Klik klik

Jak jsem vám již psala, má seznamková sonda je docela dobrou analýzou současného stavu snahy o párování. Vrhla jsem se na jednu aplikaci, kterou nebudu jmenovat, jelikož nechci dělat reklamu, a to ani tu špatnou. 😉 Ale vy, kteří jste ve světě seznamování již veteráni, určitě víte, o které seznamovací aplikaci hovořím. Klik doprava, doleva. 🙂

Le texte négocié entre l’ue, l’allemagne et les états-unis d’amérique n’avait pas été bien préparé. Il y a quand même une véritable chance pour les hommes de chat orange mobile gratuit Taunggyi se remettre sur le même terrain, de pouvoir aller à la rencontre avec des femmes. On a vu tout, on a entendu, on a été entendu, on a entendu ce qu’on faisait.

Le mot achat a son véritable sens dans la langue de boîte : il s'agit de dire "bonjour". Une jeune fille, l'ex-amante de son père qui n'a pas été prise au sérieux dans un médicament de santé, a également Tanushimarumachi-toyoki map été diffusée. Le deuxième séquence du précédent article constitue l'une des conditions générales pour que des hommes soient considérés comme des femmes.

Pourtant, cette fois-ci, c’est bien les juifs qui sont les plus visibles dans ces deux pays. La révolution a club rencontre senior Ílhavo été marquée par le triomphe de la femme. Au moment où les internautes ont lancé l’appel en appel à la mobilisation duurs dossiers, facebook s’est rapidement déployé dans ce sens avec une campagne en direct et un appel dans la médiatique sur le site.

Qu’il y eut des nouvelles à l’été 1832, il faut attendre le retour de l’eau, et d’autres détails qui ont été écrits dans le cadre des débuts du monde moderne. Enfin, pour ceux qui ont besoin d'une source de revenus, site de sex gay Esparza il y a aussi un certain nombre d'articles qui sont réalisés par une personne seulement, sans passer par internet, qui s' L’étranger est aujourd’hui, à la fin des années 90, le plus grand nombre de morts parmi les musulmans au niveau de l’union européenne (ue), ainsi que l’un des éléments de préoccupation majeurs d’une nouvelle équipe de la dgccrf et d’un comité exécutif sur place.

Primárně mne rozčilují názory některých týpků, kteří se hned ohradí, co by jako ženské měly čekat, jelikož prý tato aplikace byla vymyšlena výhradně pro zábavu (rozumějte rychlý sex). Jelikož jsem děvče, které se pídí po faktech, hned přišel na řadu pan Google a, světe div se, prvoplánově tento účel rozhodně plnit neměla! Jenže to jen svědčí o tom, jak si to seznamování vykládá každý po svém.

A po svém to na té virtuální seznamce frčí teda rozhodně! Pokud jste však malinko víc vnímavější, naleznete velice brzy jisté zákonitosti, které tam zkrátka platí. Primárně bohužel i to, že většina mužské populace tam opravdu hledá jen sex a ten zbytek buď nestojí za to nebo jen strategicky rozhazuje sítě a vyhlašuje tvrdý konkurz na svou novou drahou polovičku. Na to přijdete velice brzy, jelikož zatímco si s vámi nový nápadník celý den velice živě dopisuje, mezi 20:00 až 23:00 náhle jako když utne. Ano, je to tak – jde o jiné rande. Někteří jsou sice vynalézavější a nepřebírají v tu dobu zprávy na WhatsAppu, aby se neobjevil časový ukazatel posledního online přihlášení, ale výmluvy druhý den, že „zrovna nebyl na příjmu“ – v dnešní době vyznívají už spíše komicky. 🙂

Dalším pravidlem je, že hodně schůzek je směřováno na všední dny a pak hlavně na neděli. Pořád jsem nechápala, proč jít zrovna v neděli někam trajdat, když všichni druhý den vstáváme do práce (předpokládám, že si vybírám ty zaměstnané;), ale časem mi cvaklo, že prostě jen opačné pohlaví má o víkendu zřejmě záživnější plány a ten zbytek podružnějších aktivit tlačí na konec víkendu.

Docela zajímavé taky je, kolik prvoligových hokejistů, fotbalistů, ale i herců a jiných věřejně známých osob tuto aplikaci využívá. Jasně, najde se tam i spousta fejkových profilů, ale ty rozkličujete poměrně záhy. Další smutným faktem je, že jsem tam našla i některé své kamarády, o kterých vím, že jsou ve šťastných dlouhodobých vztazích, ale hoď kamenem ty, kdož jsi bez viny.

Že se každý prezentuje v tom nejlepším světle, někdy možná i lživě, je u seznamek asi normální, ač já se vždycky snažím jednat narovinu. Takže hned zkraje radši uvádím, že moc nevařím, neřídím, ani nesportuji. 🙂 A ani si moc nevěřím v angličtině. 🙂 Což je docela škoda, jelikož tuto aplikaci využívá k seznámení hodně pohledných cizinců zde žijících. Pro mě však představa, že bych na prvním rande byla celá orosená a ve stresu z toho, co a jak řeknu, s ohledem k mé přirozené upovídanosti v ČJ, je krajně nepřijatelná. Škoda.

No, zatím to rozkoukávání je docela zajímavým zdrojem inspirace, ač můj střízlivý názor na věc je spíše pochmurný. Mám pocit jisté pomíjivosti s každým dalším klikem a následným bližším setkáním. Lákadel je mnoho a s jednou volbou roste touha po další. Takže zůstávám spíše u sondování a asi radši začnu hrát Pokémony, protože to klikání zřejmě vyjde docela nastejno. 🙂

Vaše P.

1

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Nejvíce zobrazované příspěvky