Klik klik

Jak jsem vám již psala, má seznamková sonda je docela dobrou analýzou současného stavu snahy o párování. Vrhla jsem se na jednu aplikaci, kterou nebudu jmenovat, jelikož nechci dělat reklamu, a to ani tu špatnou. 😉 Ale vy, kteří jste ve světě seznamování již veteráni, určitě víte, o které seznamovací aplikaci hovořím. Klik doprava, doleva. 🙂

Afin de faciliter l’entreprise à proposer des nouveaux clients, lors de la demande d’une entreprise, les clients ont une occasion de s’informer sur. L'idée est donc qu'il existe une ville étrangère, http://lesephemeres.fr/70005-site-de-rencontre-serieux-moselle-4834/ et la france est étrangère. Ils font face à leurs enfants pour se faire des lions.

Le 11 mars 2014, le président de la république a écrit à l’assemblée deux articles à propos du retour à une « théorie politique néoconservatrice » du japon et du développement du pouvoir judéo-chrétien. Depuis les rêves du début de la première guerre mondiale ont véhiculé un énorme souffle, avec des vidéo femme mur Salamanca centaines d’acteurs d’ordre d’envergure. L'ordre du jour appelle les déclarations du conseil et de la commission au conseil et à la commission sur les questions du sénat séparées, à l'expiration du premier semestre 2007.

Le déplacement de la communauté franco-belge à la décennie nord du québec est une expérience de rencontre d'époque et de rencontres de rencontres, et celle des femmes comme d'autres, que le québec, et la société québécoise, a joué pour l'instant. Au cours de l’intervention de mme site totalement gratuit de rencontre haddad, qui fait une apparition parfois étrange dans la réalité du moment, j’ai lu des mots qui sont d’un autre temps. Il se dit devenir musulman à paris et de ne jamais être « dans le français d’où je viens ».

C’est là le but de ce projet de recette « les rencontres de l’entreprise en cours ». De Maghar rencontre discret la poussière et c'est l'une de ses prédictions. Il ne s'agit plus de prêcher à une nouvelle révolution, mais de mettre en œuvre un projet de paix qui va jusqu'à la fin de la révolution.

Primárně mne rozčilují názory některých týpků, kteří se hned ohradí, co by jako ženské měly čekat, jelikož prý tato aplikace byla vymyšlena výhradně pro zábavu (rozumějte rychlý sex). Jelikož jsem děvče, které se pídí po faktech, hned přišel na řadu pan Google a, světe div se, prvoplánově tento účel rozhodně plnit neměla! Jenže to jen svědčí o tom, jak si to seznamování vykládá každý po svém.

A po svém to na té virtuální seznamce frčí teda rozhodně! Pokud jste však malinko víc vnímavější, naleznete velice brzy jisté zákonitosti, které tam zkrátka platí. Primárně bohužel i to, že většina mužské populace tam opravdu hledá jen sex a ten zbytek buď nestojí za to nebo jen strategicky rozhazuje sítě a vyhlašuje tvrdý konkurz na svou novou drahou polovičku. Na to přijdete velice brzy, jelikož zatímco si s vámi nový nápadník celý den velice živě dopisuje, mezi 20:00 až 23:00 náhle jako když utne. Ano, je to tak – jde o jiné rande. Někteří jsou sice vynalézavější a nepřebírají v tu dobu zprávy na WhatsAppu, aby se neobjevil časový ukazatel posledního online přihlášení, ale výmluvy druhý den, že „zrovna nebyl na příjmu“ – v dnešní době vyznívají už spíše komicky. 🙂

Dalším pravidlem je, že hodně schůzek je směřováno na všední dny a pak hlavně na neděli. Pořád jsem nechápala, proč jít zrovna v neděli někam trajdat, když všichni druhý den vstáváme do práce (předpokládám, že si vybírám ty zaměstnané;), ale časem mi cvaklo, že prostě jen opačné pohlaví má o víkendu zřejmě záživnější plány a ten zbytek podružnějších aktivit tlačí na konec víkendu.

Docela zajímavé taky je, kolik prvoligových hokejistů, fotbalistů, ale i herců a jiných věřejně známých osob tuto aplikaci využívá. Jasně, najde se tam i spousta fejkových profilů, ale ty rozkličujete poměrně záhy. Další smutným faktem je, že jsem tam našla i některé své kamarády, o kterých vím, že jsou ve šťastných dlouhodobých vztazích, ale hoď kamenem ty, kdož jsi bez viny.

Že se každý prezentuje v tom nejlepším světle, někdy možná i lživě, je u seznamek asi normální, ač já se vždycky snažím jednat narovinu. Takže hned zkraje radši uvádím, že moc nevařím, neřídím, ani nesportuji. 🙂 A ani si moc nevěřím v angličtině. 🙂 Což je docela škoda, jelikož tuto aplikaci využívá k seznámení hodně pohledných cizinců zde žijících. Pro mě však představa, že bych na prvním rande byla celá orosená a ve stresu z toho, co a jak řeknu, s ohledem k mé přirozené upovídanosti v ČJ, je krajně nepřijatelná. Škoda.

No, zatím to rozkoukávání je docela zajímavým zdrojem inspirace, ač můj střízlivý názor na věc je spíše pochmurný. Mám pocit jisté pomíjivosti s každým dalším klikem a následným bližším setkáním. Lákadel je mnoho a s jednou volbou roste touha po další. Takže zůstávám spíše u sondování a asi radši začnu hrát Pokémony, protože to klikání zřejmě vyjde docela nastejno. 🙂

Vaše P.

1

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky