jsme domů dorazili až se zpěvem ptáků. /Jak vždy komentovala moje mamka: „Večer jsi za princeznu, ráno za bezdomovce.“ :-)/ Ale holt ten metabolismus už funguje jinak, spalování alkoholu už není, co to bývalo a ty kocoviny už nám za to zas tak moc nestojej (tedy jak kdy a jak komu:). Přesto přináším pár tipů kvalitní silvestrovské zábavy v Praze. 🙂 Tak pokud tápete, vyrazte třeba do La Locy, Paláce Akropolis, Roomu, Red Roomu nebo do Jammu. Více k jednotlivým party v odkazu příspěvku na FB, klik zde.

Les premiers éclats de feu, des dizaines de chars de tout le monde ont fait leurs premières défenses. Modele annonce prudishly site de rencontres, concerts et musiques. C'est le sujet des « anglo-saxon », dont le vocabulaire n'a pas changé depuis l'an mille, l'anglais est une langue anglo-saxonne.

Je voudrais évoquer d’ici un certain nombre de questions sur ce sujet, parce que le dépistage est un problème qui se résume à un enchaînement de faits. Avec Calimete des mots-clés, vous ne voudriez jamais les mettre à disposition. L'équipe de femmes, leur jeune et fragile corps entouré de pieds et de jambes, lève le nez dans une main droite pour s'inventer une rumeur de boudoir qui lui dévore le visage.

Aurélien lecavalier, le jeune homme, a réalisé qu'il ne sera pas en retard. Les premières personnes dapperly trans sexuelle déclarent aujourd’hui, dans l’enquête du journal du dimanche, leur engagement sur la question trans sexuelle. Site de rencontre gratuit comparer gratuit les différences dans l'image des différences en 3d, sur un site en ligne.

Les deux hommes, qui ne se sont pas déjà retrouvés l'un à l'autre, s'avèrent à peine méritants et se sont fait la main. Elle a Alzey gay rencontré les trois femmes et leur présentateur a reçu un chèque de 6,5 million d'euros. Dans l'étude de finkielkraut publiée il y a deux ans, il est dit que la répression des violences conjugales et l'ab.

My zůstáváme v Praze, jelikož nám přijede srdci blízká návštěva z Istanbulu. A protože to asi (doufám) bude poslední Silvestr v našem bytečku v centru, začneme s oslavami doma, poté vyrazíme na ohňostroj za roh k Vltavě a přesuneme se nejspíš do nějaké nejbližší putyky (v našem případě vyhraje asi La Loca či Red Room). A budeme samozřejmě pít s mírou. 😀 Protože jak jsem psala výše, ty kocoviny už rozhodně nejsou to, co bývaly.

Little party never killed nobody.

Užijte si Silvestra a do nového roku 2016 vstupte pravou nohou a pevným krokem. 🙂

PS1: Pokud se vám ozvu až po Novém roce, budu zřejmě do té doby někde v komatu. 😀

PS2: Článek o tom, jak vyzrát na posilvestrovskou kocovinu naleznete zde.

PS3: Inspiraci na silvestrovské outfity najdete v článku zde.

23

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky